Wysokiej jakości elastyczny uchwyt na telefon

Kod: DS74556640
70,91 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Wyjątkowy, elastyczny uchwyt na telefon komórkowy to wyjątkowe narzędzie dla każdego, kto lubi oglądać filmy, surfować po Internecie lub korzystać z portali społecznościowych.

Możesz bezpiecznie i skutecznie włożyć swój telefon komórkowy do uchwytu a uchwyt możesz przymocować wygodnie w dowolnym miejscu. Zawsze będziesz mieć go pod ręką i w zasięgu wzroku. W żaden sposób nie będzie Ci przeszkadzać podczas leżenia, sprzątania, gotowania i innych czynności.

Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi uchwyt przeznaczony jest do większości telefonów komórkowych. W ten sposób możesz praktycznie nawiązać wideorozmowę, dzięki czemu nie musisz trzymać telefonu w dłoni, ale możesz też oglądać filmy, słuchać muzyki czy wykonywać inne czynności.

Dzięki najwyższej jakości materiałom i specjalnym bezpiecznym uchwytom masz pewność, że Twój telefon pozostanie bezpieczny nawet jeśli jesteś nieostrożny.

Elastyczny uchwyt może być również używany zamiast selfie stick. Użytkowanie jest proste i wygodne. Swój telefon przymocujesz w sekundę. Wszystkie te cechy sprawiają, że to urządzenie jest produktem premium w naprawdę okazyjnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY ELASTYCZNY UCHWYT NA TELEFON

Przymocuj ten niezwykły uchwyt do swojego biurka i zobacz, jak wygodniejsze będzie oglądanie filmów lub czytanie e-booka! Możesz także chodzić z nim po mieszkaniu, jednocześnie wykonując inne obowiązki domowe! Wieczorem w łóżku nie musisz trzymać telefonu komórkowego w dłoni, ale możesz wygodnie oglądać film bez użycia rąk.

Idealne narzędzie do robienia zdjęć, czytania ulubionej książki czy jako podręczny uchwyt do nawigacji GPS. Super mocny klips można przymocować do wszystkiego, co jest mniejsze niż 3,2 cm. Pasuje do większości telefonów komórkowych, może również pomieścić popularne smartfony z wyświetlaczem 5".

 

 długi elastyczny uchwyt na telefon

 

WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki specjalnej konstrukcji i połączeniu najwyższej jakości materiałów, elastyczny uchwyt na telefon zapewnia najwyższy możliwy poziom ochrony telefonu. Nawet w bardziej wymagających warunkach Twój telefon będzie zabezpieczony przed możliwymi wypadkami lub utratą.

 

WIELE MOŻLWIOŚCI USTAWIENIA

Dzięki mocnym, a zarazem elastycznym materiałom, możesz dopasować uchwyt dokładnie do swoich potrzeb. Naprawdę dopasowuje się do każdego i spełnia wszystkie oczekiwania.

 

NA JAKIKOLWIEK TELEFON

Regulowany uchwyt umożliwia korzystanie z większości telefonów komórkowych. Uchwyty są mocne i bezpieczne. Nie przeszkadzają w pracy z telefonem komórkowym, ani w sterowaniu przyciskami. Telefon komórkowy obsługuję się łatwo i wygodnie.

 

uchwyt elastyczny do telefonu 

 

TWÓJ TELEFON JUŻ CI NIE SPADNIE

Produkt zawiera solidny uchwyt ze specjalnymi gumowymi uchwytami, które niezawodnie utrzymują telefon na swoim miejscu. W ten sposób nie musisz się już martwić, gdzie położyć telefon podczas gotowania, sprzątania i innych czynności. Telefon będziesz mieć zawsze pod ręką w bezpiecznym miejscu. Jeśli zaśniesz podczas oglądania filmu lub słuchania muzyki, Twój telefon nie wyląduje na podłodze z porysowanym lub, co gorsza, uszkodzonym ekranem.

 

OBRÓT O 360°

Obrót o 360 stopni pozwala dopasować telefon do najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Masz również pełny dostęp do całego ekranu, przycisków i mikrofonu telefonu. W ten sposób nie będziesz musiał z trudem wyciągać telefonu z uchwytu, aby z niego skorzystać.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Do produkcji uchwytu użyto najwyższej jakości materiałów, co zapewnia maksymalną trwałość i niezwykłą funkcjonalność produktu. Część trzymająca wykonana jest z solidnego materiału ze specjalnymi uchwytami, które zapewniają bezpieczeństwo telefonu. Jednocześnie ułatwiają podpięcie telefonu, co jest niezwykle szybkie i łatwe. Dzięki piankowemu materiałowi jest niezwykle wygodny i przyjemny.

 

uchwyt na telefon elastyczny 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość: 80 cm
  • Obrotowy: 360°
  • Wymiary: 80 x 11 x 7 cm

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: