DWUPAK - Profesjonalny odstraszacz pluskiew i roztoczy

Kod: DA86872302
301,18 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Opakowanie zawiera 2 odstraszacze pluskiew i roztoczy

Poznajcie ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza pluskwy i roztocza.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów cicho i nietoksycznie chroni duży obszar. Sygnały wpływają na układ nerwowy owadów zwłaszcza pluskiew i roztoczy. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do niewystarczającej ilości pożywienia, oddalenia się i opuszczenia pomieszczeń.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, dorosłych, kotów, psów i innych zwierząt domowych. To niezwykle skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Nadaje się do mieszkań, domów, internatów czy hoteli. Urządzenie zasilane jest bateriami więc możecie go umieścić gdziekolwiek.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie do ochrony Twojego domu. Specjalna technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych insektów.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu proponujemy wygodny trzypak odstraszacza pluskiew i roztoczy w promocyjnej cenie.

Poznaj naszą ofertę odstraszaczy na różne zwierzęta i owady.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ PLUSKIEW I ROZTOCZY

Szukacie rozwiązania jak pozbyć się natrętnych pluskiew raz na zawsze? Chcecie pozbyć się alergii na roztocza? Przynosimy rozwiązanie, które może wam pomóc. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczy i równocześnie zupełnie bezpieczny. Działa niezawodnie również jako środek zapobiegawczy.

 • Elektromagnetyczna technologia soniczna
 • Zamień swój dom na pole siłowe odstraszające szkodniki
 • Nietoksyczne, bez chemikaliów, bez trucizny
 • Na różne rodzaje pluskiew i roztoczy
 • Skuteczne urządzenie wysokiej jakości wyprodukowane w Niemczech


odstraszacz pluskiew

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ PLUSKIEW I ROZTOCZY

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię sygnałów ultradźwiękowych, które mogą bezgłośnie i cicho chronić duży obszar.

Sygnały wpływają na układ nerwowy owada. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Po kilku dniach szkodniki opuszczają ten obszar. Jednocześnie urządzenie uniemożliwia identyfikację ludzi i zwierząt, szkodniki mają mniej pokarmu i giną.

Sygnały ultradźwiekowe są niesłyszalne dla ludzi, psów i kotów i nie wykazano, aby miały jakikolwiek negatywny wpływ. Nie powoduje żadnych znanych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczającego go sprzętu elektronicznego.

 

ODSTRASZANIE PLUSKIEW

Pluskwy to bardzo wytrwałe owady. Do całkowitego usunięcia owadów wymagana jest cierpliwość i przestrzeganie zasad, ponieważ szybko się rozmnażają i mogą opuścić promień działania urządzenia. Zdecydowanie zalecamy następujące dodatkowe środki:

 • Odkurz wszystkie pomieszczenia. Dokładnie wydezynfekuj wszystkie miejsca strumieniem pary o temperaturze 65 °C. Potem poczekaj, aż wszystko wyschnie.
 • Wszystkie rzeczy wypierz na 60 °C i wysusz.
 • Na łóżko połóż czyste prześcieradło.
 • Nasyp „diatomit” do dziur i szczelin. Pomoże to wysuszyć pluskwy.
 • Odsuń łóżko od ściany.
 • Nogi łóżka posmaruj olejem.

* W przypadku inwazji owadów zdecydowanie zaleca się dokładną i profesjonalną dezynsekcję. Bez tego może dojść do zasiedlenia dodatkowych lokali i sąsiednich mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz wielokrotnego przenoszenia się pluskw. Urządzenie można stosować jako uzupełnienie klasycznych środków dezynsekujących. Bardzo skuteczny jako środek zapobiegawczy.


odstraszacz roztoczy

 

ODSTRASZANIE ROZTOCZY

W naszych łóżkach na 1 g kurzu można znaleźć około 1500 roztoczy. Objawy alergii na roztocza są takie same jak w przypadku przeziębienia to jest ból głowy, kichanie i kaszel, a nawet mogą prowadzić do zapalenia skóry. Roztocza żyją głównie na martwej skórze człowieka, ale nie są w stanie pić dlatego są zależne od wilgotności powietrza. Kochają łóżka, prześcieradła, meble tapicerowane, poduszki, zasłony i wilgoć.

Odstraszacz roztoczy można umieścić wszędzie. Zabrania roztoczom się pożywiać co prowadzi do ich śmierci. Martwe insekty regularnie odkurzaj. Przy długotrwałym stosowaniu odczujesz znaczne zmniejszenie reakcji alergicznej. Uniwersytet w Mediolanie (Włochy) udowodnił skuteczność działania odstraszacza na roztocza.

Inne środki zapobiegawcze:

 • Maksymalna wilgotność powietrza w sypialni 45%
 • Okna otwieraj częściej na krótszy okres czasu
 • Pościele i prześcieradła pierz na 60 °C
 • Meble tapicerowane, dywany i zasłony należy regularnie odkurzać
 • Unikaj dużej ilości roślin

 

MAKSYMALNIE EKOGOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób ochrony domu. Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów może cicho i nietoksycznie chronić duży obszar. Nadaje się jako środek zapobiegawczy w budynkach mieszkalnych, w których pojawiły się pluskwy, aby nie przeszły do waszego mieszkania.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Włóż baterie do urządzenia i włącz je. Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu we wnętrzu, które chcesz chronić. Włącz urządzenie, które uruchomi się automatycznie. Zainstaluj w takim miejscu, aby owady i roztocza mogły uciec - np. w rogach pomieszczeń. Należy pamiętać, że bariery, takie jak szafki, sofy albo miękkie powierzchnie takie jak zasłony, dywany i inne, mogą zmniejszać pracę fal ultradźwiękowych i wydajność, co może skutkować wolniejszym odstraszaniem szkodników. Dlatego urządzenie powinno być zainstalowane tak, aby dźwięk mógł swobodnie przepływać.


roztocza

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego środka odstraszającego owady zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Zasilanie na baterie: 4 x AAA
 • Częstotliwość wyjściowa: okresowa (2 sekundy włączone i 10 sekund wyłączone)
 • Wyświetlacz: sygnalizacja LED (okresowa)
 • Włącznik: ON / OFF

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: