DWUPAK - Odstraszacz ptaków – plastikowy kruk

Kod: DS99964657
Promocja Polecane
105,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Zestaw zawiera 2 sztuki odstraszacza ptaków.

Skuteczna ochrona przeciw ptakom plastikowy kruk działa jako odstraszacz na gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i na wiele innych gatunków ptaków. Odstraszacz ptaków i gołębi działa w oparciu o naturalne instynkty ptaków, ponieważ kruk jest ich naturalnym wrogiem. Nadaje się na balkony lub elewacje domów jako ochrona przed gołębiami, a także do ogrodu, gdzie uniemożliwia ptakom zjedanie plonów, np. z drzew owocowych.

Wyjątkowo realistyczny wygląd i rozmiar zapewnia wysoką skuteczność. Będziecie mieć całkowicie czysty balkon i ogród. Ponadto nadaje się również jako gustowna ozdoba.

Umieść dużą figurę drapieżnika na balkonie, ogrodzie, domie, garażu, płocie albo przymocuj na drzewie lub innym miejscu. Dzięki wysokiej jakości materiałom jest niezniszczalny i odporny na zmiany warunków atmosferycznych.


 

DARMOWA DOSTAWA

Wypróbuj też zestaw 5 sztuk odstraszacza ptaków z darmową dostawą.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ODSTRASZACZ PTAKÓW I GOŁĘBI – ATRAPA DRAPIEŻNIKA

Czy musisz chronić swoje uprawy w ogrodzie lub sadzie przed nalotem różnych ptaków? A może irytujące gołębie utrudniają życie na balkonie lub na tarasie? Naturalnej wielkości atrapa kruka pomoże ci wypędzić z ogrodu małe ptaki, takie jak gołębie, sikory czy drozdy, chroniąc w ten sposób twoje plony. Nadaje się na balkon lub do domu jako odstraszacz denerwujących ptaków. Obecność „drapieżnika” zniechęca ptaka do zbliżania się. Ta realistyczna kopia jest nadzwyczajnie skuteczna i efektywna.


odstraszacz gołębi kruk

 

GDZIE UMIESCIĆ KRUKA

Idealne miejsce dla kruka to krawędź budynku, gzymsy, krawędź balkonu, garażu, między grządkami lub na trawniku. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, które jest odporne na warunki atmosferyczne.

 

NASZA WSKAZÓWKA

Od czasu do czasu przenieście kruka w inne miejsce, tak aby ptaki się do niego nie przyzwyczaiły.

 

CIEKAWY DODATEK DO OGRODU

Atrapa kruka jest stylowa i gustowna, ożywi Twój ogród. Wszyscy goście zwrócą na niego uwagę.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Zawiera plastikowego kruka z uchwytem
  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 20 cm

 

NASZA WSKAZÓWKA 

ODSTRASZACZ PTAKÓW ULTRADŹWIĘKOWY Z NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

profesjonalny-odstraszacz-ptakow-ultradzwiekowy-z-niebieskim-swiatlem

 

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Za pomocą nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałow i specjalnego niebieskiego światła ze zmienną frekwencją, bezgłośnie i nietoksycznie odpędza ptaki. Te dźwięki skutecznie odstraszają ptaki. Nie są szkodliwe dla innych zwierząt.

 

 

SPECJALNA TAŚMA ODSTRASZAJĄCA PTAKI

 specjalna-tasma-odstraszajaca-ptaki

Wypróbuj specjalne taśmy odblaskowe przeciwko jaskółkom, gołębiom, wróblom, szpakom i innym ptakom, a z łatwością zabezpieczysz uprawy w swoim ogrodzie.

 

 

ODSTRASZACZ PTAKÓW - MAKIETA SOKOŁA

odstraszacz-ptakow-makieta-sokola

Skuteczna ochrona przed ptakami - plastikowy sokół - działa odstraszająco na gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Odstraszacz ptaków i gołębi działa w oparciu o naturalne instynkty ptaków, ponieważ sokół jest ich naturalnym wrogiem.

 

 

DŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PTAKÓW Z IMITACJĄ GŁOSÓW DRAPIEŻNIKÓW

dzwiekowy-odstraszacz-ptakow-z-imitacja-glosow-drapieznikow

Dźwiękowy odstraszacz ptaków to wspaniałe narzędzie dla tych, którzy chcą trzymać ptaki z dala od swojego podwórka lub ogrodu. Nie musisz już patrzeć na zniszczone uprawy lub brudny lakier na swoim samochodzie.

 

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI SIATKA PRZECIW PTAKOM – OCHRONNA

wysokiej-jakosci-siatka-przeciw-ptakom-ochronna

Poznaj wysokiej jakości siatki na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami.

 

 

PROFESJONALNE KOLCE NA PTAKI

profesjonalne-kolce-na-ptaki

Poznaj wysokiej jakości kolce na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami. Pomagają również przeciwko kunom, kotom i innym niechcianym gościom.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: