Fontanna pływająca solarna do oczka wodnego

Kod: DS14475404
111,29 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Wyjątkowa pływająca fontanna solarna to świetny element wystroju Twojego ogrodu. Nadaje się do wszystkich oczek wodnych, basenów, różnych akwenów wodnych i wszędzie tam, gdzie chcesz mieć własną fontannę ogrodową.

Fontanna ogrodowa to wyjątkowy element wodny w Twoim ogrodzie. Oprócz pięknego designu pomaga schłodzić otaczające powietrze i sprawić, że klimat w Twoim ogrodzie będzie przyjemniejszy.

Zasilana energią słoneczną fontanna jest wydajna i bezobsługowa. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i długowieczność produktu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA FONTANNA PŁYWAJĄCA

Ta oryginalna fontanna będzie prawdziwą ozdobą Twojego stawu. Jest zasilana przez panel słoneczny. Dzięki pompie elektrycznej przymocowanej do spodu panelu słonecznego i wymiennym dyszom fontanna może tworzyć różne efekty wodne. Możesz pozwolić fontannie swobodnie unosić się na powierzchni lub przymocować ją w jednym miejscu przyssawkami.


pływająca fontanna

 

PROSTA INSTALACJA

Instalacja jest dość prosta. Najpierw umieść wybraną dyszę na panelu słonecznym i umieść fontannę słoneczną na powierzchni wody, gdzie będzie odpowiednia ilość słońca i wody. Jeśli chcesz, możesz zabezpieczyć fontannę przyssawkami umieszczonymi na pompce.

 

WYJĄTKOWY DESIGN

Fontanna solarna ma nowoczesny design, który pasuje do każdego ogrodu. Do napędu wykorzystuje wyłącznie energię słoneczną, więc nie są potrzebne żadne kable ani baterie.

 

WYKORZYSTAJ JĄ GDZIEKOLWIEK

Wykorzystaj fontannę w dowolnym miejscu w swoim ogrodzie. Można ją umieścić w dowolnym miejscu np. w oczkach wodnych, basenach lub innych miejscach  gdzie znajduję sie odpowiednia ilość wody. Dzięki tej solarnej fontannie upiększysz swój ogród i nadasz mu nowy wymiar. Idealnie nadaje się również jako napowietrzacz do stawów rybnych.


pływająca fontanna solarna

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tej wyjątkowej fontanny solarnej użyto najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i długowieczności produktu. Udoskonalone, porządne i mocne panele słoneczne umożliwiają ciągłą pracę pompy wodnej.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Moc panelu słonecznego: 7V, 1.4W
  • Wymiary słonecznego panelu: 160mm x 160 mm
  • Moc pompy: DC7V / 1.12W
  • Maksymalna objętość przepływu: 180L / godz.
  • Kolor: czarny
  • Materiał: plastik, panel słoneczny
  • Zasilanie: solarne
  • Umieszcznie: staw, dekoracja w dowolnym miejscu w ogrodzie

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.