DWUPAK - Wysokiej jakości siatka przeciw ptakom – ochronna

Kod: DA15501854 DA29520529 DA46896741 Wybierz wariant
90,59 zł / szt 95,51 zł / szt 144,71 zł / szt od 90,59 zł / szt
Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Dostępne (>5 szt) Wybierz wariant
Wariant

 

Opakowanie zawiera dwie siatki przeciw ptakom

Poznaj wysokiej jakości siatki na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami.

Dzięki dużym rozmiarom można wykorzystać siatkę na rabaty ogrodowe, drzewa owocowe, sady, pola, kwiaty i nie tylko. Najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony Twojego ogrodu.

Instalacja siatki jest prosta i może ją wykonać każdy. Możesz zainstalować ją w całości lub pociąć na mniejsze kawałki. Idealne wymiary pozwalają na pokrycie kilku grządek jednocześnie.

Najwyższej jakości materiały i opatentowana technologia produkcji gwarantują maksymalną żywotność i funkcjonalność produktu. Sieć jest odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Jednocześnie jest lekka, dzięki czemu nie obciąża niepotrzebnie roślin.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny pięciopak siatki przeciw ptakom ochronnej w promocyjnej cenie.

Tu znajdziecie wygodny dwupak odstraszacza ptaków, z którym zaoszczędzicie.

Wypróbujcie też zestaw 5 sztuk odstraszacza ptaków z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OCHRONNA SIEĆ NA PTAKI

Czy musisz chronić swoje uprawy w ogrodzie lub sadzie przed nalotem różnych ptaków? Czy od kilku miesięcy nie możesz się doczekać zbiorów, a nalot szkodników wszystko Ci niszczy? Przynosimy rozwiązanie. Wysokiej jakości siatka na ptaki doskonale ochroni Twoje uprawy. Jest maksymalnie wydajna i skuteczna.

 

siatka przeciw ptakom

 

DO CZEGO MOŻECIE WYKORZYSTAĆ SIATKĘ

Ta siatka na ptaki ma wielofunkcyjne zastosowanie. Chroni Twoje drzewa owocowe, jagody, krzewy, winogrona, rośliny, rabaty kwiatowe, sadzonki i warzywa w sposób bezpieczny i ekologiczny.

 

CHROŃ SWOJE ROŚLINY

Nie pozwól ptakom i zwierzętom zniszczyć twoich owoców przed zbiorami. Siatka przeciw ptakom wykonana jest z elastycznej siatki wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Doskonale ochroni Twoje rośliny, a ptaki nie narobią szkód. Doskonale przepuszcza światło i deszcz.

 

NA WSZYSTKIE GATUNKI PTAKÓW

Zastosowanie tej sieci jest niezwykle szerokie. Dzięki uniwersalnej konstrukcji siatka jest skuteczna na gołębie, sikorki, drozdy, szpaki i inne ptaki.


siatki na gołebie

 

ŁATWA INSTALACJA

Instalacja siatki jest prosta i poradzi sobie z nią każdy. Możesz zainstalować ją w całości lub przyciąć do różnych rozmiarów w zależności od potrzeb. Siatka jest na tyle solidna, że możesz korzystać z niej wielokrotnie.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Siatka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co jest gwarancją funkcjonalności i wytrzymałości produktu. Siatka jest odporna na promieniowanie UV i bardzo lekka, dzięki czemu nie obciąża roślin. Idealny rozmiar zapewni również ochronę dużych drzew, sadów i innych upraw.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Kolor: zielony/czarny 

*Kolor produktu jest wysyłany w zależności od dostępności w magazynie.


 

NASZA WSKAZÓWKA 

ODSTRASZACZ PTAKÓW ULTRADŹWIĘKOWY Z NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

profesjonalny-odstraszacz-ptakow-ultradzwiekowy-z-niebieskim-swiatlem

 

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Za pomocą nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałow i specjalnego niebieskiego światła ze zmienną frekwencją, bezgłośnie i nietoksycznie odpędza ptaki. Te dźwięki skutecznie odstraszają ptaki. Nie są szkodliwe dla innych zwierząt.

 

 

SPECJALNA TAŚMA ODSTRASZAJĄCA PTAKI

 specjalna-tasma-odstraszajaca-ptaki

Wypróbuj specjalne taśmy odblaskowe przeciwko jaskółkom, gołębiom, wróblom, szpakom i innym ptakom, a z łatwością zabezpieczysz uprawy w swoim ogrodzie.

 

 

ODSTRASZACZ PTAKÓW - MAKIETA SOKOŁA

odstraszacz-ptakow-makieta-sokola

Skuteczna ochrona przed ptakami - plastikowy sokół - działa odstraszająco na gołębie, szpaki, drozdy, jaskółki i inne ptaki. Odstraszacz ptaków i gołębi działa w oparciu o naturalne instynkty ptaków, ponieważ sokół jest ich naturalnym wrogiem.

 

 

DŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PTAKÓW Z IMITACJĄ GŁOSÓW DRAPIEŻNIKÓW

dzwiekowy-odstraszacz-ptakow-z-imitacja-glosow-drapieznikow

Dźwiękowy odstraszacz ptaków to wspaniałe narzędzie dla tych, którzy chcą trzymać ptaki z dala od swojego podwórka lub ogrodu. Nie musisz już patrzeć na zniszczone uprawy lub brudny lakier na swoim samochodzie.

 

 

PROFESJONALNE KOLCE NA PTAKI

profesjonalne-kolce-na-ptaki

Poznaj wysokiej jakości kolce na ptaki, które stanowią doskonałą mechaniczną barierę przed gołębiami, szpakami, drozdami, jaskółkami i innymi ptakami. Pomagają również przeciwko kunom, kotom i innym niechcianym gościom.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: