Siatka do rynny – łapacz liści – 90 m

Kod: DS99964718
Promocja Polecane
498,95 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 90 m siatki do rynny, do którego otrzymasz DARMOWĄ DOSTAWĘ.

Unikalna siatka ochronna do rynny pomoże Ci chronić rynnę przed zapychaniem i późniejszym przelaniem oraz ewentualnymi dalszymi uszkodzeniami.

Opadłe liście zatrzymują wilgoć w miesiącach zimowych, co prowadzi do korozji, namnażania się grzybów i pleśni. Jednocześnie zatkana rynna może prowadzić do przepełnienia, uszkodzenia elewacji, zalania lub trwałęgo uszkodzenia rynny. Ta specjalna siatka na rynny Cię przed tym uchroni.

Instalacja siatki jest łatwa i szybka. Nie są wymagane żadne specjalne narzędzia, wiercenie ani inne uszkodzenia rynny. Wystarczy przypiąć uchwyty i przymocować do nich siatkę.

Siatka do rynny na liście wykonana jest z lekkiego, ale jednocześnie niezwykle mocnego tworzywa o wyjątkowej trwałości. Pozbądź się opadłych liści i brudu raz na zawsze.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

DOSKONAŁA OCHRONA WASZEJ RYNNY

Czy w pobliżu twojego domu są drzewa? Opadłe liście mogą spowodować realne szkody. Liście mogą zatkać rynnę, a to może spowodować poważne uszkodzenia. Nie musi się to kończyć jedynie kosztowną wymianą rynny, deszcz może uszkodzić elewację budynku, spowodować nieszczelność czy wytopienie.

Opadłe liście w rynnach zatrzymują niepotrzebną wilgoć, co zimą przyspiesza korozję rynien. Jednocześnie rozkładające się liście są pożywką dla grzybów, pleśni i bakterii.

To właśnie ta wyjątkowa siatka do rynien uchroni Cię przed liśćmi a Twój dom przed zniszczeniem.


siatka na rynny

 

WYJĄTKOWA SIATKA DO RYNNY NA LIŚCIE

Dzięki plastikowej kratce możesz utrzymać rynny w czystości przez cały rok z liści, gałęzi i innych zanieczyszczeń. Ta siatka pomaga zmniejszyć zapchanie i prawdopodobieństwo, że będziesz musiał wyczyścić lub wymienić rynnę.

 

NA JAKĄKOLWIEK RYNNĘ

Konstrukcja i wymiary tej siatki ochronnej zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​większości dostępnych rynien. Możesz wygodnie dostosować siatkę w razie potrzeby.

 

PROSTY MONTAŻ

Instalacja sieci jest prosta i szybka. Do instalacji nie jest wymagane wiercenie ani skomplikowany sprzęt. Wystarczą klasyczne nożyczki. Najpierw przytnij siatkę do wymaganych wymiarów. Następnie zainstaluj plastikowe uchwyty. Zatrzaśnij uchwyty w wybranym miejscu. Następnie zainstaluj sieć.


siatka na rynne

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tych siatek użyto najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić maksymalną trwałość i funkcjonalność. Doskonale wychwytują opadłe liście, gałęzie i inne zanieczyszczenia, chroniąc Twoje rynny przed uszkodzeniem.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • 15x siatka do rynny
  • 150x plastikowych uchwytów
  • Materiał: plastik
  • Kolor: czarny
  • Wymiary siatki: 6m x 15,5cm
  • Wymiary uchwytów: 16cm x 0,8cm x 3 cm
  • Siatkę można przyciąć według potrzeby
  • Pasują do rynien szerokich maksymalnie na 15 cm
  • Zalecany zasięg: przynajmniej 5cm

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: