DWUPAK - Niesamowita dwustronna magnetyczna myjka do okien

Kod: DA29056040
144,71 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Doskonała dwustronna magnetyczna myjka do mycia okien pomoże Ci wyczyścić okna w trudno dostępnych miejscach. Zabłysną czystością już po kilku minutach.

Magnetyczną myjkę do mycia szyb docenisz również podczas regularnego czyszczenia szyb w Twoim samochodzie, a także podczas czyszczenia większych powierzchni szklanych. Wykorzystywana jest również np. przy coraz bardziej popularnych szklanych drzwiach czy też na szkle w kabinie prysznicowej.

Czyszczenie tym dwustronnym magnetycznym urządzeniem do mycia okien jest łatwe, praktyczne i bardzo wydajne. Dzięki silnemu magnesowi idealnie czyścisz obie strony okna jednocześnie.

Nie będziesz już odkładać mycia okien na później. Dzięki magnetycznej myjce do okien ta czynność będzie zabawą!


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny trzypak magnetycznej myjki z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA DWUSTRONNA MAGNETYCZNA MYJKA DO MYCIA OKIEN

Czy Ty również pragniesz, aby okna były bardzo szybko i dokładnie umyte? Masz problem z czyszczeniem szyb w niedostępnych miejscach? Mieszkasz na wyższych piętrach i nie czujesz się komfortowo myjąc okna na wysokościach? Dzięki magnetycznej myjce sprzątanie będzie niezwykle wygodne, łatwe i szybkie.

Ponadto jest łatwa w obsłudze, czyści obie strony okna na raz a Ty od razu możesz zauważyć różnicę.


myjka magnetyczna do okien

 

CZYSTE OKNA W KILKA MINUT

Ta wyjątkowa myjka magnetyczna do okien może myć okna z obu stron jednocześnie. Dzięki silnemu magnesowi znajdującemu się w obu częściach myjki, myjesz szybę z obu stron jednocześnie, co oszczędza Twój czas i wysiłek.

Mycie okien zajmie dosłownie kilka minut!

 

DO SZKIEŁ O GRUBOŚCI DO 1 CM

Rewelacyjna dwustronna myjka do okien pomoże umyć różne powierzchnie szklane o grubości do 1 cm. Z łatwością wyczyścisz okna na tarasie, szklane drzwi i szyby prysznicowe, a nawet szyby w samochodzie. A wszystko to bardzo wygodnie, szybko i łatwo.

 

UMYJE OKNA NA NAJWYŻSZYCH PIĘTRACH

Okna na najwyższych kondygnacjach i bez balkonu mogą powodować spore trudności w utrzymaniu ich w czystości. Dzięki dwustronnej magnetycznej myjce do szyb nie będzie to problemem. Ponadto zewnętrzna strona myjki jest wyposażona w poręczny sznurek, dzięki czemu masz gwarancję, że obie części myjki będą zabezpieczone.


dwustronna myjka do okien

 

PROSTA OBSŁUGA

Korzystanie z dwustronnej magnetycznej myjki do okien jest bardzo proste. Zwilż myjące części myjki, dodaj płyn do mycia okien, dociśnij obie strony myjki do siebie, załóż linkę zabezpieczającą na nadgarstek i można rozpocząć czyszczenie.

 

KRYSZTAŁOWA CZYSTOŚĆ

Dzięki specjalnym materiałom użytym do produkcji,myjka do mycia szyb jest niezwykle skuteczna. Twoje okna będą idealnie czyste w mgnieniu oka.

 

SZYBKIE CZYSZCZENIE

Czyszczenie magnetycznego urządzenia do mycia okien jest również bardzo szybkie, praktyczne i łatwe. Części myjące myjki do okien wyczyść pod bieżącą wodą, od razu będzie gotowa do dalszego użycia.


myjka do okien dwustronna

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: plastik, guma, magnes
  • Wymiary: 15,5 x 13,5 x 7 cm
  • Do mycia szkła o grubości: do 1 cm (nie będzie działać w przypadku okien dwuszybowych)
  • Zawartość opakowania: 2 sztuka

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: