Przystawka do cięcia blachy na wiertarkę

Kod: DS38220859
133,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj profesjonalną przecinarkę do blachy, za pomocą której wytniesz precyzyjnie, wygodnie i szybko każdą blachę. Idealnie ostre ostrze poradzi sobie ze stalą, aluminium, miedzią i innymi metalami.

Nożyce do blachy pozwalają wygodnie ciąć blachę na mniejsze części, wycinać otwory lub wygodnie wycinać nimi blachę o dowolnym kształcie.

Po prostu podłącz przystawkę do wiertarki i możesz rozpocząć cięcie. Jest niezwykle łatwa w użyciu i naprawdę każdy może to zrobić.

Najwyższej jakości materiały oraz opatentowana technologia produkcji to gwarancja funkcjonalności i trwałości produktu. Uniwersalna konstrukcja umożliwia zastosowanie we wszystkich klasycznych wiertarkach i wkrętarkach elektrycznych.

Nożyce do blachy na wiertarkę są niezwykle praktycznym, bezpiecznym i użytecznym pomocnikiem w każdym warsztacie i są odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA PRZYSTAWKA DO CIĘCIA BLACHY

Potrzebujesz precyzyjne i ostre nożyce do blachy? Użyj tej przecinarki do blachy a pójdzie jak po maśle. Z łatwością wytniesz otwory, potniesz blachę na różne kawałki o różnych kształtach. Nie potrzebujesz nożyczek do blachy ani szlifierki. Przecinarka do blachy poradzi sobie ze wszystkim. Jest to narzędzia wysokiej jakości, łatwe w użyciu.

 • Specjalne materiały do ​​szybkiego, wydajnego i łatwego cięcia materiałów
 • Długa żywotność urządzenia
 • Do różnych rodzajów materiałów
 • Ostre i precyzyjne cięcie

 

 przecinarka do blachy

 

SOLIDNA I MOCNA PRZECINARKA DO BLACH

Przecinarka do blachy jest wykonana z bardzo trwałych i wysokiej jakości materiałów, co zapewnia maksymalną funkcjonalność i żywotność produktu. Dzięki specjalnej konstrukcji cięcie jest niezwykle wygodne, szybkie i łatwe. Ten nieoceniony pomocnik na pewno przyda się w Twoim warsztacie.

 

DO PROFESJONALNEGO I DOMOWEGO UŻYTKU

Specjalna przecinarka do blachy nadaje się do codziennego użytku zarówno przez profesjonalistów, jak i wszystkich domowych majsterkowiczów. Dzięki wysokiej jakości materiałom posiada wyjątkową trwałość i funkcjonalność. Dzięki praktycznym rozmiarom nadaje się do większości typowych prac.

 

NOŻYCE DO CIĘCIA BLACHY - WYKORZYSTAJ JE DO CZEGOKOLWIEK

Ta przystawka do cięcia blachy jest najlepszym narzędziem do cięcia różnego rodzaju blach. Możesz nią ciąć żelazo, aluminium, stal i inne materiały. Cięcie jest niezwykle wygodne, szybkie i precyzyjne. Możesz ciąć blachy o dowolnym kształcie.

 

 przystawka do wiertarki do cięcia blachy

 

PROSTA OBSŁUGA

Praca z nakładką na wiertarkę do cięcia blachy jest niezwykle prosta i każdy może sobie z nią świetnie poradzić. Dzięki uniwersalnej końcówce przystawka nadaje się do wszystkich popularnych wiertarek lub wkrętarek elektrycznych. Zamocuj sześciokąt w uchwycie wiertarki. Następnie możesz rozpocząć cięcie arkusza zgodnie z własnymi potrzebami.

Bezpiecznie zaciśnij cięty materiał w imadle i wsuń część tnącą (wycięcie, w którym porusza się stalowy pręt) na arkusz. Zwolnij wiertło i powoli przesuwaj frez w kierunku cięcia. Nie zatrzymuj wiertła podczas cięcia. Najpierw cofnij nieco frez, a następnie zatrzymaj wiertło.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Maksymalna grubość materiałów: żelazo 1,8 mm; stal 1,2 mm, miękkie materiały (aluminium, miedź) 2 mm
 • Do cięcia żelaza, stali, aliminium, miedzi
 • Ostre i dokładne cięcie
 • Wysokiej jakości wykonanie
 • Do mocowania w wiertarce
 • Ergonomiczny uchwyt
 • 1 x przystawka do cięcia blachy
 • 1 x klucz

Wideo:


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: