Doskonała siatka podporowa do uprawy ogórków i innych warzyw

Kod: DS48637706
51,15 zł –14 %
siatka na ogórki
51,15 zł –14 % 43,52 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wypróbuj doskonałą siatkę podporową do uprawy ogórków i innych warzyw, a masz gwarancję poprawy i zwiększenia swoich plonów.

Praktyczna siatka na ogórki została stworzona, aby zapewnić roślinom wsparcie, którego potrzebują do wzrostu. Dzięki tej wysokiej jakości nylonowej siatce pnącza świetnie ciągną się w górę.

Dzięki zastosowaniu siatki doskonale zabezpieczysz warzywa przed pleśnią, gniciem, a nawet złamaniem łodygi.

Siatka podporowa o wymiarach 1,5 x 10 m sprawdzi się jako dobry pomocnik w ogrodzie warzywno-kwiatowym. Z łatwością zamontujesz ją na solidnej podstawie pod ogórki, groch, fasolę, ale także rośliny ozdobne i kwiaty.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz trzypak siatki podporowej do roślin pnących albo pięciopak siatki podporowej do roślin pnących w promocyjnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁA SIEĆ DO UPRAWY OGÓRKÓW I INNYCH ROŚLIN PNĄCYCH

Szukasz sposobu na ulepszenie swoich grządek? Pomoże Ci w tym wyjątkowa siatka do uprawy ogórków i innych warzyw.

Szybko, łatwo i skutecznie uzyskasz lepsze warunki do uprawy roślin w ogrodzie. Ponadto rośliny rozciągające się na siatkach prezentują się bardzo estetycznie.

Z pomocą warzywnych siatek podporowych można z łatwością wyhodować piękne ogórki, fasolę, groch i inne rośliny pnące.

 

 siatka do ogórków

ODPOWIEDNIA W POŁĄCZENIU Z PODPÓRKĄ DLA ROŚLIN

Ta praktyczna siatka na ogórki i inne warzywa jest doskonałym pomocnikiem, zwłaszcza w połączeniu z solidną podpórką dla roślin, którą znajdziesz tutaj.

Z łatwością możesz tworzyć z siatki różne szersze i węższe konstrukcje, dokładnie według swoich pomysłów.

 

TWOJE PLONY BĘDĄ WIĘKSZE I PIĘKNIEJSZE

Korzystanie z siatki do ogórków zapewni większe i lepsze niż zwykle zbiory w sezonie. Rośliny wyciagają się w stonę słońca, którego mają bardzo dużo dzięki siatce. Dojrzałe owoce nie dotykają ziemi, nic nie przeszkadza im we wzroście, dzięki czemu mają piękniejszy kształt.

 

CHRONI PRZED TWORZENIEM SIĘ PLEŚNI

Ponadto ten wyjątkowy pomocnik ogrodniczy, praktyczna siatka podtrzymująca warzywa, może chronić rośliny ogrodowe przed uszkodzeniem przez pleśń lub gnicie.

Dzięki temu, że pędy są podciągnięte, dostaje się do nich więcej powietrza, nie dotykają one ziemi i dlatego nie gniją.

 

 siatka do pnączy

RÓWNIEŻ DO HODOWLI ROŚLIN

Użyj tej rewelacyjnej siatki podtrzymującej rośliny w swoim ogrodzie kwiatowym, a efekt z pewnością bardzo Cię zaskoczy. Znajdź wśród kwiatów te, które się pną i użyj siatki, aby stworzyć piękny płot z kwiatów.

 

CHROŃ ROŚLINY PRZED ZŁAMANIAMI

Praktyczna siatka podtrzymująca na ogórki i inne warzywa chroni rośliny przed możliwym złamaniem łodygi. Twoje warzywa, a także pnące kwiaty, znacznie lepiej poradzą sobie z podmuchami wiatru.

 

MOCNY MATERIAŁ

Siatka na ogórki wykonana jest z wysokiej jakości nylonu, który zapewnia niezawodne podparcie dla łodyg roślin. Łodygi roślin pnących łatwo przyczepiają się do oczek siatki.

Siatka jest w kolorze zielonym, który pięknie komponuje się z zielenią ogrodu.

 

 siatka na pnącza

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary: 1,5 x 10 m
  • Kolor: zielony
  • Do przymocowania roślin pnących
  • Zawartość opakowania: 1 x siatka

 

NASZA WSKAZÓWKA 

WYJĄTKOWE RĘKAWICZKI OGRODOWE

rękawiczki ogrodowe

Poznaj profesjonalne rękawice ogrodowe z pazurami, które zapewnią maksymalną ochronę Twoich dłoni podczas pracy i ułatwią Ci pracę w ogrodzie.

 

 

ŁĄCZNIKI DO TYCZEK OGRODOWYCH

 

łączniki do tyczek ogrodowych

Poznaj te wyjątkowe łączniki do tyczek ogrodowych, dzięki którym w łatwy i szybki sposób stworzysz dowolny obiekt podporowy do uprawy roślin i kwiatów.

 

 

WYJĄTKOWY WYRYWACZ CHWASTÓW

 

wyrywacz do chwastów

Poznaj profesjonalny wyrywacz do chwastów, który bardzo ułatwi wyrywanie chwastów i maksymalnie skróci czas spędzany na pieleniu.

 

 

SPINKI OGRODOWE DO WIĄZANIA ROŚLIN

 

spinki ogrodowe do wiązania roślin

 

Bardzo praktyczne spinki ogrodowe do wiązania roślin - trytytki ogrodowe. Dzięki specjalnemu materiałowi, z którego są wykonane, nie dochodzi do uszkodzenia roślin przyczepionych do tyczek.

 

WYJĄTKOWE NAKOLANNIKI OGRODOWE

 

nakolanniki ogrodowe

Poznaj ten wyjątkowe nakolanniki ogrodowe, które maksymalnie ułatwią Ci pracę w ogrodzie. Klęczenie będzie wygodne i komfortowe, nawet podczas długiej pracy.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.