DWUPAK - Uchwyt łazienkowy na przyssawki do łazienki, WC, wanny i pod prysznic

Kod: DA20244925
179,15 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy uchwyt do łazienki, toalety i prysznica, który zapewni Ci niezbędne wsparcie. Dzięki niezwykle mocnym przyssawkom doskonale trzyma się na swoim miejscu.

Montaż nie wymaga wiercenia ani klejenia. Wystarczy wyczyścić powierzchnię i użyć przyssawek do zamontowania uchwytu. Idealne urządzenie dla osób starszych, kobiet w ciąży, osób po urazach lub o ograniczonej sprawności ruchowej, dla dzieci oraz dla większego bezpieczeństwa pod prysznicem lub w wannie.

Specjalna konstrukcja została zaprojektowana z naciskiem na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Maksymalnie pewny chwyt z antypoślizgową konstrukcją zapewni niezbędną stabilność i wsparcie. Najwyższej jakości materiały gwarantują funkcjonalność i wytrzymałość produktu.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWY UCHWYT POD PRYSZNIC I DO WC

Szukasz niezawodnego uchwytu, który pozwoli Twoim bliskim lepiej i bezpieczniej poruszać się w toalecie lub pod prysznicem? Zwiększ ich bezpieczeństwo w codziennych czynnościach. Pomoże Ci w tym ten wyjątkowy uchwyt – uchwyt pod prysznic i do toalety. Jest instalowany za pomocą naprawdę mocnych przyssawek, które wytrzymują duże obciążenia.


uchwyt pod prysznic

 

DLA SENIORÓW I LUDZI Z OGRANICZONĄ SPRAWNOŚCIĄ FIZYCZNĄ

Ten uniwersalny uchwyt jest świetnym pomocnikiem dla seniorów, osób o ograniczonej sprawności ruchowej, dzieci, kobiet w ciąży, osób po wypadkach, a także w miejscach trudno dostępnych oraz dla większego bezpieczeństwa. Można go łatwo przymocować za pomocą przyssawek bez potrzeby wiercenia. W ten sposób naprawdę każdy może go wygodnie zainstalować.

 

SOLIDNE I BEZPIECZNE PRZYSSAWKI

Specjalne antypoślizgowe przyssawki wyposażone są w wysoką przyczepność, która zapewnia idealne przyleganie rączki do podłoża. Tym samym spełniają najwyższe kryteria. Dzięki temu uchwyt jest doskonale przenośny, kompaktowy i łatwy do zainstalowania w mniej niż 5 sekund.

 uchwyt do łazienki

 

WYKORZYSTAJ GO GDZIEKOLWIEK

Ten uniwersalny uchwyt możesz użyć w dowolnym miejscu w domu. Możesz go używać w toalecie, w łazience, kuchni i gdzie tylko chcesz. Możesz zamontować go na dowolnej wysokości i w razie potrzeby dostosować do swoich potrzeb. Można go przymocować do każdej solidnej i gładkiej powierzchni, takiej jak płytki, kafelki, szkło czy metal.

 

ŁATWA INSTALACJA

Do zamocowania tego uchwytu nie jest wymagane wiercenie ani klejenie. Bardzo skuteczne przyssawki doskonale trzymają się na każdej płytce. Dokładnie wyczyść powierzchnię do montażu. Po wciśnięciu przycisku przyssawka przyczepi się do powierzchni i będzie pewnie się trzymać. Podniesiony przycisk uwalnia przyssawkę dzięki czemu można uchwyt zdjąć.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I NOWOCZESNY WYGLĄD

Do produkcji tej klamki użyto najwyższej jakości materiałów i specjalnej technologii produkcji, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i żywotność produktu. Dzięki temu uchwyt jest niezwykle mocny i stabilny. Nowoczesne i stylowe wzornictwo sprawia, że uchwyt pasuje do każdego domu.

 
uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość uchwytu: 30 cm
  • Kolor: niebieski, szary, oliwkowy - kolor wysyłamy w zależności od dostępności w magazynie

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: