Klawiatura silikonowa wodoodporna

Kod: DS44056473
75,83 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj tę niezwykłą silikonową klawiaturę do swojego komputera. Nie musisz się już martwić o wypadek z rozlaną kawą lub wodą na klawiaturze. Klawiatura jest wodoodporna, pyłoszczelna i wytrzymała, dzięki czemu można jej używać w dowolnym miejscu.

Klawiatura jest lekka i składana. Nadaje się do podróży, do biura, ale także do użytku domowego. Możesz ją wygodnie zwinąć i przechowywać w dowolnym miejscu. Ponadto klawiatura jest niezwykle cicha, dzięki czemu umożliwia dyskretne pisanie. W ten sposób możesz dobrze pracować w nocy, nie przeszkadzając innym.

Najwyższej jakości materiały oraz opatentowana technologia produkcji to gwarancja funkcjonalności i trwałości produktu. W tej klawiaturze znajdziesz wyjątkowego i praktycznego pomocnika.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz okulary blokujące niebieskie światło, które aktywnie chronią wzrok i minimalizują zmęczenie oczu.

Poznaj te unikalne okulary ajurwedyjskie, które pomogą bolącym i zmęczonym oczom, również przy krótkowzroczności i innych wadach wzroku.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA SKŁADANA KLAWIATURA

Poznaj idealnie elastyczną, składaną klawiaturę, która jest wyjątkowo cicha, przenośna i łatwa do przechowywania. Dodatkowo jest wodoodporna i pyłoszczelna, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej zniszczenie.

Przenośną silikonową klawiaturę elastyczną można zwinąć i włożyć do walizki lub plecaka. Aby uzyskać najlepsze wrażenia użytkownika, umieść klawiaturę na płaskiej powierzchni, aby uzyskać lepszą reakcję podczas naciskania klawiszy. Skrojona na miarę dla podróżujących biznesmenów i pracowników biurowych, którzy często potrzebują klawiatury do pracy.

 

wodoodporna klawiatura silikonowa

 

MIĘKKI SILIKONOWY MATERIAŁ

Klawiatura wykonana jest z niezwykle wygodnego i przyjemnego silikonu o wyjątkowej wytrzymałości i wysokiej elastyczności, nietoksycznego i bezwonnego. Elastyczny materiał pozwala na swobodne złożenie klawiatury dla łatwiejszego przechowywania i przenoszenia.

 

WODOODPORNA I PYŁOSZCZELNA

Ta klawiatura jest wodoodporna i pyłoszczelna. Dzięki temu nie musisz się martwić o wypadek z rozlanym napojem lub innym uszkodzeniem klawiatury. Okruchy lub kurz można łatwo i dokładnie wyczyścić. Wyczyść silikonową klawiaturę wodą, alkoholem lub środkiem dezynfekującym na bazie alkoholu.

 

NIEZWYKLE CICHA

Miękki materiał umożliwia dyskretne i ciche pisanie. Brak dźwięku podczas pisania tworzy ciche środowisko pracy i zapobiega przeszkadzaniu innym. W nocy może wygodnie pracować, nie przeszkadzając bliskim. Idealny do pracy wieczorami, w bibliotekach, w podróży.

 

 klawiatura wodoodporna silikonowa

 

DOSKONALE PRZENOŚNA

Dzięki kompaktowym wymiarom, niewielkiej wadze i możliwości złożenia idealnie nadaje się do przenoszenia. Możesz używać klawiatury w dowolnym miejscu. Możesz podłączyć ją do dowolnego urządzenia za pomocą wejścia USB. Nie jest wymagana dodatkowa instalacja.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I NOWOCZESNY DESIGN

Do produkcji tej klawiatury użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej technologii produkcji, co jest gwarancją funkcjonalności i trwałości produktu. Nowoczesny design w luksusowej czerni nadaje się do każdego biura lub gabinetu.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wykonana z wysokiej jakości materiałów
  • Antypoślizgowa
  • Odporna na wodę i kurz
  • Cicha
  • Wygodna
  • Bardzo cienka
  • Prosta w instalacji, nie wymaga żadnych sterowników
  • Wejście: port USB
  • Kolor: biały/czarny (wysyłane w zależności od dostępności na magazynie)
  • Certyfikat: CE

 

NASZA WSKAZÓWKA

WYJĄTKOWA ERGONOMICZNA PIONOWA MYSZ BEZPRZEWODOWA

 

ergonomiczna pionowa mysz bezprzewodowa

Wypróbuj specjalną ergonomiczną pionową mysz bezprzewodową, która oferuje ogromne możliwości poprawy produktywności i komfortu podczas pracy przy komputerze.

 

 

MOCNA UNIWERSALNA ŁADOWARKA ZASILACZ DO LAPTOPA

uniwersalna ładowarka zasilacz do laptopa

Poznaj tę mocną uniwersalną ładowarkę do laptopów, która umożliwia zasilanie różnych laptopów za pomocą jednej ładowarki.

 

 

STOLIK POD LAPTOPA SKŁADANY

 

stolik pod laptopa składany

 

Wyjątkowy wielofunkcyjny stolik pod laptopa z możliwością regulacji wysokości nóg i pochylenia jest niezwykle wygodny, praktyczny, a jednocześnie oszczędza Twoje zdrowie i laptopa.

 

WYJĄTKOWY ZEWNĘTRZNY WENTYLATOR DO LAPTOPA

 

wentylator zewnętrzny do laptopa

Wydajny wentylator zewnętrzny przeznaczony do chłodzenia laptopa gwarantuje maksymalną wydajność w dowolnym momencie. Od teraz Twój laptop nie będzie się przegrzewał podczas pracy lub zabawy.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: