Wkłady do długopisu 3D - mix 30 kolorów 150m

Kod: DS17194550
164,39 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wygodne opakowanie zawiera mix 30 kolorów

Długopis 3D to wyjątkowa technologia tworzenia modeli 3D, zabawek, biżuterii, figurek i wszystkiego, co tylko możesz sobie wyobrazić.

Długopis 3D jest kompatybilny z topliwym PLA 1,75 mm. PLA uznawana jest za najbardziej przyjazną dla środowiska formę, która znajduje zastosowanie również w druku 3D. Sekretem jest specjalna produkcja stopionego plastiku na bazie kukurydzy. Topienie jest nietoksyczne, bezwonne, bezpieczne dla Ciebie, dzieci i środowiska.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Długopis 3D to wyjątkowe narzędzie artystyczne, dzięki któremu możesz dobrze się bawić i tworzyć piękne trójwymiarowe obiekty. Długopis rysuje dzięki specjalnemu wypełnieniu, które topi się wewnątrz długopisu. Kup nasze wkłady do długopisu 3D i ciesz się jeszcze większą zabawą.

 

CO TO JEST FILAMENT PLA?

PLA to termoplastyczny poliester, który charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością i trwałością koloru. Jest to materiał, z którego wykonany jest ten wkład do Twojego długopisu 3D. Podstawą produkcji tego surowca są surowce odnawialne, takie jak skrobia kukurydziana. Temperatura topnienia materiału PLA wynosi około 180°C.

 

Zawartość opakowania:

  • 30 x kolorowy wkład do długopisu 3D

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: PLA - termoplastyczny poliester alifatyczny

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

PROFESJONALNY DŁUGOPIS 3D Z WYŚWIETLACZEM LCD

 

długopis 3D z wyświetlaczem LCD

Odkryj magię druku 3D za pomocą profesjonalnego pióra 3D. Dzięki temu wyjątkowemu długopisowi  dosłownie każdy będzie się świetnie bawił.

 

 

WYJĄTKOWA GRAWERKA

 

grawerka długopis do grawerowania

 

Poznaj magię grawerowania z profesjonalnym długopisem grawerskim. Z tym wyjątkowym długopisem dosłownie każdy będzie się świetnie bawić. Twórz wyjątkowe przedmioty lub wyjątkowe prezenty, których nie ma nikt inny.

 

 

DUŻY ZESTAW KORALIKÓW DO PRASOWANIA

 

koraliki do prasowania

 

Odkryj magię niekończącej się fantazji. Koraliki do naprasowywania otwierają drzwi do kreatywnego świata. Obudź w sobie artystę i twórz wyjątkowe dzieła sztuki, które oczarują każdego.

 

 

KREATYWNY HAFT DIAMENTOWY

haft diamentowy - drzewo

Wypróbuj czarujące malowanie diamentami, ciesz się godzinami relaksującej aktywności i stwórz własne dzieło sztuki z maleńkich kamieni.

 

 

SPECJALNA DWUSTRONNA MATA DO CIĘCIA I MODELOWANIA A3

 

dwustronna mata do wycinania i modelowania formatu A3

 

Dzięki praktycznej dwustronnej macie do wycinania i modelowania A3 otrzymujesz niezawodne i praktyczne narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć doskonałe rezultaty cięcia w projektach artystycznych i rękodzielniczych.

 

 

PISTOLET NA GORĄCY KLEJ

 

pistolet na gorący klej

 

Pistolet do klejenia na gorąco do kreatywnych prac. Przeznaczony do stosowania w pracach plastycznych, rzemieślniczych, zabawkach, kwiatach sztucznych i słomianych, choinkach, metalu, drewnie, papierze itp.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: