Profesjonalny łapacz pająków

Kod: DS78030093
105,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkowy i profesjonalny łapacz pająków. Idealne narzędzie do usuwania wszystkich niechcianych owadów. Niezależnie od tego, czy są to pająki, chrząszcze, motyle, pszczoły i inne owady, możesz liczyć na łapacza, który pomoże Ci się ich pozbyć.

Ponadto utrzyma Cię w bezpiecznej i wygodnej odległości. Unikalna, opatentowana konstrukcja zapewni, że ​​nie przegapisz żadnych owadów. To takie szybkie, łatwe i wygodne rozwiązanie. Nadaje się do mieszkań, domów, piwnic, wnętrz i na zewnątrz. Ma niezwykle praktyczne zastosowanie.

Każdy, nawet małe dziecko, poradzi sobie z niechcianymi gośćmi z pomocą tego łapacza. Wygodnie naciśnij przycisk, aby złapać pająka. Potem po prostu wypuść go z domu. To takie proste i wygodne.

Z jednej strony robisz coś pożytecznego dla natury, a jednocześnie nie musisz usuwać plam ze ścian po rozgniecionym insekcie. Długa rączka nie straszy pająka, więc nie musisz się martwić, że ci ucieknie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny dwupak odstraszacza pająków w promocyjnej cenie.

Zobacz również nasze inne skuteczne odstraszacze na różne rodzaje zwierząt i owadów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZBĄDŹ SIĘ OWADÓW SKUTECZNIE I DELIKATNIE

Ten wyjątkowy łapacz jest niezwykle skuteczny i jednocześnie delikatny dla ścian, ale także dla samych owadów. Dzięki tej pułapce możesz bezpiecznie łapać owady i wypuszczać je z domu.


lapacz pajakow

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Ten wyjątkowy łapacz na pająki domowe pozwoli Ci w najbardziej ekologiczny sposób usunąć owady z Twojego domu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów, które są szkodliwe dla zdrowia. Łapacz jest również delikatny dla mebli, ścian i podłóg.

 

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ ŁAPACZA PAJĄKÓW?

To wyjątkowe urządzenie pomoże Ci z niechcianymi gośćmi w domu i mieszkaniu. Długa rączka zapewnia bezpieczną obsługę a unikalna konstrukcja sprawi, że żaden pająk nie ucieknie.

 

JAK UŻYWAĆ ŁAPACZA?

Aby chwycić pająka lub innego owada, wykonaj następujące czynności: Ściśnij uchwyt, aby włosie się otworzyło, umieść otwarte włosie na owadzie i zwolnij uchwyt, aby włosie się zamknęło. Aby uwolnić owada, wystarczy ponownie nacisnąć uchwyt i jeszcze raz otworzyć włosie. To takie proste i skuteczne.

 

łapacz owadów

 

NA WSZYSTKIE OWADY

Zastosowanie łapacza jest niezwykle szerokie. Możesz go stosować na pająki, pszczoły, motyle i różne inne rodzaje owadów. Możesz wygodnie chwycić owada, a następnie wypuścić go na zewnątrz.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego przyrządu do łapania owadów zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że łapacz będzie naprawdę wytrzymały.


przyrząd do łapania pająków

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość: 65 cm
  • Materiał: plastik, włókno syntetyczne
  • Waga: 250 g

 

Wideo:


 

NASZA WSKAZÓWKA

 

SKUTECZNA PUŁAPKA NA OWADY LĄDĄCE

pułapka na owady pełzające

Zachowaj kontrolę nad swoim domem i wszystkimi jego mieszkańcami. Nawet ci, których obecność nie jest zbyt przyjemna. Wśród zaproszonych gości zdecydowanie nie ma owadów pełzających. Pułapka na owady pełzające to idealne rozwiązanie na ich pozbycie się.

 

 

PROFESJONALNA LAMPKA OWADOBÓJCZA NA KOMARY I MUCHY

 

lampka owadobójcza na komary i muchy

 

Poznajcie tą silną pułapkę na owady, która pomoże wam pozbyć się natrętnych owadów. Jest doskonała na komary, muchy, ale również na inne latające czy pełzające owady.

 

 

WYJĄTKOWA ULTRADŹWIĘKOWA BRANSOLETKA PRZECIW KOMAROM

 

ultradźwiękowa bransoletka na komary

 

Wypróbuj wyjątkową ultradźwiękową bransoletkę przeciw komarom do szybkiego i skutecznego odstraszania wszystkich rodzajów komarów.

 

 

BEZCHEMICZNA PUŁAPKA NA KARALUCHY

 

pułapka na karaluchy bez chemikaliów

 

Odkryj skuteczny sposób na usunięcie nieproszonych gości ze swojego mieszkania bez użycia niebezpiecznych chemikaliów. Ta pułapka na karaluchy jest maksymalnie bezpieczna dla zwierząt domowych i dzieci, a jednocześnie bezlitosna dla karaluchów.

 

 

URZĄDZENIE DO ŁAGODZENIA UKĄSZEŃ OWADÓW

urządzenie do łagodzenia ukąszeń owadów

Wykorzystaj niezwykłe efekty niezawodnego środka neutralizującego ukąszenia owadów za każdym razem, gdy zostaniesz ugryziony i poczuj natychmiastową ulgę w swędzeniu.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: