Obiektywy do telefonu

Kod: DS40158029
Promocja Polecane
70,91 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

W pełni wykorzystaj potencjał swojego telefonu i zamień swój aparat w profesjonalną lustrzankę. Wyjątkowy minizestaw obiektywów do kreatywnej fotografii mobilnej i tabletowej wzniesie Twoje zdjęcia na nowy poziom. Dzięki temu zestawowi obiektywów Twoje zdjęcia będą o klasę lepsze.

Obiektyw typu Fisheye oferuje szeroki, półkulisty obraz, który sprawi, że zakochasz się w fotografii. Obiektyw makro pozwoli Ci widzieć otaczający Cię świat bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Szerokokątny obiektyw pomoże Ci uzyskać znacznie więcej w kadrze, na przykład całą grupę ludzi, budynki i krajobrazy.

Ciesz się perfekcyjnymi detalami, oryginalnym wyglądem, zaskakującą kompozycją i wyjątkowymi efektami oferowanymi przez te mobilne obiektywy. Ciesz się fantastycznymi zdjęciami.

Profesjonalne obiektywy o wysokiej rozdzielczości i zaawansowanym szkle optycznym zapewnią zawsze wyraźne i doskonałe ujęcia. Specjalne soczewki pomogą zredukować odblaski, odbicia, a Twoje zdjęcia będą nadal doskonałe.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY ZESTAW OBIEKTYWÓW DO TELEFONU

Wyjątkowy zestaw miniobiektywów do kreatywnej fotografii mobilnej i tabletowej wzniesie Twoje zdjęcia na nowy poziom. Poza pogonią za megapikselami opcje aparatów w telefonach komórkowych nie oferują już wiele, więc te specjalne obiektywy są tworzone dla każdego, kto chce doskonałych i oryginalnych zdjęć.

Mogą nadać Twoim zdjęciom oryginalny wygląd, zaskakującą kompozycję fotografowanej sceny, a nawet najdrobniejsze szczegóły uchwyconych obiektów.

Zestaw obiektywów o różnych funkcjach pozwoli Ci nie tylko zrobić piękne i oryginalne zdjęcia, ale zabierzeszgo ze sobą wszędzie.

  • Unikalne i oryginalne zdjęcia
  • Nadaje się do wszystkich telefonów komórkowych i tabletów
  • Łatwy w transporcie i przechowywaniu
  • Zestaw 3 soczewek o różnych funkcjach

 

 zestaw-obiektywów

 

JAKIE FUNKCJE MAJĄ KONKRETNE OBIEKTYWY?

Dzięki obiektywowi szerokokątnemu można znacznie zwiększyć szerokość fotografowanej sceny, a tym samym uzyskać bardziej wszechstronne ujęcie na zdjęciu bez konieczności oddalania się od fotografowanych postaci i obiektów.

Obiektyw z efektem rybiego oka może w unikalny sposób zmienić fotografowaną scenę i sprawić, że zawartość i wrażenie powstałego zdjęcia będą wyjątkowe.

Obiektyw makro potrafi skupić się na najdrobniejszych szczegółach fotografowanego obiektu, więc na przykład podczas robienia zdjęć zyskujesz głębsze spojrzenie na najdrobniejsze szczegóły.

 

PROSTA I SZYBKA OBSŁUGA

Instalacja i użytkowanie są niezwykle proste i szybkie. W mgnieniu oka podłączysz obiektyw do telefonu. Wystarczy przykręcić zestaw soczewek do klipsa, a następnie przymocować klips do telefonu. Dzięki miękkiemu gumowemu klipsowi obiektyw nie uszkodzi ani nie zarysuje telefonu komórkowego.

 

praktyczny-zestaw-obiektywów 

 

ZABIERZ JE WSZĘDZIE ZE SOBĄ

Jeśli wybierasz się na wakacje, wycieczkę lub na łono natury, nie zapomnij zapakować ze sobą tego kompaktowego zestawu. Na pewno nie pożałujesz. W pełni ciesz się wyjątkowymi zdjęciami, gdziekolwiek tego chcesz.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Profesjonalny obiektyw o wysokiej rozdzielczości i zaawansowanym szkle optycznym zagwarantuje zawsze wyraźne i doskonałe ujęcia. Specjalne soczewki pomogą zredukować odblaski, odbicia, a Twoje zdjęcia będą zawsze doskonałe.

W przeciwieństwie do tańszych obiektywów, zestaw obiektywów został zaprojektowany z najwyższej jakości materiałów wraz z wysokiej jakości soczewkami optycznymi, dzięki czemu możesz fotografować z niesamowitą wyrazistością i szczegółowością, wiedząc, że zdjęcia będą idealne. Koniec z rozmyciem, złym załamaniem światła lub zdjęciami o niskiej jakości.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: