Uchwyt na tablet i telefon do samochodu

Kod: DS24168633
101,61 zł –33 % 67,73 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Wyjątkowy uchwyt na tablet i telefon komórkowy do samochodu to wyjątkowe narzędzie dla wszystkich kierowców. Bezpiecznie i skutecznie przymocujesz uchwyt do zagłówka. Idealne narzędzie do oglądania filmów lub słuchania muzyki na tylnych siedzeniach.

Dzięki uniwersalnemu, regulowanemu rozmiarowi uchwyt przeznaczony jest do większości tabletów i telefonów komórkowych. Można go niezawodnie umieścić w każdym samochodzie. W ten sposób Twoje dzieci lub pasażerowie mogą oglądać filmy na tablecie, słuchać muzyki i wykonywać inne czynności. Uchwyt jest idealnym pomocnikiem w podróży i w trakcie wypoczynku.

Dzięki najwyższej jakości materiałom oraz specjalnym bezpiecznym uchwytom masz pewność, że Twój tablet pozostanie bezpieczny nawet podczas jazdy w terenie, przy ostrym hamowaniu i w innych ekstremalnych warunkach.

Obsługa jest prosta i wygodna. Swój tablet zamontujesz w sekundę. Wszystkie te cechy sprawiają, że to urządzenie jest produktem premium w świetnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Uchwyt samochodowy do TABLETU zapewnia najwyższy możliwy poziom ochrony tabletu dzięki specjalnej konstrukcji oraz połączeniu najwyższej jakości materiałów metalowych i plastikowych. Nawet przy ekstremalnej jeździe w terenie Twój tablet będzie bezpieczny.

 uchwyt na tablet

 

REGULOWANA KONSTRUKCJA

Uchwyt wyposażony jest w przegub obrotowy, dzięki któremu można regulować pochylenie telefonu lub tabletu. Masz również pełny dostęp do wyświetlacza pełnoekranowego, przycisków i mikrofonu. W ten sposób nie będziesz musiał wyciągać telefonu z uchwytu, aby go obsługiwać.

 

DO WIĘKSZOŚCI TABLETÓW I TELEFONÓW

Regulowany uchwyt umożliwia korzystanie z większości telefonów komórkowych. Uchwyty są mocne i bezpieczne. Nie przeszkadzają w pracy z telefonem komórkowym ani w obsłudze przycisków. Telefon komórkowy obsługuje się łatwo i wygodnie.

 

TABLET JUŻ NIGDY NIE SPADNIE

Produkt zawiera solidny uchwyt ze specjalnymi gumowymi uchwytami, które mocno i pewnie utrzymuje tablet lub telefon na swoim miejscu.


minosegi tablageptarto az autoba

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, co zapewnia maksymalną trwałość i wtrzymałość produktu. Część trzymająca wykonana jest z solidnego materiału ze specjalnymi gumowymi uchwytami, które zapewniają bezpieczeństwo telefonu. Jednocześnie ułatwiają podpięcie telefonu, co jest niezwykle szybkie i łatwe.

 

JAK OBSŁUGIWAĆ UCHWYT NA TABLET I TELEFON DO SAMOCHODU

Uchwyt umieszcza się na zagłówku a po użyciu można go wygodnie złożyć. Szerokość uchwytu na zagłówek oraz szerokość uchwytu na telefon są regulowane, dzięki czemu uchwyt może być używany zarówno na tablecie, jak i telefonie. Część, w którą wkładany jest tablet, można w razie potrzeby rozszerzyć, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do większości tabletów i telefonów komórkowych. Uchwyt możesz łatwo odpiąć i schować.


uchwyt samochodowy na tablet

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Kolor: czarny
  • Regulowana szerokość
  • Obrotowy
  • Minimalna szerokość: 11,5 cm
  • Maksymalna szerokość: 17 cm
  • Na tablety i telefony komórkowe
  • Przeznaczony na zagłówek fotela
  • Do oglądania na tylnych siedzeniach

 

Wideo:


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: