Transmiter bluetooth do samochodu

Kod: DS34796663
Promocja Polecane
105,25 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wysokiej jakości i niedrogi wielofunkcyjny transmiter FM bluetooth, który służy do odtwarzania muzyki, słuchania radia, jako ładowarka samochodowa i samochodowy zestaw głośnomówiący. Możesz podłączyć go do telefonu komórkowego za pomocą kabla Bluetooth. W ten sposób możesz używać go jako wysokiej jakości zestawu głośnomówiącego, do słuchania muzyki lub poleceń z GPS.

Możesz także odtwarzać muzykę bezpośrednio z urządzenia USB, mp3 lub telefonu komórkowego. Transmiter posiada dwa porty USB, dzięki czemu można go również używać jako ładowarki lub do podłączenia urządzenia USB.

Zawiera wysokiej jakości wyświetlacz ze wskaźnikiem częstotliwości lub numeru utworu. Użyj przycisków, aby łatwo przełączać utwory, zmieniać częstotliwość lub odebrać połączenie.

Dzięki zaawansowanej funkcji redukcji szumów i echa dźwięk będzie doskonały w każdych okolicznościach.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiegająca parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

JAK DZIAŁA TRANSMITER FM DO SAMOCHODU

Nadajnik może połączyć się z systemem audio pojazdu, gdy tylko zostanie podłączony do gniazda zapalniczki więc od razu możesz słuchać ulubionych utworów. Następnie od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz korzystać z transmitera. Możesz połączyć go przez Bluetooth z telefonem i słuchać swojej ulubionej listy odtwarzania, podcastów lub używać go jako zestawu głośnomówiącego. Podłącz USB z muzyką lub użyj nadajnika do słuchania radia. Zakres pasma FM: wejście audio AUX 87,5 - 108 MHz.

 

transmiter-bluetooth-do-samochodu

 

PERFEKCYJNY DŹWIĘK Z SYSTEMEM HIFI STEREO

Dzięki ulepszonej technologii sygnału FM i technologii tłumienia sygnału statycznego transmiter zapewnia doskonały dźwięk bez zniekształceń. Dzięki redukcji echa i szumów tła Twoje rozmowy, słuchanie muzyki lub radia będą krystalicznie czyste, bez względu na to, gdzie jesteś. Mikrofon o wysokiej czułości i zaawansowanej redukcji szumów gwarantuje, że podczas rozmowy będziesz słyszany wyraźnie i bez echa.

 

ŁATWE I INTUICYJNE UŻYTKOWANIE, KTÓRE POKOCHASZ

Transmiter bluetooth nie wymaga skomplikowanej konfiguracji, która niszczy nerwy i czas. Wystarczy podłączyć nadajnik do zapalniczki samochodowej, a transmiter będzie się włączał automatycznie. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby odebrać połączenie, w ten sam prosty sposób można zakończyć połączenie. Możesz także sterować przełączaniem utworów i zmianą częstotliwości bezpośrednio z urządzenia.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY BLUETOOTH DO TWOJEGO SAMOCHODU

Telefonuj w samochodzie podczas jazdy wygodnie i bez ryzyka mandatu. Adapter bluetooth posiada w pełni działającą funkcję głośnomówiącą. Dużą zaletą jest jego wygoda i praktyczność w użytkowaniu. W żaden sposób nie ogranicza podczas prowadzenia samochodu. W przypadku połączenia przychodzącego automatycznie przełącza się z trybu słuchania muzyki na tryb telefonu. Od teraz możesz bezpiecznie jeździć bez zdejmowania rąk z kierownicy.

 

transmiter-do-samochodu

 

SZYBKA ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB

Nadajnik posiada dwa porty USB do zasilania i ładowania różnych urządzeń za pomocą kabla USB. Ładowanie telefonu jest szybkie. Możesz także podłączyć tablet lub inne urządzenia zasilane przez USB. Wejście 12 V / 24 V, 1 port z odczytem i ładowaniem USB; smart 3. 1. Ciesz się szybkim ładowaniem dla kierowcy i pasażera w tym samym czasie.

 

ODTWARZACZ MUZYKI

Funkcja odtwarzania muzyki obsługuje formaty MP3/WMA. Możesz odtwarzać muzykę przez telefon, mp3 lub USB. Podłącz USB do górnego portu i odtwarzaj zapisane pliki przez system audio pojazdu.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Zestaw głośnomówiący wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują funkcjonalność i długą żywotność produktu. Wysokiej jakości i funkcjonalny zestaw głośnomówiący jest doskonałym pomocnikiem każdego przedsiębiorcy, kierownika i każdego kierowcy.

 

transmiter-do-radia-samochodowego

 

BEZPIECZNA OBSŁUGA W KAŻDYM SAMOCHODZIE

Pierwszorzędna konstrukcja umożliwia wygodny dostęp i komfortową obsługę w każdym samochodzie. Transmiter zawiera inteligentną ochronę, która zapobiega przetężeniom, przepięciom i zwarciom produktu i sprzętu. Jego stosowanie jest tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: