Profesjonalny odstraszacz na kuny

Kod: DS69796827
178,23 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznajcie wyjątkowo silny odstraszacz, który działa na kuny, myszy, szczury, norniki i inne zwierzęta.

Przy pomocy nowoczesnej technologii sygnałów ultradźwiękowych w zakresie dźwięku o zmiennej częstotliwości, bezgłośnie i nietoksycznie odstrasza kuny. Instalacja jest naprawdę prosta. Dzięki zasilaniu z baterii można go wszędzie używać.

Urządzenie w regularnych odstępach czasu uruchamia głośnik ultradźwiękowy, ten emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które są bardzo irytujące dla kun i innych gryzoni. Sygnały wpływają na ich układ nerwowy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co zmusza je do oddalenia się.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla ludzi, dzieci oraz w żaden sposób nie krzywdzi zwierząt. Zmusza ich tylko do opuszczenia chronionych obszarów. Dzieki automatycznej zmiennej częstotliwości zwierzęta nie mogą przyzwyczaić się do dźwieku.

To niezwykle skuteczne, humanitarne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do aut, kamperów, domów, garaży, stodół, kempingów i innych pomieszczeń.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony Twojego ogrodu. Ultradźwiękowa technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się kun i innych gryzoni.


 

NASZA WSKAZÓWKA         

Poznajcie naszą ofertę odstraszaczy na różne zwierzęta i owady.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ  KUN I GRYZONI

Szukacie rozwiązania jak poradzić sobie z ciekawskimi gośćmi? Kuny przegryzają wam rurki i kable w samochodzie? Pozbądźcie się ich zanim stanie się najgorsze. Mamy dla was rozwiązanie, które pomoże wam odstraszyć kuny, szczury i inne gryzonie.

Ten wyjątkowy odstraszacz jest naprawdę skuteczny i zarazem całkowicie bezpieczny.

  • Ultradźwiękowa technologia soniczna
  • Zamień swój samochód w pole siłowe odstraszające niechcianych gości
  • Łatwa obsługa, zasilany na baterie
  • Nietoksyczne, bez chemikaliów i trucizn
  • Najefektywniejsze urządzenie z największym zasięgiem

 odstraszacz kun

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ KUN

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię z modułem automatycznej zmiany częstotliwości syngałow, która pozwoli cicho i nietoksycznie ochronić wasz samochód, dom, garaż, działkę i inne miejsca. Po włączeniu wydawa dźwięk o zmiennej częstotliwości. Sygnały wpływają na układ nerwowy zwierząt. Wywołują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Zwierzęta szybko opuszczają to miejsce.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNE I HUMANITARNE ROZWIĄZANIE

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób odstraszania niechcianych zwierząt. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów ani innych metod. Po prostu włącz urządzenie, połóż i przymocuj w odpowiednim miejscu i zobacz, jak pomaga wypędzić niechcianych gości! Dzięki nowoczesnej technologii sygnałów ultradźwiękowych może chronić twoje auto cicho i nietoksycznie.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA         

Odstraszacz jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych. Wystarczy przypomocować je w wybranym miejscu i włączyć, co automatycznie go aktywuje. Nie trzeba podłączać go do akumulatora samochodu. W ten sposób ochrona zapewniona jest przez 24h. Dzięki niskiemu zużyciu energii baterie wystarczają na około 6 miesięcy.

 antykuna

 

NA RÓŻNE RODZAJE ZWIERZĄT

Zastosowanie tego przenośnego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Chociaż jest przeznaczony głównie do zwalczania kun, jest również skuteczny w walce przeciwko szczurom, myszom i innym gryzoniom.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego urządzenia odstraszającego zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały. Ponadto wykonany jest z recyklowanych materiałow.


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT WODNY NA PTAKI, PSY, KOTY I DZIKIE ZWIERZĘTA

 

vodný odstraszacz zwierząt wodny na ptaki, psy, koty i dzikie zwierzęta vtákov, psov, mačiek a divokej zveri

 

Poznaj ten wyjątkowy wodny odstraszacz, który doskonale odstrasza ptaki, koty, psy, myszy, lisy i wszelkie dzikie zwierzęta, takie jak jelenie, dziki, kuny, wiewiórki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz zwierząt

Poznaj ten skuteczny odstraszacz , który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, nornice, ptaki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY

 

odstraszacz na koty i psy

 

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza koty, psy, myszy, lisy, wiewiórki, jelenie, norniki i inne zwierzęta.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ NA KOTY I PSY – ODSTRASZACZ ZWIERZĄT

odstraszacz na koty i psy – odstraszacz zwierząt

Szukasz rozwiązania jak poradzić sobie z natrętnymi gośćmi? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci z kotami, psami, myszami, lisami, wiewiórkami, jeleniami i innymi zwierzętami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niesamowicie skuteczny ale również zupełnie bezpieczny.

 

 

PROFESJONALNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT – DZIKÓW, JELENI, LISÓW I INNYCH

 

odstraszacz dzikich zwierząt – dzików, jeleni, lisów i innych

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki i inne dzikie zwierzęta.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: