Doskonały żagiel przeciwsłoneczny na taras

Kod: DS94130760
150,18 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)
 
 

Użyj doskonałego żagla przeciwsłonecznego na patio, balkon lub ogród, aby cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu i chronić siebie i swoją rodzinę przed niebezpiecznymi promieniami słonecznymi i promieniami UV.

Montaż specjalnego żagla cieniującego jest w rzeczywistości bardzo szybki i łatwy. Sznurki mocujące przewleka się przez wzmocnione otwory w narożnikach płachty. Mocuje się je tak, aby plandeka tworzyła jak najwięcej cienia.

Wielką zaletą żagla słonecznego jest to, że jego położenie można szybko i łatwo zmienić w zależności od aktualnej pozycji słońca.

Zastosowanie tego wyjątkowego żagla cieniującego jest bardzo szerokie: na balkonach, tarasach, w ogrodzie, na placu zabaw, w parku, przy basenach zewnętrznych, na piknikach na łonie natury i tak dalej. Ponadto nie trzeba go składać w deszczową pogodę, ponieważ jest wodoodporny.

Wybierz najbardziej odpowiedni rozmiar osłony przeciwsłonecznej na swój taras, balkon lub ogród i ciesz się pięknymi, gorącymi dniami bezpiecznie w cieniu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁY ŻAGIEL PRZECIWSŁONECZNY NA TARAS

Lubisz spędzać czas w ogrodzie, na balkonie lub na tarasie? Dzięki doskonałemu zacienieniu tarasu możesz cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu nawet w upalne dni. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz niezawodnie chronić siebie i swoją rodzinę przed bezpośrednimi promieniami słonecznymi i UV. Jego największe zalety to duża mobilność, wysoka zmienność użytkowania i dobra odporność na deszcz.

 • uniwersalny projekt
 • szerokie zastosowanie
 • szybki montaż
 • wodoodporny
 • różne rozmiary

 

żagiel-przeciwsłoneczny

 

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED SŁOŃCEM

Unikalny żagiel cieniujący zapewni Ci niezawodną ochronę przed bezpośrednim światłem słonecznym. Wystarczy rozciągnąć plandekę w przestrzeni, aby stworzyć cień tam, gdzie go potrzebujesz. Plandeka przeciwsłoneczna zapewni Ci przyjemny cień i będziesz mógł cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu.

 

UNIWERSALNY PROJEKT

Praktyczny żagiel przeciwsłoneczny z pewnością oczaruje Cię swoim uniwersalnym wyglądem. Nadaje się do wykorzystania w różnych przestrzeniach. Możesz go nawet zabrać ze sobą jako bagaż na wycieczkę, do domku letniskowego, nad wodę itd.

 

SZYBKI MONTAŻ

Montaż żagla cieniującego jest bardzo szybki i łatwy. Na rogach płachty znajdują się wzmocnione otwory, przez które przewleka się sznurki mocujące.

Za pomocą linek mocujących należy zabezpieczyć końce żagla przeciwsłonecznego tak, aby żagiel tworzył jak najwięcej cienia. Można je przymocować na przykład do haków na domu, na gałęziach drzew, do różnych słupów nośnych, do dowolnego haka kotwiczącego w ziemi itd.

Dodatkowo położenie tego praktycznego i skutecznego żagla przeciwsłonecznego można szybko i łatwo zmienić w zależności od aktualnego położenia słońca.

 

żagiel-przeciwsłoneczny-ogrodowy

 

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Dzięki uniwersalnej konstrukcji, łatwemu montażowi i możliwości przenoszenia z miejsca na miejsce w zależności od potrzeb, zastosowanie wyjątkowego żagla cieniującego jest bardzo szerokie.

 • na balkony, tarasy
 • do ogrodu
 • na plac zabaw
 • do parku
 • przy basenach zewnętrznych
 • na piknikach na wsi

 

WODA

Nawet w okresie letnim zdarza się, że zaskakują nas sporadyczne opady deszczu. Na szczęście nawet w taką deszczową pogodę nie ma potrzeby szybkiego składania żagla przeciwsłonecznego, ponieważ jest on wodoodporny. Wystarczy przechylić jeden koniec plandeki w kierunku ziemi, woda odpływa, a gdy przestaje padać, plandeka szybko schnie.

 

RÓŻNE ROZMIARY

Ta specjalna osłona przeciwsłoneczna na patio jest dostępna w różnych rozmiarach. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie rozmiar osłony przeciwsłonecznej, na przykład według wielkości Twojego balkonu, basenu, tarasu i tak dalej.

Ciesz się pięknymi gorącymi dniami dzięki przyjemnemu cieniowi pod osłoną słońca na tarasie, balkonie lub w ogrodzie.

 

żagiel-przeciwsłoneczny-tarasowy

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • kolor: beżowy
 • nieprzemakalny
 • mocowanie: sznurki mocujące ( w zestawie)
 • wymiary: 3,6 x 3,6 x 3,6 m

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: