TRZYPAK - Praktyczny organizer - separator do szuflady

Kod: DS99964729
Promocja Polecane
101,99 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Nasz organizer do szuflad to doskonałe rozwiązanie do porządkowania szuflad w kuchni, sypialni, łazience, biurze itp. Twoja szuflada może wyglądać naprawdę czysto i schludnie.

Organizer można dostosować według potrzeb. Ma idealne wymiary. Dzięki tym wymiarom pasuje do większości szsuflad. Łatwy w montażu, bez jakichkolwiek uszkodzeń szuflady. Nie wymaga wiercenia ani gwoździ.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i specjalnemu projektowi będzie Ci służyć przez wiele lat. Dużą zaletą jest to, że można go używać wielokrotnie .

Utrzymuj porządek. Świetny pomocnik domowy, który potrafi uporządkować rzeczy w szufladzie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny pięciopak organizera do szuflady w promcyjnej cenie.

Tu znajdziesz wygodne opakowanie 10 sztuk worków próżniowych, teraz z darmową dostawą.

Polecamy również worek do prania bielizny, który ochroni bieliznę przed podarciem, rozciągnięciem i innymi uszkodzeniami.

Wypróbuj też nasz organizer na buty, który zaoszczędzi aż 50% miejsca w twojej szafie lub w szafce na buty.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

UNIKALNY ORGANIZER DO SZUFLADY

Z pewnością znasz bałagan w szufladach pełnych bielizny, skarpetek czy przyborów kuchennych. Co byś dał, żeby Twoja szuflada miała dodatkową przegródkę? Oferujemy rozwiązanie w postaci regulowanej przegródki do szuflady.

To proste i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci uporządkować rzeczy w szufladach . Oddziel bieliznę, posortuj skarpetki, naczynia itp. Oragnizer do szuflad znajdzie wszechstronne zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym.

 

praktyczny organizer do szuflady - przegródka 

 

DO CZEGO MOŻESZ WYKORZYSTAĆ ORGANIZER DO SZUFLADY?

Separator możesz zastosować w szufladzie na bieliznę, skarpetki, w przegródkach kuchennych, w biurku, ale także w szufladzie z kosmetykami i innymi drobiazgami.

Nasz organizer ma idealne wymiary 46,3 x 7 cm (można go przyciąć na żądany wymiar). Dzięki tym wymiarom pasuje do większości szuflad , niezależnie od tego czy są to szuflady w kuchni, salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.

 

WIELOKROTNEGO UŻYTKU

Dużą zaletą regulowanego organizera do szuflady jest to, że w razie potrzeby można go w każdej chwili wyjąć i wykorzystać w innej szufladzie według Twojego uznania. Szuflada nie ulegnie uszkodzeniu podczas montażu, dzięki czemu można z niego korzystać cały czas.

 

organizer do szuflady 

 

PROSTA INSTALACJA

Montaż przegródki jest bardzo prosty i każdy może go wykonać. Nie wymaga żadnych narzędzi, jest łatwa w instalacji i pasuje do większości szuflad. Organizer do szuflady ma regulowaną długość, dzięki czemu możesz dopasować go dokładnie do swojej szuflady. W Twojej szufladzie znajdzie się miejsce na wszystko.

 

UNIKALNY DESIGN I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Specjalna konstrukcja organizera gwarantuje, że pozostanie on idealnie na swoim miejscu. Dzięki najwyższej jakości materiałom masz pewność, że będzie Ci służyć przez wiele lat.

 

przegródka do szuflady 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • 4x regulowany organizer
  • Wymiary: 46,3 x 7 cm
  • Liczba zębów: 39
  • Waga: 160 g
  • Waga opakowania: 165g
  • Opcja cięcia: tak
  • Regulowany rozmiar
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Kolor: wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: