Wkłady do długopisu 3D - mix 30 kolorów 150m

Kod: DS17194550
212,58 zł –25 %
filament do długopisu 3D
212,58 zł –25 % 159,39 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wygodne opakowanie zawiera mix 30 kolorów

Długopis 3D to wyjątkowa technologia tworzenia modeli 3D, zabawek, biżuterii, figurek i wszystkiego, co tylko możesz sobie wyobrazić.

Długopis 3D jest kompatybilny z topliwym PLA 1,75 mm. PLA uznawana jest za najbardziej przyjazną dla środowiska formę, która znajduje zastosowanie również w druku 3D. Sekretem jest specjalna produkcja stopionego plastiku na bazie kukurydzy. Topienie jest nietoksyczne, bezwonne, bezpieczne dla Ciebie, dzieci i środowiska.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Długopis 3D to wyjątkowe narzędzie artystyczne, dzięki któremu możesz dobrze się bawić i tworzyć piękne trójwymiarowe obiekty. Długopis rysuje dzięki specjalnemu wypełnieniu, które topi się wewnątrz długopisu. Kup nasze wkłady do długopisu 3D i ciesz się jeszcze większą zabawą.

 

CO TO JEST FILAMENT PLA?

PLA to termoplastyczny poliester, który charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością i trwałością koloru. Jest to materiał, z którego wykonany jest ten wkład do Twojego długopisu 3D. Podstawą produkcji tego surowca są surowce odnawialne, takie jak skrobia kukurydziana. Temperatura topnienia materiału PLA wynosi około 180°C.

 

Zawartość opakowania:

  • 30 x kolorowy wkład do długopisu 3D

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: PLA - termoplastyczny poliester alifatyczny

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.