Profesjonalny łapacz pająków

Kod: DS78030093
115,11 zł –12 % 100,35 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj wyjątkowy i profesjonalny łapacz pająków. Idealne narzędzie do usuwania wszystkich niechcianych owadów. Niezależnie od tego, czy są to pająki, chrząszcze, motyle, pszczoły i inne owady, możesz liczyć na łapacza, który pomoże Ci się ich pozbyć.

Ponadto utrzyma Cię w bezpiecznej i wygodnej odległości. Unikalna, opatentowana konstrukcja zapewni, że ​​nie przegapisz żadnych owadów. To takie szybkie, łatwe i wygodne rozwiązanie. Nadaje się do mieszkań, domów, piwnic, wnętrz i na zewnątrz. Ma niezwykle praktyczne zastosowanie.

Każdy, nawet małe dziecko, poradzi sobie z niechcianymi gośćmi z pomocą tego łapacza. Wygodnie naciśnij przycisk, aby złapać pająka. Potem po prostu wypuść go z domu. To takie proste i wygodne.

Z jednej strony robisz coś pożytecznego dla natury, a jednocześnie nie musisz usuwać plam ze ścian po rozgniecionym insekcie. Długa rączka nie straszy pająka, więc nie musisz się martwić, że ci ucieknie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny dwupak odstraszacza pająków w promocyjnej cenie.

Zobacz również nasze inne skuteczne odstraszacze na różne rodzaje zwierząt i owadów.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZBĄDŹ SIĘ OWADÓW SKUTECZNIE I DELIKATNIE

Ten wyjątkowy łapacz jest niezwykle skuteczny i jednocześnie delikatny dla ścian, ale także dla samych owadów. Dzięki tej pułapce możesz bezpiecznie łapać owady i wypuszczać je z domu.


lapacz pajakow

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Ten wyjątkowy łapacz na pająki domowe pozwoli Ci w najbardziej ekologiczny sposób usunąć owady z Twojego domu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych sprayów, które są szkodliwe dla zdrowia. Łapacz jest również delikatny dla mebli, ścian i podłóg.

 

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ ŁAPACZA PAJĄKÓW?

To wyjątkowe urządzenie pomoże Ci z niechcianymi gośćmi w domu i mieszkaniu. Długa rączka zapewnia bezpieczną obsługę a unikalna konstrukcja sprawi, że żaden pająk nie ucieknie.

 

JAK UŻYWAĆ ŁAPACZA?

Aby chwycić pająka lub innego owada, wykonaj następujące czynności: Ściśnij uchwyt, aby włosie się otworzyło, umieść otwarte włosie na owadzie i zwolnij uchwyt, aby włosie się zamknęło. Aby uwolnić owada, wystarczy ponownie nacisnąć uchwyt i jeszcze raz otworzyć włosie. To takie proste i skuteczne.

 

łapacz owadów

 

NA WSZYSTKIE OWADY

Zastosowanie łapacza jest niezwykle szerokie. Możesz go stosować na pająki, pszczoły, motyle i różne inne rodzaje owadów. Możesz wygodnie chwycić owada, a następnie wypuścić go na zewnątrz.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego przyrządu do łapania owadów zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że łapacz będzie naprawdę wytrzymały.


przyrząd do łapania pająków

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość: 65 cm
  • Materiał: plastik, włókno syntetyczne
  • Waga: 250 g

 

Wideo:


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.