Profesjonalny długopis 3D z wyświetlaczem LCD + 134 m wkładów

Kod: DB47461161 DB76068076 DB43964912 DB73989390 Wybierz wariant
154,99 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Aktualnie niedostępne Aktualnie niedostępne Wybierz wariant
Wariant

 

Zestaw zawiera wysokiej jakości długopis 3D, aż 31 różnych wkładów razem do 134 m. Wyjątkowe jasne kolory uzupełnione są specjalnymi fluorescencyjnymi wkładami, które świecą nawet w nocy. W zestawie znajduje się również specjalny uchwyt na długopis dla wygodniejszego tworzenia.

Odkryj magię druku 3D za pomocą profesjonalnego pióra 3D. Dzięki temu wyjątkowemu długopisowi  dosłownie każdy będzie się świetnie bawił.

Pióro 3D to wyjątkowa technologia tworzenia modeli 3D, zabawek, biżuterii, figurek i wszystkiego, co tylko możesz sobie wyobrazić. Podczas tworzenia wykorzystuje specjalne włókno z tworzywa sztucznego, które w jednej chwili topi się i twardnieje. Pozwala to na stworzenie dowolnego obiektu 3D. Wyświetlacz LCD zapewnia wygodne i szybkie ustawienie temperatury materiału do druku.

Ergonomiczny kształt długopisu sprawia, że ​​elementy sterujące są zawsze pod ręką i pozwalają na sterowanie piórem w wyjątkowy sposób. Za jednym dotknięciem przycisku możesz zacząć w prosty sposób rysować na dowolnej powierzchni, a nawet w powietrzu.

Do modelowania używane jest specjalne ekologiczne i nietoksyczne włókno, które topi się w niskiej temperaturze bez szkodliwych oparów. To doskonałe narzędzie do nauczania, a także do domowych projektów kreatywnych dla Ciebie i Twoich dzieci. Pióro obsługuje filamenty (wkłady) ABS i PLA.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodne opakowanie wkładów do długopisu 3D opakowanie mix 30 kolorów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PROFESJONALNY DŁUGOPIS 3D Z WYŚWIETLACZEM LCD

Wysokiej jakości i lekki długopis 3D to doskonałe narzędzie do kreatywnego tworzenia, rysowania 3D lub poprawiania i klejenia wydrukowanych modeli 3D. Ten stylowy długopis 3D charakteryzuje się niską wagą i kompaktową konstrukcją. Bardzo dobrze się trzyma, a dzięki niewielkim rozmiarom dobrze układa się w rączkach małych dzieci. Ustawienie temperatury można regulować w zakresie od 160 do 210°C, w zależności od wybranego materiału.

 • Wyświetlacz LCD do szybkiego wyboru materiału i ustawienia wstępnego
 • pióro 3D jest bardzo lekkie
 • bardzo smukła i ergonomiczna konstrukcja ułatwiająca trzymanie w dłoni
 • możliwość ustawienia różnych temperatur dla różnych tworzyw sztucznych (ABS lub PLA)
 • kontrola prędkości pozwala na lepszą kontrolę rysowania
 • ogrzewanie jest zintegrowane z dyszą, co pozwala na lepszą kontrolę temperatury
 • inteligentny tryb oszczędzania energii, który uruchamia się po pieciu minutach bezczynności
 • cienki sznurek wejściowy o średnicy 1,75 mm pozwala na lepszą i łatwiejszą obsługę długopisu

 

31 WKŁADÓW W ZESTAWIE

W opakowaniu znajdziesz aż 31 wkładów o łącznej długości 134 m, co pozwoli Ci od razu rozpocząć tworzenie. Duża ilość kolorów, właściwości fluorescencyjne niektórych z nich pozwalają na tworzenie niesamowitych projektów. Dzięki temu zestawowi stworzysz ciekawe, przyciągające wzrok wzory, które zabłysną nawet w nocy. W zestawie znajduje się również specjalny stojak, który pozwala na bezpieczne przechowywanie i chłodzenie długopisu.


pisak 3d

 

CO MOŻESZ STWORZYĆ PRZY POMOCY DŁUGOPISU 3D?

Za pomocą długopisu 3D możesz stworzyć dowolny przedmiot o różnych kształtach, zgodnie ze swoją kreatywnością. Możesz utworzyć kilka oddzielnych części, które później połączysz, tworząc większy obiekt, lub możesz ułożyć kilka warstw plastiku, aby utworzyć jednolity lub pusty obiekt. Za pomocą tego pisaka stworzysz dowolny kształt, wystarczy wybrać odpowiednią technikę i postawić na kreatywność.

 

DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Idealny prezent dla dzieci i dorosłych: długopis do drukowania 3D to idealny prezent dla dzieci, który pomaga dzieciom poprawić myślenie przestrzenne, rozwijać zdolności twórcze i artystyczne. To także świetny sposób na wspólne spędzanie czasu dla rodziców i dzieci.

 

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Pióro 3D jest kompatybilne z topliwym wkładem PLA 1,75 mm. PLA uznawana jest za najbardziej przyjazną dla środowiska formę, która znajduje zastosowanie również w druku 3D. Sekretem jest specjalna produkcja stopionego plastiku na bazie kukurydzy. Topienie jest nietoksyczne, bezwonne i bezpieczne dla Ciebie, dzieci i środowiska.


3D długopis

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYŚWIETLACZ LCD

Wyświetlacz LCD - dostarcza informacji o rodzaju użytego materiału oraz temperaturze w jakiej pracuje urządzenie. Urządzenie obsługuje wkłady PLA i ABS.

 

PROSTA I BEZPIECZNA OBSUGA

Pióro jest bardzo proste i bezpieczne w użyciu. Wystarczy je podłączyć, rozgrzać i wyciągnąć. Pióro 3D potrzebuje tylko jednego przycisku, aby automatycznie załadować wkład i go rozgrzać. Zapewnia lepszą ochronę przed poparzeniem dzięki ulepszonym funkcjom inteligentnej kontroli temperatury, technologii szybkiego rozpraszania ciepła i osłonom palców. Zaleca się, aby dzieciom towarzyszyła osoba dorosła.

 

JAK OBSŁUGIWAĆ DŁUGOPIS 3D?

Podłącz adapter pióra do złącza zasilania na końcu pióra, a drugi koniec do gniazdka elektrycznego. Zapali się żółta lampka sygnalizacyjna. Użyj strzałki na wyświetlaczu, aby ustawić materiał PLA, a gdy zapali się czerwone światło, pisak zacznie się nagrzewać. Gdy lampka zaświeci się na zielono, długopis jest gotowy do użycia. Włóż wkład PLA w kolorze, w którym chcesz tworzyć do otworu w górnej części długopisu. Przytrzymanie dolnej strzałki na wstrzykiwaczu zaczyna wciskać wkład do podajnika. Wkład drukowany jest automatycznie, nie ma potrzeby naciskania żadnego innego przycisku podczas rysowania. Długopis wyłącza się automatycznie po pięciu minutach bezczynności. Naciśnij przycisk do przodu, aby ponownie uruchomić. Wyciągając wkład lub zmieniając kolor wkładu, naciśnij przycisk cofania.


długopis 3d dla dzieci

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Wymiary długopisu: 18,5 x 4,5 x 3cm
 • Długość przewodu: 140 cm
 • Zasilanie: 12V
 • Średnica wkładu: 1,75 mm
 • Zasilanie: adapter (w opakowaniu)
 • Użycie w towarzystwie dorosłej osoby
 • Końcówka się nagrzewa, należy obsługiwać długopis z ostrożnością

 

***OSTRZEŻENIE

 • Jeśli nie używasz długopisu, natychmiast wyciągnij wkład. Nie zostwiaj wkładu w długopisie – filament może zapchać urządzenie.
 • Wkładu nie zużywaj do końca. Jeśli wkład się kończy około 2-3 cm przed wejściem do długopisu, wyciągnij wkład i wymień go na nowy.

 

Wideo instruktażowe:

 


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: