Latające lampiony szczęścia - mix 10 szt. +DARMOWA DOSTAWA

Kod: DS37507839
Promocja Polecane
105,35 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Wygodne opakowanie zawiera 10 sztuk latających lampionów szczęścia - mix kolorów, teraz z DARMOWĄ DOSTAWĄ 

Przynosimy Ci wyjątkowe lampiony szczęścia na najpiękniejsze chwile podczas Twojej uroczystości lub na wyjątkowy dzień.

Są szczególnie popularne ze względu na niezapomniane uczucie puszczania lampionu, który następnie pięknie unosi się i leci, pełen swobody i lekkości.

Wiele osób uważa, że ​​gdy latarnia wznosi się ku niebu, zabiera ze sobą ich trudności, problemy, pecha i negatywne uczucia. Im wyżej leci balon, tym więcej miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i siły życiowej. Na chińskim lampionie szczęścia możesz także napisać swoje życzenia lub życzenia innych.

Wykonane są z wysokiej jakości materiału papierowego ze ścisłym naciskiem na bezpieczeństwo użytkowania. Lampiony wykonane są z materiałów, które w naturze szybko się rozkładają.


 

DARMOWA DOSTAWA

Sprawdź najnowszy hit lampiony szczęścia pływające teraz z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

CZYM SĄ LAMPIONY SZCZĘŚCIA

Lampiony latające to tak naprawdę małe balony na ogrzane powietrze, o różnych kształtach, kolorach i wzorach, które potrafią zrobić ogromne wrażenie. Możesz je również znać jako lampiony życzeń, chińskie lampiony szczęścia lub latające lampiony szczęścia. Są szczególnie popularne ze względu na niezapomniane uczucie puszczania lampionu w powietrze, który następnie pięknie unosi się i leci, pełen swobody i lekkości.

 

lampion latajacy

 

JAKIE JEST ICH PRZESŁANIE?

Wiele osób uważa, że ​​gdy lampion wznosi się ku niebu, zabiera ze sobą ich trudności, problemy, pecha i negatywne uczucia. Im wyżej leci lampion szczęścia, tym więcej miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i siły życiowej. Możesz także napisać swoje życzenia lub życzenia innych na latarni życzeń. Im wyżej się wzniesie, tym szybciej spełnią się Twoje marzenia.

 

NA JAKIE OKAZJE NADAJĄ SIĘ LAMPIONY SZCZĘŚCIA?

Możesz użyć lampionów wszędzie tam, gdzie jest okazja, aby komuś złożyć życzenia. Stanowią też alternatywę dla klasycznych papierowych „kartek z życzeniami”.

Będą idealne na:

  • wesele
  • rocznicę
  • sylwestra
  • świetowanie urodzin
  • ceremonie ukończenia szkoły
  • imprezy firmowe
  • różne przyjęcia
  • mogą wysłać listę życzeń do Mikołaja
  • jako list do bliskich, którzy odeszli

 

 lampiony szczęścia

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Chińskie lampiony szczęścia wykonane są z wysokiej jakości materiału papierowego ze ścisłym naciskiem na bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowanym materiałom i specjalnej technologii produkcji gwarantują najwyższy możliwy poziom niezawodności i bezpieczeństwa.

 

WYJĄTKOWY DESIGN

Owalny kształt, doskonały materiał papierowy i niepowtarzalne wykonanie doskonale prezentują estetykę odpowiednią na Twoje wyjątkowe okazje. Niezależnie od tego, czy jest to wesele, urodziny, rpcznica czy jakakolwiek inna uroczystość, te lampiony przyniosą Ci niezapomniane chwile pełne przyjemnych emocji.

 

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Lampion wykonany jest z materiałów, które w naturze szybko się rozkładają. Z tego powodu nie są zbyt dużym obciążeniem dla środowiska.

 

lampion szczęścia

 

JAK UŻYWAĆ LATAJĄCYCH LAMPIONÓW SZCZĘŚCIA

Wyjmij lampion szczęścia z opakowania. Do wypuszczenia lampionu w powietrze potrzebne są dwie osoby. Jedna osoba trzyma latarnię tak, aby jej papierowe ścianki nie dotykały palnika i nie przypaliły się. Druga osoba ostrożnie zapala palnik. Potem czekamy, aż balon zostanie napełniony gorącym powietrzem i wystarczająco napompowany, wtedy można go wypuścić – prawie wszędzie, ale z maksymalną ostrożnością. Palnik wystarcza na 3-20 minut.

Wymiary: 30 x 60 x 100 cm

*Podczas obsługi należy przestrzegać wszystkich zasad dotyczących własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa innych osób i mienia.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: