Zapięcia rowerowe

WAŻNE JEST, ABY ROWER BYŁ BEZPIECZNY

Jeśli jesteś rowerzystą, wiesz, jak ważne jest bezpieczeństwo roweru. Niestety kradzieże rowerów są częstym zjawiskiem, a najlepszym sposobem na zapobieganie im jest zainwestowanie w dobrej jakości zapięcie rowerowe. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę zapięć rowerowych dostosowanych do konkretnych potrzeb i budżetu.

Nasz wybór zapięć rowerowych obejmuje wszystko, od podstawowych zapięć kablowych po wytrzymałe zapięcia typu U-lock. Oferujemy również zamki szyfrowe, zamki na klucz, a nawet inteligentne zamki, którymi można sterować za pomocą smartfona. Bez względu na to, jakiego typu zapięcia rowerowego szukasz, mamy coś, co spełni Twoje potrzeby.


 

Najczęściej sprzedawane

zamek
Blokada do roweru z kodem numerycznym
Dostępne (>5 szt.)
DS51363466
 
62,88 zł
alarm do roweru
90,51 zł –32 %
Alarm do roweru
Dostępne (>5 szt.)
DS28814954
Pierwotnie: 90,51 zł  (–32 %)
60,99 zł
2 pozycji razem

Cena

6063
16063
alarm do roweru
Promocja Polecane
90,51 zł –32 %
Alarm do roweru
Dostępne (>5 szt.)
60,99 zł

  Poznaj wyjątkowy, niezawodny i skuteczny sposób ochrony roweru przed złodziejami. Alarm do roweru działa na zasadzie wibracji – jeśli ktoś poruszy przedmiotem, do...

DS28814954
zamek
62,88 zł

  Miej pewność, że Twój rower będzie doskonale zabezpieczony przed kradzieżą. Dzięki praktycznemu zapięciu rowerowemu masz pewność, że zawsze znajdziesz go na swoim miejscu....

DS51363466

Wybierając zapięcie rowerowe, należy wziąć pod uwagę wymagany poziom bezpieczeństwa. Jeśli zostawiasz rower w obszarze o wysokiej przestępczości, będziesz potrzebować zapięcia, które jest mocne i trudne do przecięcia. Z drugiej strony, jeśli po prostu załatwiasz szybkie sprawy, podstawowa blokada linkowa może być wystarczająca.

Oprócz bezpieczeństwa, warto również wziąć pod uwagę wygodę zamka. Niektóre zamki są ciężkie i trudne do przenoszenia, podczas gdy inne są lekkie i łatwe w transporcie. Niektóre blokady są również wyposażone w uchwyty montażowe, dzięki czemu można je łatwo przymocować do ramy roweru.

* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.