Profesjonalny świder do ziemi - wiertnica do ziemi

Kod: DS68218223
115,19 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj profesjonalną świder do gleby, który pomoże Ci wygodnie, szybko i skutecznie wykopać dowolny otwór. Nie ma znaczenia, czy musisz sadzić warzywa, drzewa, napowietrzać glebę, kopać dołki na słupki za pomocą tej wiertnicy możesz to zrobić w łatwy sposób.

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów i opatentowanej technologii produkcji, aby osiągnąć maksymalną wydajność i żywotność produktu. Uniwersalna konstrukcja umożliwia zastosowanie we wszystkich konwencjonalnych wiertarkach i wkrętarkach elektrycznych.

Wiertnica glebowa jest niezwykle praktycznym i użytecznym pomocnikiem w każdym ogrodzie. Znacząco oszczędza Twój czas i plecy. Nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Z tymi wiertłami do ziemi będziesz jeszcze bardziej cieszyć się pracą w ogrodzie.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

SOLIDNY I TRWAŁY ŚWIDER DO ZIEMI

Świder elektryczny wykonany jest z bardzo wytrzymałej stali z błyszczącą, pomalowaną na czarno powierzchnią. Dzięki specjalnej stali i opatentowanej konstrukcji wiercenie tą wiertarką jest niezwykle wygodne, szybkie i wydajne. Możesz go użyć do łatwego i szybkiego wiercenia otworów do sadzenia cebuli, ogrodów kwiatowych, drzewek czy ogrodzeń. Jest nieocenionym pomocnikiem, który pomoże Ci w Twoim ogrodzie.

 
swider do ziemi

 

OSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE

Za pomocą tego wiertła możesz w mgnieniu oka wykopać potrzebny otwór. Kopanie jest niezwykle szybkie i wydajne. W kilka minut możesz posadzić dziesiątki roślin. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i swoje plecy.

 

DO UŻYTKU DOMOWEGO I PROFESJONALNEGO

Specjalny świder do wiercenia w glebie nadaje się do codziennego użytku dla profesjonalistów, ale także dla wszystkich ogrodników. Dzięki wysokiej jakości materiałom posiada wyjątkową trwałość i funkcjonalność. Dzięki praktycznym rozmiarom nadaje się do większości typowych zadań w ogrodzie.

 

WYKORZYSTAJ GO DO CZEGOKOLWIEK

Ta wiertnica do ziemi jest najlepszym narzędziem do sadzenia cebulek, warzyw, kwiatów i małych drzew oraz przy nawożeniu krzewów i drzew w głębokich warstwach gleby. Pomoże Ci bez wysiłku wykopać dziurę na filary, zakotwiczyć parasol, namiot i nie tylko.


wiertnica do ziemi

 

PROSTA OBSŁUGA

Praca z wiertarką jest niezwykle prosta i każdy sobie z nią poradzi. Dzięki uniwersalnej końcówce wiertło nadaje się do wszystkich popularnych wiertarek lub wkrętarek elektrycznych. Przymocuj sześciokąt do uchwytu wiertarki. Wwierć wiertło trochę w ziemię, a następnie wyciągnij je i wyrzuć z niego ziemię. Powtarzaj to, aż wywiercisz odpowiedni otwór.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 4 x 22 cm
  • Materiał: stal
  • Do wiertarki elektrycznej
  • Wiertarka nie jest częścią opakowania

 

Wideo:

 


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

NAJWYŻSZEJ KLASY ODKURZACZ, ROZDRABNIACZ I DMUCHAWA DO LIŚCI

 

odkurzacz ogrodowy, rozdrabniacz i dmuchawa do liści

 

Odkryj szybki i łatwy sposób na pozbycie się liści z ogrodu. Dmuchawa do liści nie tylko odkurza, ale także rozdrabnia, zmieniając tryb pracy, otrzymujesz również potężną dmuchawę do liści.

 

 

PRAKTYCZNY ZBIERACZ LIŚCI I TRAWY

 

zbieracz liści i trawy

 

Poznaj doskonały zbieracz do liści i trawy i ułatw sobie pracę w ogrodzie i przydomowym ogródku. Wygodnie i bezpiecznie usuniesz sterty liści i inne odpady ogrodowe.

 

 

SKUTECZNY PRZYRZĄD DO USUWANIA CHWASTÓW Z KOSTKI BRUKOWEJ

 

przyrząd do usuwania chwastów z kostki brukowej

 

Poznaj profesjonalny przyrząd do usuwania chwastów, który sprawi, że wyrywanie chwastów będzie niezwykle łatwe i maksymalnie skróci czas spędzony na wyrywaniu.

 

 

PRAKTYCZNY KOSZ OGRODOWY - WOREK NA LIŚCIE

 

kosz na liście - worek ogrodowy

 

Wypróbuj ten wspaniały, praktyczny kosz ogrodowy naz liście. Możesz włożyć do niego dużą ilość liści na raz, co znacznie przyspieszy i ułatwi pracę w ogrodzie.

 

 

PRAKTYCZNA WYPALARKA DO CHWASTÓW

 

wypalarka do chwastów

 

Poznaj doskonałą wypalarkę do chwastów, która pomoże Ci utrzymać chodniki zawsze pięknie zadbane, wolne od chwastów. Zwalczanie chwastów będzie skuteczne, proste, a przede wszystkim bez środków chemicznych, nie uszkodzisz gleby w pobliżu chwastów. 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: