Uchwyt na okulary do samochodu - DWUPAK

Kod: DS99964662
Promocja Polecane
GRATISGRATIS
uchwyt na okulary do samochodu 2x
80,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 2 sztuki uchwytu na okulary do samochodu, do którego otrzymasz

DARMOWĄ DOSTAWĘ

Musisz odłożyć okulary podczas jazdy? Czy nadal chcesz mieć je pod ręką, gdy ich potrzebujesz? Na desce rozdzielczej lub w schowku mogę sie łatwo porysować.

Poznaj wyjątkowy samochodowy uchwyt na okulary, który bezpiecznie przechowa Twoje okulary, abyś zawsze miał je pod ręką. Dzięki unikalnemu projektowi możesz bardzo łatwo przechowywać swoje okulary na osłonie przeciwsłonecznej. W ten sposób będziesz mieć je zawsze pod ręką, ale co najważniejsze okulary nie ulegną zniszczeniu.

Dzięki ciekawemu kształtowi uchwyt na okulary jest stylowym dodatkiem do każdego samochodu. Już dość porysowanych drogich okularów. Teraz bedą bezpieczne.


 

POLECAMY: ZESTAWE DO BEZPIECZNEGO PROWADZENIA SAMOCHODU NOCĄ, który zawiera okulary do nocnej jazdy i alarm antysen, dzięki któremu nie zaśniesz za kierownicą. Teraz DARMOWA DOSTAWA.

Do doskonałego czyszczenia okularów proponujemy czyścik do okularów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ORYGINALNY UCHWYT NA OKULARY NA OSŁONĘ PRZECIWSŁONECZNĄ

Podczas jazdy czasami trzeba schować okulary, czy to korekcyjne, czy okulary przeciwsłoneczne. Ale gdzie? Kup ten specjalny uchwyt na okulary do swojego samochodu, który zapewni bezpieczne przechowywanie i zapobiegnie uszkodzeniom. Uchwyt możesz łatwo przymocować w dowolnym miejscu w samochodzie, a okulary możesz mieć zawsze pod ręką.

  • PRAKTYCZNE MIEJSCE NA OKULARY W SAMOCHODZIE
  • ODPOWIEDNI DLA WSZYSTKICH TYPÓW OKULARÓW
  • CHRONI OKULARY PRZED USZKODZENIEM
  • ZAMONTOJUSZ GO GDZIEKOLWIEK

 uchwyt na okulary

OBSŁUGA DWOMA PALCAMI

Możesz wygodnie odłożyć okulary dwoma palcami jednej ręki, wystarczy nacisnąć przycisk i włożyć okulary. Obsług jest taka prosta i praktyczna. W ten sposób nie musisz rozpraszać się manipulowaniem okularami i możesz w pełni poświęcić się jeździe.

 

UNIKAJ USZKODZENIA OKULARÓW

Ten samochodowy uchwyt na okulary zapobiega uszkodzeniu okularów, gdy te swobodnie leżą w aucie. Okulary przechowywane w schowku, czy to rzucone na deskę rozdzielczą, czy na siedzenie, poruszają się podczas jazdy i przez to łatwo rysują. Mogą ulec uszkodzeniu w skutek ostrego hamowania.

Od teraz już nigdy nie będziesz ich szukać po całym samochodzie. Unikaj porysowania okularów i przechowuj je w bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz mieć je zawsze pod ręką.,

 

UCHWYT MOŻESZ UMIEŚCIĆ GDZIEKOLWIEK

Uchwyt na okulary zazwyczaj mocntuje się do osłony przeciwsłonecznej, gdzie masz go blisko siebie i nie przeszkadza w trakcie jazdy. Możesz go oczywiście przymocować w innym, dowolnym miejscu w samochodzie.

 

Wymiary: 2,5 x 8 x 4 cm


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: