Krzesełko ogrodowe składane z torbą na narzędzia

Kod: DS48861414
129,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj to wspaniałe składane krzesełko z torbą na narzędzia, które maksymalnie ułatwi Ci pracę w ogrodzie, ale przyda się też w każdym warsztacie, przy naprawach, grillu, biwaku i innych zajęciach.

Krzesło jest niezwykle praktyczne i znacznie ułatwi Ci pracę. Dzięki dużej ilości miejsca do przechowywania możesz wygodnie przechowywać dowolne narzędzia, ale także np. przekąski. W ten sposób wszystko, czego potrzebujesz, będziesz mieć zawsze pod ręką.

Jest niezwykle wygodne. W razie potrzeby możesz je natychmiast złożyć i przenieść w nowe miejsce za pomocą mocnych uchwytów.

Dzięki specjalnym materiałom i opatentowanej metodzie produkcji wielofunkcyjne krzesełko ogrodowe jest niezwykle trwałe i praktyczne. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze jest przenośne i łatwe do przechowywania.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Zobacz również nasze inne praktyczne produkty i gadżety do ogrodu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWE SKŁADANE KRZESEŁKO DO PIELENIA W OGRODZIE Z TORBĄ NA NARZĘDZIA

Czy Tobie również przeszkadzają porozrzucane narzędzia, które chciałbyś mieć zawsze pod ręką? Wyjątkowe krzesło ogrodnicze pozwoli Ci wygodnie pracować, a jednocześnie zapewni dostępność wszystkich niezbędnych narzędzi gdziekolwiek jesteś.

Nadaje się do użytku profesjonalnego, ale także dla ogrodników amatorów. Dzięki unikalnemu wzornictwu i najwyższej jakości jest to produkt premium.

  • Przenośne i praktyczne
  • Dla najwygodniejszego siedzenia
  • Unikalna składana konstrukcja
  • Materiały najwyższej jakości
  • Odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
  • Rozmiar uniwersalny

 

 krzesełko do plewienia

 

WIELOFUNKCYJNE WYKORZYSTANIE

To nieocenione krzesełko do pielenia w ogrodzie ma wielofunkcyjne zastosowanie. Pomoże Ci schludnie przechowywać rzeczy, które zawsze będą pod ręką. Możesz go używać w ogrodzie podczas pielenia, sadzenia lub wyrywania chwastów.

W torbie wygodnie zmieścisz dowolne narzędzia, dzięki czemu posłuży każdemu majsterkowiczem podczas napraw, na grillu, biwaku, w ogrodzie i przy innych zajęciach. Posłuży również do przechowywania przekąsek, wypoczynku i rozrywki.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY DLA MAKSYMALNEJ FUNKCJONALNOŚCI

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów krzesło charakteryzuje się wyjątkowo długą żywotnością, bardzo dobrą funkcjonalnością i dużą nośnością. Dzięki temu możesz być pewien, że wielofunkcyjne krzesło posłuży Ci przez długi czas.

 

DOSKONALE PRZENOŚNE

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze krzesło jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Możesz je z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki składanej konstrukcji nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwe do przechowywania. Za pomocą mocnych uchwytów można je łatwo przenieść w inne miejsce i od razu będzie gotowe do dalszego użytkowania. Nadaje się również na kemping.

 

 wielofunkcyjne krzesełko ogrodowe

 

JAK UŻYWAĆ SKŁADANEGO KRZESEŁKA?

Użycie jest niezwykle proste i praktyczne. Po prostu rozkładasz krzesło i mocujesz kieszeń za pomocą mocnych uchwytów. Krzesło jest od razu gotowe do użytku. Jeśli chcesz złożyć krzesło, możesz zostawić kieszeń na krześle. W ten sposób użytkowanie jest niezwykle praktyczne i wygodne.

 

BARDZO DUŻO MIEJSCA DO PRZECHOWYWANIA

Krzesełko posiada różne kieszenie do przechowywania wszelkich rzeczy i narzędzi. Torba posiada dużą kieszeń i kilka bocznych kieszeni w różnych rozmiarach. W ten sposób możesz wygodnie przechowywać wiele różnych przedmiotów.

 


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: