Profesjonalna deska kreślarska LED

Kod: DS98002799
Promocja Polecane
139,02 zł –13 % 120,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Specjalna deska kreślarska LED to urządzenie, które pomoże Ci narysować i namalować dowolny obraz w profesjonalnej jakości. Deska przeznaczona jest dla dzieci, studentów, artystów, fotografów, architektów i innych zawodów.

Dzięki wysokiej jasności doskonale doświetla obraz i pozwala z pełną precyzją rysować niepowtarzalne i szczegółowe prace. Umieść oryginały i czysty papier na podświetlonej desce LED. Następnie wystarczy narysować obraz, napis, portret lub projekt.

Specjalnie hartowane szkło jest równomiernie podświetlone diodami LED z maksymalnym naciskiem na szczegółową jasność. Niezależnie od tego, czy jesteś w studiu projektowym, kawiarni, w pociągu czy w szkole, dzięki tej wspaniałej desce kreślarskiej LED możesz uzyskać odpowiednią jasność dla stworzenia swojego projektu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA PODŚWIETLANA DESKA KREŚLARSKA DO ODRYSOWYWANIA

Podświetlana deska kreślarska LED to zabawne i poręczne urządzenie używane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Daje możliwość tworzenia niepowtarzalnych i szczegółowych prac, ponieważ pozwala lepiej widzieć drobne linie i kształty, niż za pomocą standardowego oświetlenia. Deska kreślarska LED to idealne narzędzie dla każdego, kto chce mieć możliwość wykonywania szczegółowych prac, perfekcyjnego rysowania lub po prostu chce pracować nad projektami z lepszym oświetleniem.


podświetlana deska kreślarska

 

DLA KOGO JEST PROFESJONALNA PODŚWIETLANA DESKA KREŚLARSKA

Profesjonalna podświetlana deska kreślarska LED znajdzie zastosowanie u profesjonalistów, pasjonatów, ale także dzieci i studentów. Podświetlana tablice LED to niezbędny element wyposażenia artystów, którzy specjalizują się w projektowaniu graficznym, komiksie, kaligrafii, projektowaniu, tatuażu czy ilustracji. Fotografowie używają go również do przeglądania negatywów lub slajdów, architekci do udoskonalania swoich projektów. Kreatywni ludzie pokochali tę deskę za nieskończone możliwości wspierania ich prac.

 

NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATŁO DLA IDEALNEGO ODRYSOWYWANIA

Jasne oświetlenie LED jest równomiernie rozłożone na całej powierzchni deski. Jasność jest wysoka i kontrastowa. Dzięki temu użytkownik może zobaczyć więcej szczegółów i usprawnić swoją pracę z niezwykłą precyzją.

 

UTWARDZONE SZKŁO, KTÓRE SIĘ NIE PORYSUJE

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną i długotrwałą funkcjonalność produktu. Specjalne szkło hartowane jest przeznaczone do pracy z długopisem lub ołówkiem. Jest zmodyfikowane, aby nie uległo uszkodzeniu nawet przy wielokrotnym użytkowaniu i mniej ostrożnym obchodzeniu się.


deska kreslarska a3

 

LEKKA I PRZENOŚNA DESKA KREŚLARSKA

Specjalna deska kreślarska jest bardzo lekka i przenośna. Zasilana jest kablem micro USB. Dzięki kompaktowym wymiarom i łatwości, możesz wygodnie zabrać ją ze sobą wszędzie i pracować nad swoimi projektami w dowolnym miejscu.

 

WYJĄTKOWY PREZENT DLA DZIECI

Czy Twoje dzieci uwielbiają rysować? W takim razie deska kreślarska LED jest stworzona właśnie dla nich. Dzięki tej tablicy dzieci mogą tworzyć niepowtarzalne prace, które sprawią im ogromną radość. Ten prezent nie znudzi ich nawet po latach.

 

JAK UŻYWAĆ PODŚWIETLANEJ DESKI KREŚLARSKIEJ LED

Światło LED doskonale oświetla papier i pozwala wydobyć z oryginału najdrobniejszy szczegół. Umieść oryginalny i czysty papier na podświetlonej płytce LED. Następnie wystarczy narysować obraz, napis, portret lub projekt.

 

deska kreslarska podswietlana

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Materiał: akryl
 • Wymiary: 33,5 x 23,3 cm
 • Oświetlenie LED
 • Przycisk ON/OFF
 • Kolor: biały z czarnym panelem
 • Panel dotykowy
 • Zasilanie: micro USB
 • Przenośna
 • Dla dzieci, studentów, projektantów, artystów

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

 • 1 x podświetlana deska kreślarska
 • 1 x kabel micro USB

 

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.