Dozowniki mydła

SZEROKI WYBÓR DOZOWNIKÓW MYDŁA

Dozowniki mydła są ważną częścią każdej łazienki lub kuchni. Nie tylko zapewniają wygodny sposób dozowania mydła, ale także pomagają utrzymać czystość i higienę. Niezależnie od tego, czy szukasz dozownika mydła do domu, czy firmy, istnieje wiele różnych typów, stylów i rozmiarów do wyboru.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór dozowników mydła dostosowanych do Twoich potrzeb. Nasze dozowniki mydła są dostępne w różnych materiałach, w tym ze stali nierdzewnej, plastiku i szkła oraz w różnych kształtach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dozownika mydła montowanego na ścianie, czy wolnostojącego, mamy dla Ciebie odpowiednie opcje.


 

Najczęściej sprzedawane

dozownik do mydła bezdotykowy
134,79 zł –25 %
Pierwotnie: 134,79 zł  (–25 %)
100,35 zł
1 pozycji razem

Cena

100101
1100101
dozownik do mydła bezdotykowy
134,79 zł –25 %
100,35 zł

  Poznaj ten wyjątkowy bezdotykowy dozownik do mydła, dzięki któremu mycie rąk będzie tak higieniczne, komfortowe i szybkie, jak to tylko możliwe. Dzięki czułemu...

DS43108061

Jednym z naszych najpopularniejszych dozowników mydła jest bezdotykowy automatyczny dozownik mydła. Ten typ dozownika jest idealny dla firm, szpitali i innych miejsc o dużym natężeniu ruchu, w których higiena jest niezwykle ważna. Dzięki bezdotykowej obsłudze pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się bakterii i zarazków. Nasze bezdotykowe automatyczne dozowniki mydła są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, aby spełnić określone potrzeby.

Jeśli szukasz bardziej tradycyjnego dozownika mydła do swojego domu, mamy dla Ciebie wiele opcji. Nasze stołowe dozowniki mydła są dostępne w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu pasują do każdego wystroju. Są łatwe w użyciu i uzupełnianiu, a niektóre mają nawet wbudowane czujniki zapobiegające nadmiernemu zużyciu i marnotrawstwu.

* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.