Profesjonalny odstraszacz na koty i psy – odstraszacz zwierząt

Kod: DS84173009
Promocja Polecane
203,75 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, norniki i inne zwierzęta.

Przy pomocy nowoczesnej technologii sygnałów ultradźwiękowych w zakresie dźwięku o zmiennej częstotliwości, bezgłośnie i nietoksycznie odstrasza zwierzęta.

Czujnik podczerwieni wykrywa ruch i wyzwala głośnik ultradźwiękowy, który emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które są bardzo irytujące dla zwierząt. Sygnały wpływają na ich układ nerwowy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia terenu.

To niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do ogrodów, parków, sadów, na pola, winnice, domków letniskowych, pól namiotowych i innych zewnętrznych obszarów.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony Twojego ogrodu. Ultradźwiękowa technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych zwierząt z Twojej posesji.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziesz wygodny dwupak odstraszacza myszy z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Tu znajdziesz skuteczną ochronnę przed ptakami: praktyczny dwupak odstraszacza ptaków w korzystnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY

Szukasz rozwiązania jak poradzić sobie z natrętnymi gośćmi? Kot sąsiada chodzi do waszego ogrodu? A może psy robią sobie toaletę z twojego angielskiego trawnika przed domem? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami i innymi zwierzętami.

Ten wyjątkowy odstraszacz jest niesamowicie skuteczny ale również zupełnie bezpieczny.

 • Ultradźwiękowa technologia soniczna
 • Zamieńc swój ogród w pole siłowe odstraszające niechcianych gości
 • Łatwa obsługa, ładowany energią słoneczną
 • Nietoksyczne, bez chemikaliów i trucizn
 • Najefektywniejsze urządzenie z największym zasięgiem


Ultradźwiękowy odstraszacz przeciw psom koty i innym zwierzętom

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię z modułem automatycznej zmiany częstotliwości syngałow, która pozwoli cicho i nietoksycznie ochronić wasz ogród. Po umieszczeniu w ziemi wydawa dźwięk o zmiennej częstotliwości. Sygnały wpływają na układ nerwowy zwierząt. Wywołują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Zwierzęta szybko opuszczają ten obszar.

Dodatkowo odstraszacz jest wyposażony w diodę LED i alarm dźwiękowy dla lepszego efektu odstraszającego. Po 15 sekundach, gdy w pobliżu nie będzie zwierzaka, sygnał przestanie nadawać.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów ani innych metod. Po prostu włóż odstraszacz do ziemi lub zawieś go w wybranym miejscu i zobacz, jak pomaga wypędzić irytujących gości z Twojego ogrodu! Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów może chronić twoją posiadłość cicho i nietoksycznie.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Odstraszacz jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych. Wystarczy wbić go w ziemię w wybranym miejscu lub zawiesić na przykład na ścianie i włączyć, co automatycznie go aktywuje. Następnie jest ładowany za pomocą panelu słonecznego umieszczonego na górze urządzenia. Zapewnia to całodobową ochronę Twojego ogrodu.

 
odstraszacz kotów

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Odstraszacz umieść gdziekolwiek w ogrodzie lub na zewnątrz na obszarze, który potrzebujesz ochronić przed szkodnikami, na przykład w sadzie, na łące, przy gospodarstwie, ale również na kempingu, gdzie może pojawiać się dużo zwierząt.

 

NA JAKIKOLWIEK RODZAJ ZWIERZĄT

Wykorzystanie tego solarnego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystajcie go w walce z kotami, psami, myszami, szczurami, lisami, jeleniami, ptakami i innymi dzikimi zwierzętami.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego urządzenia odstraszającego zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały. Odstraszacz jest dodatkowo wyposażony w wysokiej jakości baterię, która ładowana jest energią słoneczną. Będzie was chronić 24h/7 wykorzystując zalety energii odnawialnej.

 
odstraszacz psów

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Certyfikat: CE
 • Kąt czujnika podczerwieni: 110 stopni
 • Sensor ruchu: tak 5-8 m zasięgu
 • Nadajnik ultradźwięków: 13,5kHz – 45,5kHz
 • Ładowanie: panel solarny
 • Wymiary: 7,5 x 11x 37 cm
 • Waga: 315 g

*Przed pierwszym użyciem ładuj wyłączony odstraszacz 3 dni na słońcu. Jeśli odstraszacz wydawa głośny dźwięk należy go wyłączyć i ładować na słońcu.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT WODNY NA PTAKI, PSY, KOTY I DZIKIE ZWIERZĘTA

 

vodný odstraszacz zwierząt wodny na ptaki, psy, koty i dzikie zwierzęta vtákov, psov, mačiek a divokej zveri

 

Poznaj ten wyjątkowy wodny odstraszacz, który doskonale odstrasza ptaki, koty, psy, myszy, lisy i wszelkie dzikie zwierzęta, takie jak jelenie, dziki, kuny, wiewiórki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz zwierząt

Poznaj ten skuteczny odstraszacz , który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, nornice, ptaki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY

 

odstraszacz na koty i psy

 

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ KUN I MYSZY NA BATERIE

 

odstraszacz kun i myszy na baterie

 

Poznajcie wyjątkowo silny odstraszacz, który działa na kuny, myszy, szczury, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT – DZIKÓW, JELENI, LISÓW I INNYCH

 

odstraszacz dzikich zwierząt – dzików, jeleni, lisów i innych

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki i inne dzikie zwierzęta.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: