Doskonały zbieracz liści i trawy

Kod: DS51616166
60,99 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj doskonały zbieracz do liści i trawy i ułatw sobie pracę w ogrodzie i przydomowym ogródku. Wygodnie i bezpiecznie usuniesz sterty liści i inne odpady ogrodowe.

Praktyczne łapy na liście posiadają uchwyty po bokach, które zapewnią łatwą obsługę, ale także ochronę dłoni. Nie będziesz musiał chwytać liści bezpośrednio rękami.

Dzięki kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do użytku ręcznego. Kształt nacięć wzdłuż jednej strony, przypominający grabie, ułatwi zbieranie resztek liści lub trawy z ziemi.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi, z którego wykonany jest zbieracz do trawy, gwarantowana jest jego długa żywotność.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak zbieracza liści i trawy w promocyjnej cenie.

Dla efektywniejszego sprzątania liści z ogrodu nie może zabraknąć kosza na liście.

Zobacz nasze inne praktyczne produkty do ogrodu.

 

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNY ZBIERACZ LIŚCI I TRAWY

Czy Ty też lubisz pięknie zagospodarowany ogród? Czasami jednak praca końcowa, taka jak usuwanie liści, trawy czy chwastów, jest pracą wiecznie odkładaną „na później”.

Dzięki zastosowaniu praktycznego zbieracza liści nie będzie już z tym problemu. Jednorazowo złapiesz o wiele więcej liści lub innych odpadów ogrodowych, niż jesteś w stanie chwycić rękami. Natychmiast zobaczysz efekty swojej pracy. Zwłaszcza jeśli korzystasz z doskonałej składany kosz na trawę i liścieZNAJDZIESZ GO TU.

 

 zbieracz do lisci

 

IDEALNY NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

Z tego niesamowitego zbieracza możesz korzystać o każdej porze roku. Na wiosnę pomoże np. usunąć z trawnika suchą trawę, latem skoszoną trawę lub chwasty z ogrodu, a jesienią opadłe liście. Jest doskonałym praktycznym i wysokiej jakości pomocnikiem ogrodowym.

 

ŁATWY W UTRZYMANIU W CZYSTOŚCI

Jeśli zbieracz liści zabrudzi się podczas pracy z wilgotną zielenią, nie stanowi to problemu. Dzięki wysokiej jakości materiałowi można go z łatwością umyć wodą i pozostawić do wyschnięcia. Natychmiast będzie czysty i gotowy do dalszego użycia.

 

Z WYGODNYMI UCHWYTAMI

Rewelacyjny i niezwykle praktyczny zbieracz na liście posiada uchwyty po bokach, co pozwala na wygodną obsługę. Z zbieraczem liści mogą pracować nawet dzieci i młodzież. Usunięcie liści z ogrodu za pomocą tego niekonwencjonalnego narzędzia może być świetną zabawą.

Zaangażuj dzieci w prace w ogrodzie. Kiedy wrzucą liście do kompostownika, na przykład za pomocą specjalnego zbieracza do liści, będzie to dla nich wyjątkowo praktyczna zabawa edukacyjno -  ekologiczna.

 

 zbieracz liści

 

CHRONI TWOJE RĘCE

Twoje ręce będą chronione podczas zbierania liści, trawy czy innych odpadów w ogrodzie. Nie musisz się martwić o przecięcia, zadrapania czy zabrudzenia.

 

ODPORNY MATERIAŁ

Te doskonałe łapy do zbierania trawy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu podczas normalnej pracy w ogrodzie. Będą Ci służyć przez wiele lat.

 

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA

Idealny ręczny zbieracz liści, trawy i innych odpadów ogrodowych oczaruje Cię swoją kompaktową konstrukcją.

Przy wymiarach 34 x 25 cm i dzięki uchwytom jest niesamowicie łatwy w obsłudze. Dodatkowo po jednej stronie posiada wycięcia przypominające zęby grabi. To oczywiście znacznie ułatwi zbieranie zieleni z ziemi i wyciągnięcie z trawy nawet ostatnich liści.

 

 zbieracz do trawy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 34 x 25 cm
  • Kolor: ciemno zielony
  • Do prac porządkowych w ogrodzie
  • Wygodne uchwyty
  • Odporny na zniszczenia

*Kolor produktu jest wysyłany w zależności od dostępności w magazynie.

 


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

NAJWYŻSZEJ KLASY ODKURZACZ, ROZDRABNIACZ I DMUCHAWA DO LIŚCI

 

odkurzacz ogrodowy, rozdrabniacz i dmuchawa do liści

 

Odkryj szybki i łatwy sposób na pozbycie się liści z ogrodu. Dmuchawa do liści nie tylko odkurza, ale także rozdrabnia, zmieniając tryb pracy, otrzymujesz również potężną dmuchawę do liści.

 

 

SKUTECZNY PRZYRZĄD DO USUWANIA CHWASTÓW Z KOSTKI BRUKOWEJ

 

przyrząd do usuwania chwastów z kostki brukowej

 

Poznaj profesjonalny przyrząd do usuwania chwastów, który sprawi, że wyrywanie chwastów będzie niezwykle łatwe i maksymalnie skróci czas spędzony na wyrywaniu.

 

 

PRAKTYCZNY KOSZ OGRODOWY - WOREK NA LIŚCIE

 

kosz na liście - worek ogrodowy

 

Wypróbuj ten wspaniały, praktyczny kosz ogrodowy naz liście. Możesz włożyć do niego dużą ilość liści na raz, co znacznie przyspieszy i ułatwi pracę w ogrodzie.

 

 

PRAKTYCZNA WYPALARKA DO CHWASTÓW

 

wypalarka do chwastów

 

Poznaj doskonałą wypalarkę do chwastów, która pomoże Ci utrzymać chodniki zawsze pięknie zadbane, wolne od chwastów. Zwalczanie chwastów będzie skuteczne, proste, a przede wszystkim bez środków chemicznych, nie uszkodzisz gleby w pobliżu chwastów.

 

 

SOLIDNY I TRWAŁY ŚWIDER DO ZIEMI

 

świder do ziemi - wiertnica do ziemi

 

Poznaj profesjonalną świder do gleby, który pomoże Ci wygodnie, szybko i skutecznie wykopać dowolny otwór. Nie ma znaczenia, czy musisz sadzić warzywa, drzewa, napowietrzać glebę, kopać dołki na słupki za pomocą tej wiertnicy możesz to zrobić w łatwy sposób.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: