Profesjonalny wyrywacz do chwastów

Kod: DS42005395
179,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj profesjonalny wyrywacz do chwastów, który bardzo ułatwi wyrywanie chwastów i maksymalnie skróci czas spędzany na pieleniu.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji, wokół korzeni chwastów umieszczane są specjalne stalowe kolce, a prosty obrót usuwa chwasty i ich korzenie. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby usunąć chwast z narzędzia.

Wyrywasz chwasty na stojąco bez zbędnego schylania się. Oszczędza to nie tylko czas, ale także plecy, ramiona i kolana. Jest wygodny i prosty w użyciu i nie wymaga ciągnięcia, dzięki czemu urządzenie jest odpowiednie również dla osób starszych.

To urządzenie przeznaczone dla każdego ogrodnika jest naprawdę wyjątkowe, niezwykle ułatwia pracę w ogrodzie. Najwyższej jakości materiały oraz opatentowana technologia produkcji gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY WYRYWACZ CHWASTÓW

Masz dość wyrywania irytujących chwastów? Chcesz skrócić do minimum czas spędzany na pieleniu? Chcesz się ich pozbyć wraz z korzeniami bez uszkadzania innych roślin? Przedstawiamy Wam ten wyjątkowy przyrząd do usuwania chwastów, który jest niezastąpionym pomocnikiem każdego ogrodnika. Dzięki opatentowanej konstrukcji i najwyższej jakości, wyrywacz jest produktem premium.

  • Najprostsze wyrywanie chwastów
  • Wyrywa chwasty razem z korzeniami
  • Wyraźnie skraca czas pracy
  • Oszczędza plecy i ręce
  • Najwyższej jakości materiały


wyrywacz do chwastow

 

JAK DZIAŁA WYRYWACZ DO CHWASTÓW

Ten wyjątkowy wyrywacz chwastów działa doskonale dzięki dopracowanej konstrukcji. Ostry koniec możesz wbić zimię aż do korzeni przyciskając podstawkę pod stopę. Następnie przekręcasz całe urządzenie, co wyrywa chwasty i korzenie. Naciśnij przycisk, aby usunąć chwasty z wyrywacza.

 

SZYBSZE WYRYWANIE CHWASTÓW

Zaoszczędź swój cenny czas i zdobądź ten wyjątkowy wyrywacz chwastów. W mgnieniu oka wyrwiesz wszelkie chwasty. Naciśnij przycisk, aby usunąć rośliny z urządzenia i kontynuuj pracę. Niezwykle szybkie, wydajne i wygodne rozwiązanie, które znacznie skraca czas spędzony na pracy w ogrodzie.


wyrywacz chwastów

 

POŻEGNAJ BÓL PLECÓW

Nie musisz się schylać, aby wyrywać chwasty. Od teraz możesz to wygodnie robić na stojąco. W ten sposób oszczędzasz nie tylko ręce, ale i plecy.

 

ERGONOMICZNY DESIGN

Wyrywacz chwastów został zaprojektowany z maksymalnym naciskiem na ergonomię ruchu, prostotę i łatwość użytkowania. Praca z nim jest niezwykle wygodna i prosta. Urządzenie jest odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet w każdym wieku.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów ten wyrywacz chwastów ma wyjątkową trwałość i wyjątkową funkcjonalność. Maksymalna odporność materiałów pozwala na stosowanie w różnych rodzajach gleby.

 

chwastownik ręczny

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 96,5 x 21,5 x 4,5 cm
  • Kolor: zielony
  • Pomocnik do ogrodu
  • Prosta obsługa

 

Wideo:


 

NASZA WSKAZÓWKA

DOSKONAŁA SIEĆ DO UPRAWY OGÓRKÓW I INNYCH ROŚLIN PNĄCYCH

 

siatka podporowa do uprawy ogórków i innych warzyw

Wypróbuj doskonałą siatkę podporową do uprawy ogórków i innych warzyw, a masz gwarancję poprawy i zwiększenia swoich plonów.

 

 

WYJĄTKOWE RĘKAWICZKI OGRODOWE

rękawiczki ogrodowe

Poznaj profesjonalne rękawice ogrodowe z pazurami, które zapewnią maksymalną ochronę Twoich dłoni podczas pracy i ułatwią Ci pracę w ogrodzie.

 

 

ŁĄCZNIKI DO TYCZEK OGRODOWYCH

 

łączniki do tyczek ogrodowych

Poznaj te wyjątkowe łączniki do tyczek ogrodowych, dzięki którym w łatwy i szybki sposób stworzysz dowolny obiekt podporowy do uprawy roślin i kwiatów.

  

SPINKI OGRODOWE DO WIĄZANIA ROŚLIN

 

spinki ogrodowe do wiązania roślin

 

Bardzo praktyczne spinki ogrodowe do wiązania roślin - trytytki ogrodowe. Dzięki specjalnemu materiałowi, z którego są wykonane, nie dochodzi do uszkodzenia roślin przyczepionych do tyczek.

 

WYJĄTKOWE NAKOLANNIKI OGRODOWE

 

nakolanniki ogrodowe

Poznaj ten wyjątkowe nakolanniki ogrodowe, które maksymalnie ułatwią Ci pracę w ogrodzie. Klęczenie będzie wygodne i komfortowe, nawet podczas długiej pracy.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: