Zestaw do bezpiecznego prowadzenia samochodu

Kod: 14069
Promocja Polecane
105,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Jaka jest podstawa bezpiecznej jazdy nocą? Dobrze widzieć i nie zasnąć. Właśnie te problemy rozwiąże ten ekskluzywny zestaw z alarmem antydrzemkowym i okularami do nocnej jazdy dla kierowców.

Okulary do jazdy nocą dla kierowcy służą do idealnie czystego, ostrego i kontrastowego widzenia na drodze, co przyczynia się do lepszej koncentracji i bezpieczeństwa.

Specjalnie zaprojektowane okulary przeznaczone są do jazdy nocą, jazdy we mgle, ale można ich używać również w dzień i przy każdej pogodzie. Dzięki specjalnym szkłom z poliwęglanu zapobiegają nadmiernemu oświetleniu, jednocześnie poprawiają percepcję światła i zmniejszają zmęczenie oczu.

Alarm antydrzemkowy SleepDriver niezawodnie ostrzega kierowcę i jego pasażera w przypadku mikrosnu.

Działa na zasadzie równowagi elektronicznej. Oznacza to, że jeśli Twoja głowa nagle opadnie podczas mikrosnu, zabrzmi alarm, który na pewno Cię obudzi. W przypadku powolnego i płynnego ruchu alarm nie zostanie uruchomiony.

Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów znacznie wzrośnie.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ZESTAW DLA MAKSYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA ZA KIEROWNICĄ

Zestaw do bezpiecznej jazdy nocą obejmuje okulary do jazdy nocą dla kierowców ze szkłami HD oraz urządzenie zapobiegające mikrosnu. Ta kombinacja jest maksymalnie skuteczna dla Twojego bezpieczeństwa podczas jazdy. Okulary pozwolą Ci widzieć lepiej bez oślepiania przez nadjeżdżające samochody czy słońce, a antysen nie pozwoli Ci zasnąć za kierownicą.

 

WYJĄTKOWE OKULARY NA DZIEŃ I NOC DLA KIEROWCÓW

Okulary do jazdy w nocy i we mgle są dosłownie koniecznością dla każdego kierowcy, trenujących sportowców, pracowników ochrony i każdego, kto potrzebuje wyraźnie widzieć.

Po prostu nakładasz je na oczy i od razu zauważasz ogromną różnicę. Jedź jak zwykle i ciesz się widoczną zmianą, jaką może wprowadzić ta nowoczesna technologia.


okulary do jazdy nocą

 

JAK DZIAŁAJĄ OKULARY NA NOCNE WIDZENIE

Okulary nocne działają na takiej zasadzie, że reagują na różne warunki oświetleniowe. Unikalne soczewki z poliwęglanu zmniejszają siłę olśnienia od śniegu, wody lub moc świateł nadjeżdżających samochodów. Zapewniają również 100% ochronę przed promieniowaniem UV i blokują odblaski, zwiększają kontrast, przejrzystość i spełniają normy dla bezpieczniejszego i ostrzejszego widzenia w nocy.

Jednocześnie wspierają lepszą percepcję kolorów, co przyczynia się do lepszego widzenia w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo chronią oczy, nawet z boku.

 

ZATRZYMAJ OŚLEPIENIE ŚWIATŁAMI MIJANYCH SAMOCHODÓW

Liczba śmiertelnych wypadków, które zdarzają się w nocy, wynika głównie ze słabej widoczności. Mimo, że w nocy ruch uliczny jest o 60% mniejszy, nadal zdarzają się wypadki z powodu oślepiania, oślepiających promieni słonecznych i ogólnie słabej widoczności podczas jazdy.

Specjalne żółte soczewki blokują niebieskie światło, które powoduje oślepienie oczu w nocy. Są dosłownie koniecznością dla osób o wrażliwych oczach. Twoja jazda będzie wygodniejsza i bezpieczniejsza. Okulary chronią również oczy z boku.

 

ALARM ANTYSEN – SKUTECZNE ROZWIĄZANIE

Alarm snu może uratować Ci życie lub pomóc nie zasnąć. Nosi się go na uchu i posiada elektroniczny czujnik położenia. Kiedy Twoja głowa pochyla się do przodu, rozlega się głośny alarm, który natychmiast Cię budzi i ostrzega pasażerów.

 Wybudzacz będzie ostrzegał przed niebezpieczeństwem Ciebie i Twoich pasażerów

antysen 

 

 

 

NIE TYLKO DLA KIEROWCÓW

Większość osób, które długą jeżdżą samochodem, jest zmęczona lub śpiąca, a ryzyko wypadku gwałtownie wzrasta. Jeśli wybierasz się w daleką podróż, często jeździsz lub jesteś zawodowym kierowcą, nasz alarm jest dla Ciebie. Nadaje się również dla operatorów maszyn, pracowników agencji ochrony, uczących się studentów i wszędzie tam, gdzie ważna jest czujność.

 

JAK TO DZIAŁA?

Po prostu załóż alarm na ucho przed jazdą i to wszystko. Alarm działa w oparciu o elektroniczny czujnik położenia głowy. Jeśli twoja głowa opadnie, zabrzmi alarm, który Cię obudzi. Uchroni Cię to przed niechcianym zaśnięciem podczas jazdy, nauki i w innych sytuacjach. Alarm nie zostanie uruchomiony, gdy osoba siedzi zrelaksowana, wyprostowana lub delikatnie odwraca głowę na boki.

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: