Skuteczny odstraszacz zwierząt wodny na ptaki, psy, koty i dzikie zwierzęta

Kod: DS92976066
302,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy wodny odstraszacz, który doskonale odstrasza ptaki, koty, psy, myszy, lisy i wszelkie dzikie zwierzęta, takie jak jelenie, dziki, kuny, wiewiórki i inne zwierzęta.

Dzięki nowoczesnej technologii czujników ruchu, czujnik podczerwieni identyfikuje ruch zwierzęcia i uderza w nie silnym strumieniem wody, który natychmiast je odstrasza.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, dorosłych oraz w żaden sposób nie krzywdzi zwierząt. Zmusza je tylko do opuszczenia chronionych obszarów.

To niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do ogrodów, parków, sadów, pól, winnic, domków letniskowych, pól namiotowych, do ochrony oczek wodnych, ogrodów i innych obszarów zewnętrznych.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie do ochrony Twojego ogrodu. Odstraszacz wodny to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych zwierząt ze swojej posesji.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy szeroki wybór odstraszaczy na różne gatunki zwierząt i owadów.

Tu oferujemy wygodny dwupak odstraszacza myszy, do którego dostaniecie DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Tu znajdziecie skuteczną ochronę przeciw ptakom: wygodny dwupak odstraszacza ptaków, z którym zaoszczędzicie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJ SKUTECZNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT, KOTÓW, PSÓW I PTAKÓW

Czy chcesz ochronić swoje oczko wodne przed kuną lub ptakami? Czy chcesz zapobiec przedostawaniu się zwierząt do Twojego ogrodu, a tym samym chronić swoje uprawy? Nie możesz poradzić sobie z niechcianymi gośćmi na swojej posesji? Przedstawiamy rozwiązanie, które pomoże Ci z kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami, dzikami, ptakami i innymi zwierzętami.

Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

 • Strumien wody z wielkim zasięgiem
 • Bardzo czuły czujnik ruchu
 • Bezobsługowe urządzenie zasilane energią słoneczną z ładowanymi bateriami
 • Nietoksyczne, bez chemikaliów, bez trucizny
 • Najsilniejsze urządzenie z ogromnym zasięgiem

 odstraszacz zwierząt

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ ZWIERZĄT?

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię czujników ruchu w połączeniu z strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem, który może chronić Twój ogród cicho i nietoksycznie. Gdy czujnik zarejestruje ruch, wysyła ukierunkowany strumień wody, który trafia w niechcianego gościa. Zwierzę szybko opuszcza chroniony obszar. W ten sposób skutecznie zapobiega przedostawaniu się zwierząt do chronionego obszaru. Nasze urządzenie służy jako całodobowy środek odstraszający.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów ani innych metod. Po prostu włóż odstraszacz do ziemii w wybranym miejscu i obserwuj, jak pomaga wypędzić irytujących gości z Twojego ogrodu! Za pomocą strumienia wody pod wysokim ciśnieniem chroni twoją posesję cicho i nietoksycznie.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA?

Urządzenie jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych i wody. Wystarczy wbić go w ziemię w wybranym miejscu, podłączyć wąż z wodą i włączyć. Wbudowany panel słoneczny ładuje baterię. Zapewnia to całodobową ochronę Twojej własności.

 wodny odstraszacz kotów i psów

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ?

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na terenie zewnętrznym, który musisz chronić, np. w sadach, łąkach, gospodarstwach, a także podczas wycieczki na kemping, gdzie występuje duże ryzyko pojawienia się dzikich zwierząt.

 

NA JAKILOWIEK GATUNEK ZWIERZĄT

Zastosowanie tego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystasz go w walce z ptakami, kotami, psami, myszami, szczurami, kunami, lisami, zającami i innymi niechcianymi gośćmi.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego odstraszacza zwierząt użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, co zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie naprawdę wytrzymały.

 

wodny odstraszacz zwierząt z czujnikiem ruchu

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Nietoksyczny i bez chemii
 • Zasięg czujnika ruchu około 10m
 • Zasięg pracy: 100m2
 • Czujnik ruchu
 • Na baterie/ panel słoneczny
 • Poziomy kąt wykrywania: 120 °, około 10 m
 • Zasięg strumienia wody: około 10 m w zależności od ciśnienia wody
 • Przyłącze węża: klasyczne przyłącze standarowych węży ogrodowych
 • Do użytku zewnętrznego

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz zwierząt

Poznaj ten skuteczny odstraszacz , który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, nornice, ptaki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY

 

odstraszacz na koty i psy

 

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY – ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz na koty i psy – odstraszacz zwierząt

Szukasz rozwiązania jak poradzić sobie z natrętnymi gośćmi? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami i innymi zwierzętami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niesamowicie skuteczny ale również zupełnie bezpieczny.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ KUN I MYSZY NA BATERIE

 

odstraszacz kun i myszy na baterie

 

Poznajcie wyjątkowo silny odstraszacz, który działa na kuny, myszy, szczury, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT – DZIKÓW, JELENI, LISÓW I INNYCH

 

odstraszacz dzikich zwierząt – dzików, jeleni, lisów i innych

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki i inne dzikie zwierzęta.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: