Profesjonalny odstraszacz karaluchów, owadów, myszy i kun

Kod: DS41664333
193,91 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten niezwykle silny odstraszacz, który doskonale odstrasza karaluchy, komary, owady, myszy i kuny.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów nietoksycznie chroni duży obszar. Sygnały wpływają na układ nerwowy karaluchów, owadów, komarów i myszy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia pomieszczenia.

Unikalna, opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci i dorosłych. To takie skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Nadaje się do mieszkań, domów, piwnic, akademików, garaży i wszędzie tam, gdzie znajduje się klasyczne gniazdko elektryczne.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie do ochrony Twojego domu. Specjalna technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych gości.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny dwupak odstraszacza karaluchów w promocyjnej cenie.

Zobacz też nasze inne skuteczne odstraszacze na różne gatunki zwierząt i owadów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJ SKUTECZNY ODSTRASZACZ KARALUCHÓW, OWADÓW, MYSZY I KUN

Szukasz sposobu na pozbycie się natrętnych karaluchów, komarów, myszy czy kun? Szukasz ekologicznego i bezpiecznego rozwiązania? Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

 • Ultradźwiękowa technologia soniczna
 • Zmień swój dom w pole siłowe odstraszające szkodniki
 • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
 • Na karaluchy, komary, muchy, myszy, szczury, kuny i inne

 
odstraszacz na myszy

 

JAK DZIAŁA WIELOFUNKCYJNY ODSTRASZACZ?

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię sygnałów ultradźwiękowych, która może chronić duży obszar w bezpieczny sposób. Sygnały wpływają na układ nerwowy owada. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Sygnały te nie są szkodliwe dla ludzi i nie wykazano żadnego negatywnego wpływu. Nie powoduje żadnych znanych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczających go urządzeń elektrycznych.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób na usunięcie z domu karaluchów, komarów i owadów, myszy i szczurów. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu podłącz to urządzenie elektroniczne do standardowego gniazdka elektrycznego i obserwuj, jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z domu! Dzięki nowoczesnej technologii OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulsujący przełącznik interwałowy (technologia oscylacyjnej częstotliwości) zapobiega przyzwyczajaniu się owadów i myszy do dźwięku.

 

odstraszacz kun

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA?

Urządzenie wystarczy włożyć do gniazka elektrycznego, co automatycznie je uruchomi. Skutecznie i pewnie ochroni wasz dom. Odstraszacz ma 3 różne tryby, aby dokladnie i skutecznie odstraszał konkretne szkodniki.

 • A - Komary, pajaki i owady
 • B - Myszy i szczury
 • C - Karaluchy i kuny

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu we wnętrzu, które chcesz chronić. Idealnie sprawdza się w piwnicach, strychach, garażach, kuchniach, pokojach, biurach, magazynach, akademikach i wszędzie tam, gdzie trzeba poradzić sobie z niechcianymi gośćmi. Podłącz urządzenie tak, aby nie było zasłaniane przez szafki, zasłony lub inne meble. Efektywny zasięg to około 40m² w zależności od przestronności pomieszczenia.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Przy produkcji tego odstraszacza na karaluchy, myszy i insekty wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz opatentowany design, który zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.


odstraszacz myszy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Napięcie: 230 V, 50 Hz
 • Klasa ochrony: II
 • Tryb ochrony: zakryty
 • Moc: Około 1 Watt
 • Zasięg działania: około 40 m2

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

UNIKALNA LAMPKA OWADOBÓJCZA NA KOMARY I MUCHY

 

lampka owadobójcza na komary i muchy

 

Poznajcie tą silną pułapkę na owady, która pomoże wam pozbyć się natrętnych owadówJest doskonała na komary, muchy, ale również na inne latające czy pełzające owady.

 

 

NIEZAWODNA PUŁAPKA NA PLUSKWY

 

pułapka na pluskwy

 

Odkryj szybki i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych mieszkańców Twojego łóżka. Pluskwy to straszak, którego boi się każdy. Najlepszym rozwiązaniem jest bez wątpienia pułapka na pluskwy, dzięki której nie musisz się już martwić o spokojny sen.

 

 

PUŁAPKA NA MOLE SPOŻYWCZE

pułapka na mole spożywcze

Zdobądź przewagę nad molami spożywczymi dzięki skutecznej pułapce. Nie musisz już remontować kuchni, aby się ich pozbyć. Pułapka na mole spożywcze to niezawodna pułapka na tych nieproszonych gości.

 

 

SKUTECZNA PUŁAPKA NA MUSZKI OWOCÓWKI

 

pułapka na muszki owocówki

 

Znasz te małe, nieznośne i irytujące muszki, których obecność w Twoim domu po prostu musisz znosić w milczeniu? Wypróbuj skuteczną pułapkę na muszki owocówki i pozbądź się ich szybko i łatwo.

 

 

NATURALNA BRANSOLETKA ODSTRASZAJĄCA KOMARY

 

bransoletka odstraszająca komary

 

Zapobiegaj zbliżaniu się komarów do Ciebie i Twoich dzieci. Ta odstraszająca bransoletka utrzyma je w bezpiecznej odległości i będziesz mógł cieszyć się czasem na świeżym powietrzu bez żadnych zmartwień.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: