Domowa stacja pogodowa z budzikiem, projektorem i zegarkiem

Kod: DS64031854 DS81723389 Wybierz wariant
Promocja Polecane
115,19 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Poznaj tę wysokiej jakości i niedrogą stację pogodową o wielofunkcyjnym zastosowaniu, która zawiera również budzik, termometr, higrometr, zegar i projektor czasu.

Stacja pogodowa zawiera wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem czasu, temperatury, wilgotności i innymi funkcjami.

Specjalny projektor stworzy dobrze widoczny zegar ścienny na ścianie lub suficie. Projektor można obracać o 180 stopni i szczegółowo wyświetla godzinę w dowolnym miejscu w sypialni, salonie lub pokoju dziecięcym.

Zegarek i budzik z projekcją, higrometr i termometr ze stacją pogodową zasilane są bateriami lub kablem z sieci lub portu USB.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Bądź zawsze na czasie z pogodą za pomocą tego luksusowego wielofunkcyjnego budzika z projektorem połączonego ze stacją pogodową, którą pokochaja wszyscy domownicy. Dzięki tej stacji pogodowej zawsze będziesz mieć w zasięgu wzroku godzinę, ale także temperaturę, aktualną pogodę i poziom wilgotności. Dzięki wysokiej jakości projekcji na ścianie lub suficie nie musisz już sięgać po zegarek czy telefon komórkowy. Ten projektor jest stylowym i wyjątkowym dodatkiem do każdego domu.

 

WIELOFUNKCYJNY ZEGAREK Z PROJEKTOREM

Wielofunkcyjny zegar z projektorem wyświetla czas w dwóch formatach (12/24H). Wysokiej jakości podświetlany wyświetlacz LCD wyraźnie wyświetla również kalendarz (MM/DD), dzień tygodnia, temperaturę (C/F) i wilgotność oraz pokazuje nadchodzącą pogodę. Daje doskonały przegląd czasu, temperatury i wilgotności na kolorowym wyświetlaczu LCD. Dodatkowo czas wyświetlany jest w dowolnym miejscu na ścianie dzięki wbudowanemu projektorowi. Oświetlenie LED jest czytelne, ale nie przeszkadza.


stacja pogody

 

BUDZIK Z FUNKCJĄ DRZEMKI

Stacja pogodowa ma również wbudowaną funkcję alarmu. Wysokiej jakości budzik z projektorem posiada funkcję drzemki. Stacja wyposażona jest w małą podstawkę, dzięki której można ją pozostawić na półce lub nocnym stoliku.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI STACJA POGODA Z WIARYGODNYMI DANYMI

Nie daj się zaskoczyć pogodzie i kup tę stację pogodową. Otrzymasz szczegółowy przegląd mierzonych wartości, ale także pogody. Poznaj tę mądrą stację pogodową, dzięki której zawsze będziesz miał doskonały przegląd jakości powietrza w mieszkaniu, aktualnej temperatury i wilgotności. Urządzenie rejestruje najniższe i najwyższe zmierzone wartości i zapisuje je do późniejszej kontroli.

Domowa stacja pogodowa wyposażona jest w funkcję pomiaru temperatury wewnętrznej w zakresie od 0 do 50°C. Możesz wybrać pomiar temperatury w °C lub F. Pomiar wilgotności odbywa się w zakresie od 20 do 90%.

 

DUŻY PODŚWIETLANY WYŚWIETLACZ

Czytelny, duży wyświetlacz z podświetleniem LED znacznie ułatwi obsługę urządzenia i odczyt danych. Oprócz informacji o pogodzie zaoferuje również zegar z aktualną datą i kalendarzem, danymi pogodowymi, temperaturą i wilgotnością.

 

domowa stacja pogodowa

 

OBROTOWY PROJEKTOR DLA DOSKONAŁEGO WYŚWIETLANIA CZASU

Dzięki wysokiej jakości projekcji na ścianie lub suficie nie musisz już szukać zegarka czy telefonu komórkowego. Zegarek będzie widoczny nawet z większej odległości. Taka projekcja to stylowy i niepowtarzalny dodatek do każdego domu. Obrotowy projektor wyświetla duże i wyraźne liczby na ścianach lub sufitach, dzięki czemu możesz łatwo zobaczyć czas za jednym spojrzeniem. Projektor posiada regulowany kąt 180°C. Cyfrowy budzik z projekcją to idealne rozwiązanie do sypialni lub pokoju dziecięcego.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • 3,7 " wyświetlacz LCD
 • Zakres wilgotności: 20% do 99%
 • Zakres temperatury: -9,9°C do 60°C
 • Budzik ma funkcję drzemki.
 • Odległość projekcji godziny 1-5 metrów.
 • Dwa tryby wyświetlania czasu: 12/24
 • Cyfrowy termometr wyświetla C lub F
 • Z zapisami maksymalnej / minimalnej temperatury i wilgotności.
 • Kolorowy wyświetlacz pokazuje czas, datę, temperaturę, poziom wilgotności, pogodę i kalendarz.
 • Wyświetla dokładny czas, a kąt projekcji można regulować w zakresie 180 stopni.
 • Zasilanie: 2 x bateria AAA (nie jest częscią opakowania), może być również zasilana kablem USB.

 

NASZA WSKAZÓWKA

Wypróbuj również inteligentną żarówkę LED bluetooth, w której na pewno się zakochasz.

Ciesz się nocnym niebiem kiedykolwiek w zaciszu swojego domu. Projektor gwiaździstego nieba napewno rozjaśni każdy pokój.

Możesz mieć swój własny księżyc w domu. Lampa księżyc jest świetnym dodatkiem do każdego pokoju. Lampa wyświetla wszystkie fazy księżyca.


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: