Dwustronna magnetyczna myjka do okien - na dwuszybowe i trzyszybowe okna

Kod: DS98424635
281,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

Doskonała dwustronna magnetyczna myjka do mycia okien pomoże Ci wyczyścić okna w trudno dostępnych miejscach. Zabłysną czystością już po kilku minutach.

Magnetyczną myjkę do mycia szyb docenisz również podczas regularnego czyszczenia szyb w Twoim samochodzie, a także podczas czyszczenia większych powierzchni szklanych. Wykorzystywana jest również np. przy coraz bardziej popularnych szklanych drzwiach czy też na szkle w kabinie prysznicowej.

Czyszczenie tym dwustronnym magnetycznym urządzeniem do mycia okien jest łatwe, praktyczne i bardzo wydajne. Dzięki silnemu magnesowi idealnie czyścisz obie strony okna jednocześnie.

Nie będziesz już odkładać mycia okien na później. Dzięki magnetycznej myjce do okien ta czynność będzie zabawą!


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA DWUSTRONNA MAGNETYCZNA MYJKA DO MYCIA OKIEN

Czy Ty również pragniesz, aby okna były bardzo szybko i dokładnie umyte? Masz problem z czyszczeniem szyb w niedostępnych miejscach? Mieszkasz na wyższych piętrach i nie czujesz się komfortowo myjąc okna na wysokościach? Dzięki magnetycznej myjce sprzątanie będzie niezwykle wygodne, łatwe i szybkie.

Ponadto jest łatwa w obsłudze, czyści obie strony okna na raz a Ty od razu możesz zauważyć różnicę.

Ta wyjątkowa magnetyczna myjka do okien jest przeznaczona na okna jednoszybowe, dwuszybowe i trzyszybowe.

 

myjka-magnetyczna-do-okien

 

CZYSTE OKNA W KILKA MINUT

Ta wyjątkowa myjka magnetyczna do okien może myć okna z obu stron jednocześnie. Dzięki silnemu magnesowi znajdującemu się w obu częściach myjki, myjesz szybę z obu stron jednocześnie, co oszczędza Twój czas i wysiłek.

Mycie okien zajmie dosłownie kilka minut!

 

DO SZKIEŁ O GRUBOŚCI DO 28MM

Rewelacyjna dwustronna myjka do okien pomoże umyć różne powierzchnie szklane o grubości do 28mm. Z łatwością wyczyścisz okna na tarasie, szklane drzwi i szyby prysznicowe, a nawet szyby w samochodzie. A wszystko to bardzo wygodnie, szybko i łatwo.

 

UMYJE OKNA NA NAJWYŻSZYCH PIĘTRACH

Okna na najwyższych kondygnacjach i bez balkonu mogą powodować spore trudności w utrzymaniu ich w czystości. Dzięki dwustronnej magnetycznej myjce do szyb nie będzie to problemem. Ponadto zewnętrzna strona myjki jest wyposażona w poręczny sznurek, dzięki czemu masz gwarancję, że obie części myjki będą zabezpieczone.

 

dwustronna-myjka-do-okien

 

PROSTA OBSŁUGA

Korzystanie z dwustronnej magnetycznej myjki do okien jest bardzo proste. Zwilż myjące części myjki, dodaj płyn do mycia okien, dociśnij obie strony myjki do siebie, załóż linkę zabezpieczającą na nadgarstek i można rozpocząć czyszczenie.

 

KRYSZTAŁOWA CZYSTOŚĆ

Dzięki specjalnym materiałom użytym do produkcji,myjka do mycia szyb jest niezwykle skuteczna. Twoje okna będą idealnie czyste w mgnieniu oka.

 

SZYBKIE CZYSZCZENIE

Czyszczenie magnetycznego urządzenia do mycia okien jest również bardzo szybkie, praktyczne i łatwe. Części myjące myjki do okien wyczyść pod bieżącą wodą, od razu będzie gotowa do dalszego użycia.

 

myjka-do-okien-dwustronna

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Materiał: plastik, guma, magnes
  • Do mycia szkła o grubości: do 28 mm
  • Zawartość opakowania: 1 sztuka

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

KOMPAKTOWY ODKURZACZ RĘCZNY O DUŻEJ MOCY

 

odkurzacz ręczny samochodowy - bezprzewodowy

 

Wydajny odkurzacz ręczny samochodowy zapewni Ci czystość i świeżość, o jakiej zawsze marzyłeś w samochodzie. Nigdy więcej zmartwień z powodu okruchów! Wszystko możesz odkurzyć,w dowolnym momencie, szybko i sprawnie.

 

 

MOP ZE SPRYSKIWACZEM

mop ze spryskiwaczem

Oszczędzaj swoje plecy i ręce. Poznaj praktyczne i skuteczne rozwiązanie do mycia podłóg. Wypróbuj ten mop ze spryskiwaczem, który poradzi sobie z każdą podłogą.

 

 

SENSACYJNA ELEKTRYCZNA OBROTOWA SZCZOTKA DO KURZU

miotełka do kurzu elektryczna

Dzięki niesamowitej elektrycznej miotełce obrotowej Twój dom będzie lśnił czystością. To wydajne urządzenie jest bardzo nowoczesne i skuteczne, dzięki czemu w ciągu kilku minut możesz cieszyć się czystym, wolnym od kurzu domem.

 

 

SPECJALNY ROBOT SPRZĄTAJĄCY

 

robot sprzątający

 

Wypróbuj popularny robot sprzątający i ciesz się czystymi podłogami w swoim domu bez zbędnego wysiłku. Takie sprzątanie - zamiatanie i mopowanie podłogi jest naprawdę szybkie, wygodne i bardzo skuteczne.

 

 

PRAKTYCZNA SZCZOTKA TELESKOPOWA

 

szczotka do kurzu teleskopowa

 

Wypróbuj doskonałą teleskopową ścierkę do kurzu z mikrofibry, a Twój dom będzie lśnił czystością nawet w najbardziej niedostępnych miejscach.

 


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: