Krany i baterie łazienkowe

NOWOCZESNA ŁAZIENKA

Chcesz zmodernizować swoją łazienkę lub kuchnię za pomocą nowych baterii? Nie szukaj dalej i przejrzyj nasz sklep internetowy, w którym oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości kranów pasujących do każdego stylu i budżetu.

Od klasycznych wzorów po nowoczesne, minimalistyczne style, znajdziesz szeroką gamę kranów, które uzupełnią każde wnętrze. Nasza oferta obejmuje tradycyjne krany z dwoma uchwytami i wygodne opcje z jednym uchwytem, a także wysuwane spryskiwacze dla dodatkowej wszechstronności.


 

Najczęściej sprzedawane

przepływowy podgrzewacz wody z prysznicem
 
310,42 zł
przepływowy podgrzewacz wody
Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody
Dostępne (>5 szt.)
DS56108349
 
285,27 zł
2 pozycji razem

Cena

285311
1285311
przepływowy podgrzewacz wody z prysznicem
310,42 zł

Poznaj wyjątkową baterię elektryczną do błyskawicznego podgrzewania wody z prysznicem, dzięki której błyskawicznie uzyskasz ciepłą wodę wszędzie tam, gdzie nie ma centralnego...

DS43031216
przepływowy podgrzewacz wody
285,27 zł

  Poznaj wyjątkową baterię elektryczną do błyskawicznego podgrzewania wody, dzięki której błyskawicznie uzyskasz ciepłą wodę wszędzie tam, gdzie nie ma centralnego ogrzewania...

DS56108349

Oprócz różnorodnych wzorów, oferujemy również różne wykończenia, aby zaspokoić każdy gust. Wybierz spośród klasycznego chromu, szczotkowanego niklu, brązu przetartego olejem, a nawet matowej czerni, aby uzyskać odważny i nowoczesny wygląd.

W naszym sklepie internetowym jesteśmy dumni z tego, że oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości od zaufanych marek. Wszystkie nasze krany są wykonane z trwałych materiałów i są trwałe, dzięki czemu możesz cieszyć się nowym kranem przez wiele lat.