Profesjonalny odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady – DWUPAK

Kod: DS99964734
Promocja Polecane
281,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wygodny zestaw zawiera 2 sztuki odstraszacza myszy, do którego macie DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Poznajcie niezwykle skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów, cicho i nietoksycznie ochroni duży obszar przed szkodnikami.  Sygnał wpływa na system nerwowy gryzoni i owadów. Wywołuje w nich strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co zmusza je  do opuszczenia pomieszczenia.

Wyjątkowy opatentowany design zapewnia bezpieczeństwo, nie jest toksyczny, jest bezpieczny dla dzieci, dorosłych, psów i kotów. To wyjątkowe urządzenie jest skuteczne, szybkie, proste, wygodne i pomoże rozwiązać problem z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz nada się do mieszkań, domów, piwnic, internatów, garaży i innych pomieszczeń. 

Jest to najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony waszego domu. Elektromagnetyczna technologia soniczna jest jedną z najefektywniejszych i zupełnie bezpiecznych możliwości jak pozbyć się niepożądanych gryzoni.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziecie skuteczną ochronnę przed ptakami: praktyczny dwupak odstraszacza ptaków w korzystnej cenie.

Tutaj możesz zamówić praktyczny podwójny pakiet wydajnych akumulatorów typu C.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ GRYZONI

Szukasz rozwiązania, które raz na zawsze rozprawi się z natrętnymi gryzoniami? Chcesz pozbyć się natrętnych pająków w piwnicy lub na strychu? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci w walce z myszami, szczurami, pająkami i innymi gryzoniami lub owadami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

  • Ultradźwiękowa technologia soniczna
  • Zmień swój dom w pole siłowe odstraszające szkodniki
  • Nocne światło i boczne ładowanie
  • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Na myszy, szczury i inne gryzonie

  odstraszacz na szczury

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ GRYZONI

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię z modułem automatycznej zmiany częstotliwości, która pozwoli cicho i nietoksycznie ochronić bardzo duży obszar.

Sygnały wpływają na układ nerwowy owadów i gryzoni. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Po kilku dniach szkodniki opuszczają ten obszar.

Emitowane dźwięki są niesłyszalne dla ludzi, psów i kotów i nie wykazano, aby miały jakikolwiek negatywny wpływ na otoczenie. Nie powoduje żadnych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczających go innych urządzeń elektrycznych. Odstraszacz nie jest zalecany, jeśli masz chomiki lub inne domowe gryzonie.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób usuwania gryzoni i owadów z domu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych środków, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu włóż 4 baterie typu C - Znajdziesz tutaj!!! i włącz to urządzenie elektroniczne i obserwuj, jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z Twojego domu! Dzięki nowoczesnej technologii sygnałów o częstotliwości elektromagnetycznej może cicho i nietoksycznie chronić duży obszar.

 

odstraszacz myszy

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ?

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu wewnątrz budynku, które chcesz chronić. Idealnie nadaje się do piwnic, strychów, garaży, kuchni, pokoi, biur, magazynów, akademików i wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z gryzoniami czy insektami.

 

NA JAKIKOLWIEK RODZAJ GRYZONI

Wykorzystanie tego elektrycznego odstraszacza ma bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystujcie go w walce przeciwko myszom, szczurom i innym gryzoniom. Działa również na pająki, karaluchy i inne pełzające owady. Gryzoni i owadów pozbędziesz się szybko i łatwo dzięki ultradźwiękowym sygnałom.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego środka odstraszającego owady zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.


odstraszacz gryzoni

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  • Urządzenie ładowane jest bateriami 4 x C
  • Wyprodukowane w Niemczech

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: