Wyjątkowe nakolanniki ogrodowe

Kod: DS92481716
105,77 zł / szt
Dostępne (>5 szt)

 

Poznaj ten wyjątkowe nakolanniki ogrodowe, które maksymalnie ułatwią Ci pracę w ogrodzie. Klęczenie będzie wygodne i komfortowe, nawet podczas długiej pracy.

Możesz ich używać podczas sadzenia kwiatów, sadzenia warzyw, wyrywania chwastów, motyki, kopania lub innych czynności. Są niezwykle praktyczne i znacznie oszczędzają kolana. Klęczenie z nimi jest niezwykle wygodne.

Dzięki specjalnym materiałom i wyjątkowemu wzornictwu są niezwykle trwałe i odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Nie przeszkadzają w pracy i zapewniają niezbędny komfort.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE NAKOLANNIKI OGRODOWE

Od teraz koniec z klęczeniem na mokrej i zimnej ziemi, co może powodować nieprzyjemne problemy zdrowotne. Unikalne ogrodnicze nakolanniki pozwolą na komfortową pracę i jednocześnie zapewnią maksymalną ochronę podczas klękania.

Nadają się do użytku profesjonalnego, ale także dla miłośników ogrodnictwa.

 • Do wygodnego klęczenia
 • Unikalny design
 • Materiały najwyższej jakości
 • Odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
 • Rozmiar uniwersalny

 

wygodne-nakolanniki-ogrodowe 

 

WIELOFUNKCYJNE WYKORZYSTANIE

Nakolanniki ogrodowe można wykorzystać do wielu czynności. Możesz ich używać do pielenia, sadzenia, odchwaszczania, spulchniania gleby i innych czynności. Wyposażone są w antypoślizgowe i regulowane paski. Proste zapinanie na rzep.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów nakolanniki charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością i funkcjonalnością. Będą Ci wiernie służyć przez długi czas.

 

DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Dzięki uniwersalnemu wzornictwu nakolanniki są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet w różnych kategoriach wiekowych. Są niezwykle wygodne i skuteczne. Są łatwe w utrzymaniu W czystości i konserwacji.

 

kolenacky-

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Kolor: czarny
 • Materiał: elastyczny neopren
 • Wyściółka: PE
 • Oddychające, wodoodporne
 • Antypoślizgowe, regulowane paski 
 • *Wariant produktu wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie.

 

NASZA WSKAZÓWKA

DOSKONAŁA SIEĆ DO UPRAWY OGÓRKÓW I INNYCH ROŚLIN PNĄCYCH

 

siatka podporowa do uprawy ogórków i innych warzyw

Wypróbuj doskonałą siatkę podporową do uprawy ogórków i innych warzyw, a masz gwarancję poprawy i zwiększenia swoich plonów.

 

 

WYJĄTKOWE RĘKAWICZKI OGRODOWE

rękawiczki ogrodowe

Poznaj profesjonalne rękawice ogrodowe z pazurami, które zapewnią maksymalną ochronę Twoich dłoni podczas pracy i ułatwią Ci pracę w ogrodzie.

 

 

ŁĄCZNIKI DO TYCZEK OGRODOWYCH

 

łączniki do tyczek ogrodowych

Poznaj te wyjątkowe łączniki do tyczek ogrodowych, dzięki którym w łatwy i szybki sposób stworzysz dowolny obiekt podporowy do uprawy roślin i kwiatów.

 

 

WYJĄTKOWY WYRYWACZ CHWASTÓW

 

wyrywacz do chwastów

Poznaj profesjonalny wyrywacz do chwastów, który bardzo ułatwi wyrywanie chwastów i maksymalnie skróci czas spędzany na pieleniu.

 

 

SPINKI OGRODOWE DO WIĄZANIA ROŚLIN

 

spinki ogrodowe do wiązania roślin

 

Bardzo praktyczne spinki ogrodowe do wiązania roślin - trytytki ogrodowe. Dzięki specjalnemu materiałowi, z którego są wykonane, nie dochodzi do uszkodzenia roślin przyczepionych do tyczek.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: