Specjalna ręczna kosiarka elektryczna

Kod: DS22192006
193,59 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj specjalną ręczną kosiarkę elektryczną, która zapewni Ci pięknie wypielęgnowany trawnik tuż pod Twoimi drzwiami. Dzięki niewielkiej wadze i mniejszym wymiarom każdy ogrodnik może jej używać nawet w najbardziej niedostępnych miejscach.

To właśnie wysoka moc aż 250 W i wysokiej jakości mechanizm tnący gwarantują pięknie skoszony trawnik i różne powierzchnie trawiaste.

Wyjątkowa elektryczna kosiarka ręczna posiada niezawodną osłonę, która nie tylko chroni mechanizm tnący, ale także zapewnia bezpieczeństwo pracy.

Ręczna kosiarka elektryczna jest naprawdę bardzo łatwa i wygodna w obsłudze. Nie potrzebuje długich przygotowań do pracy i może kosić niemal wszędzie.

Jest to idealny prezent dla ogrodnika w każdym wieku.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNA RĘCZNA KOSIARKA ELEKTRYCZNA

Potrzebujesz upiększyć swój ogród? Czasami wystarczy przyciąć wysoką trawę, a różnica jest naprawdę bardzo widoczna. Praktyczna ręczna kosiarka elektryczna niezawodnie pomoże Ci w wygodnym przycinaniu trawnika i różnych trawiastych zakątków w ogrodzie.

 • wysokiej jakości mechanizm tnący
 • szerokość cięcia 20 cm
 • z pokrywą ochronną

ręczna-kosiarka

 

UNIKALNA MINI KOSIARKA ELEKTRYCZNA

Największą zaletą tej wyjątkowej ręcznej kosiarki elektrycznej jest jej mini rozmiar. Nie ma potrzeby, aby zawsze wyciągać duże kosiarki. Ta mała ręczna kosiarka elektryczna jest idealna do rutynowego koszenia, ale także do mniej dostępnych miejsc w ogrodzie.

Doskonale nadaje się również do przycinania trawy rosnącej nad chodnikiem.

Nadaje się również do różnych niewielkich korekt użytków zielonych, gdyż jej przygotowanie nie zajmuje wiele czasu.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MECHANIZM TNĄCY

Doskonałe wyniki pracy tej mocnej podkaszarki żyłkowej są zasługą wysokiej jakości mechanizmu tnącego. Podczas cięcia dwie plastikowe żyłki poruszają się w ruchu obrotowym wokół osi kołowrotka.

Maksymalna szerokość cięcia wynosi 200 mm.

 

Z OSŁONĄ OCHRONNĄ

Aby zachować bezpieczeństwo podczas pracy z elektryczną kosiarką ręczną, urządzenie to posiada specjalną osłonę, która chroni użytkownika przed urazami. Jednocześnie bezpiecznie chroni mechanizm tnący.

 

 ręczna-kosiarka-elektryczna

MOCNY SILNIK

Pomimo niewielkich rozmiarów, doskonała ręczna kosiarka elektryczna ma wyjątkową moc aż 250 W. Dzięki temu doskonale nadaje się do rutynowej pielęgnacji trawnika.

 

WYGODNA I ŁATWA OBSŁUGA

Obsługa elektrycznej kosiarki ręcznej jest naprawdę bardzo prosta. Kosiarka jest włączana za pomocą przedłużacza ogrodowego do sieci elektrycznej. Przedłużacz jest zabezpieczony praktycznym uchwytem do przewodu, który lepiej zapobiega przecięciu przewodu. Naciskamy przycisk włącznika i kosiarka zaczyna pracować.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i niewielkiej wadze, ta specjalna ręczna kosiarka elektryczna jest bardzo wygodna w pracy.

 

IDEALNY DLA KAŻDEGO OGRODNIKA

Szukasz uniwersalnej kosiarki, która może być używana również przez osoby starsze? Ta mini ręczna kosiarka elektryczna dzięki niewielkiej wadze oraz łatwości przygotowania i obsługi nadaje się również dla osób starszych. Mogą one z łatwością samodzielnie uporządkować otoczenie swojego domu, co przyniesie im ogromną radość.

Wyjątkowa elektryczna kosiarka ręczna jest naprawdę idealnym rozwiązaniem dla każdego ogrodnika.

 

 elektryczna-ręczna-kosiarka-elektryczna

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Napięcie: 230 - 240 V
 • Częstotliwość: 50 Hz
 • Moc: 250 W
 • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 14 000 min-1
 • Maksymalna szerokość cięcia: 200 mm
 • Średnica struny: 1,0 mm
 • Długość sznurka: 6 m
 • Poziom hałasu: 94 dB (A)
 • Stopień ochrony: II
 • Waga: 1,2 kg
 • Certyfikaty:CE

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.