Profesjonalny odstraszacz pająków i owadów

Kod: DS87137481
169,31 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza pająki inne owady.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów cicho i nietoksycznie chroni duży obszar. Sygnały wpływają na układ nerwowy pająków i owadów. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia pomieszczenia.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, dorosłych, kotów, psów i innych zwierząt domowych. To niezwykle skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Nadaje się do mieszkań, domów, piwnic, akademików, garaży i wszędzie tam, gdzie znajduje się klasyczny kontakt.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie do ochrony Twojego domu. Specjalna technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych pająków czy insektów.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak odstraszacza pająków w atrakcyjnej cenie.

Poznaj naszą ofertę odstraszaczy na różne zwierzęta i owady.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ PAJĄKÓW I OWADÓW

Szukasz rozwiązania jak pozbyć się ciekawskich pająków raz na zawsze? Chcesz pozbyć się irytujących pająków z piwnicy czy strychu? Przedstawiamy rozwiązanie. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny i zarazem zupełnie bezpieczny.

  • Ultradźwiękowa technologia soniczna
  • Zmień swoje mieszkanie w pole siłowe odstraszające szkodniki
  • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Na pająki i inne owady


profesjonalny odstraszacz pająków

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ PAJĄKÓW

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię ultradźwiękowych sonicznych sygnałów, które bezgłośnie i nietoksycznie ochronią duży obszar.

Sygnały wpływają na układ nerwowy owadów. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie.

Sygnały ultradźwiekowe są niesłyszalne dla ludzi, nie ma dowodów, aby miały negatywny wpływ na psy i koty. Nie powoduje żadnych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczających go innych urządzeń elektrycznych.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób na usuwanie komarów i owadów z domu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych oprysków, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu podłącz to urządzenie elektroniczne do standardowego gniazdka elektrycznego i obserwuj, jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z domu! Dzięki nowoczesnej technologii OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulsujący przełącznik interwałowy (technologia oscylacyjnej częstotliwości) zapobiega przyzwyczajaniu się pająków do dźwięku.


odstraszacz na pająki

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie wystarczy wsunąć do gniazka elektrycznego co automatycznie go uruchomi. Trwale i ekologicznie ochroni Twój dom.

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu we wnętrzu, które chcesz chronić. Idealnie nadaje się do piwnic, strychów, garaży, kuchni, pokoi, biur, magazynów, internatów i wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z pająkami czy owadami. Podłącz do gniazdka tak, aby nie było zasłonięte przez szafki, zasłony lub inne meble.

 

NA WSZYSTKIE RODZAJE PAJĄKÓW

Zastosowanie tego elektrycznego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystasz go do walki z wszelkiego rodzaju pająkami i innymi owadami. Emituje sygnały dźwiękowe, które są szczególnie irytujące dla pająków.


profesjonalny odstraszacz na pająki

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego środka odstraszającego komary i owady użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, co zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możecie być pewni, że odstraszacz będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wskaźnik LED
  • Alarm interwałowy
  • Ekologiczny, nieszkodliwy dla ludzi
  • 3 sek. ON / 3 sek. OFF
  • Kolor czarny

 

NASZA WSKAZÓWKA

 

PROFESJONALNY ŁAPACZ PAJĄKÓW

 

łapacz pająków

 

Poznaj wyjątkowy i profesjonalny łapacz pająków. Idealne narzędzie do usuwania wszystkich niechcianych owadów. Niezależnie od tego, czy są to pająki, chrząszcze, motyle, pszczoły i inne owady, możesz liczyć na łapacza, który pomoże Ci się ich pozbyć.

 

 

SKUTECZNA PUŁAPKA NA OWADY LĄDĄCE

pułapka na owady pełzające

Zachowaj kontrolę nad swoim domem i wszystkimi jego mieszkańcami. Nawet ci, których obecność nie jest zbyt przyjemna. Wśród zaproszonych gości zdecydowanie nie ma owadów pełzających. Pułapka na owady pełzające to idealne rozwiązanie na ich pozbycie się.

 

 

PROFESJONALNA LAMPKA OWADOBÓJCZA NA KOMARY I MUCHY

 

lampka owadobójcza na komary i muchy

 

Poznajcie tą silną pułapkę na owady, która pomoże wam pozbyć się natrętnych owadów. Jest doskonała na komary, muchy, ale również na inne latające czy pełzające owady.

 

 

WYJĄTKOWA ULTRADŹWIĘKOWA BRANSOLETKA PRZECIW KOMAROM

 

ultradźwiękowa bransoletka na komary

 

Wypróbuj wyjątkową ultradźwiękową bransoletkę przeciw komarom do szybkiego i skutecznego odstraszania wszystkich rodzajów komarów.

 

 

BEZCHEMICZNA PUŁAPKA NA KARALUCHY

 

pułapka na karaluchy bez chemikaliów

 

Odkryj skuteczny sposób na usunięcie nieproszonych gości ze swojego mieszkania bez użycia niebezpiecznych chemikaliów. Ta pułapka na karaluchy jest maksymalnie bezpieczna dla zwierząt domowych i dzieci, a jednocześnie bezlitosna dla karaluchów.

 

 

URZĄDZENIE DO ŁAGODZENIA UKĄSZEŃ OWADÓW

urządzenie do łagodzenia ukąszeń owadów

Wykorzystaj niezwykłe efekty niezawodnego środka neutralizującego ukąszenia owadów za każdym razem, gdy zostaniesz ugryziony i poczuj natychmiastową ulgę w swędzeniu.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: