DWUPAK - Profesjonalny odstraszacz komarów i owadów

Kod: DA98988392
267,71 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza komary i inne owady.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów cicho i nietoksycznie chroni duży obszar. Sygnały wpływają na układ nerwowy komarów i owadów. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia pomieszczenia.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, dorosłych, kotów, psów i innych zwierząt domowych. To niezwykle skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Nadaje się do mieszkań, domów, piwnic, akademików, garaży i wszędzie tam, gdzie znajduje się klasyczny kontakt.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie do ochrony Twojego domu. Specjalna technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych komarów czy insektów.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ KOMARÓW I OWADÓW

Szukasz rozwiązania jak pozbyć się ciekawskich komarów raz na zawsze? Chcesz pozbyć się irytujących komarów z piwnicy czy strychu? Przedstawiamy rozwiązanie. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny i zarazem zupełnie bezpieczny.

  • Ultradźwiękowa technologia soniczna
  • Zmień swoje mieszkanie w pole siłowe odstraszające szkodniki
  • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Na komary, muchy, muszki owocówki i inne owady


profesjonalny odstraszacz komarów

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ KOMARÓW

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię ultradźwiękowych sonicznych sygnałów, które bezgłośnie i nietoksycznie ochronią duży obszar.

Sygnały wpływają na układ nerwowy owadów. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie.

Sygnały ultradźwiekowe są niesłyszalne dla ludzi, nie ma dowodów, aby miały negatywny wpływ na psy i koty. Nie powoduje żadnych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczających go innych urządzeń elektrycznych.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób na usuwanie komarów i owadów z domu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych oprysków, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu podłącz to urządzenie elektroniczne do standardowego gniazdka elektrycznego i obserwuj, jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z domu! Dzięki nowoczesnej technologii OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulsujący przełącznik interwałowy (technologia oscylacyjnej częstotliwości) zapobiega przyzwyczajaniu się komarów do dźwięku.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie wystarczy wsunąć do gniazka elektrycznego co automatycznie go uruchomi. Trwale i ekologicznie ochroni wasz dom.


odstraszacz na komary

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu we wnętrzu, które chcesz chronić. Idealnie nadaje się do piwnic, strychów, garaży, kuchni, pokoi, biur, magazynów, internatów i wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z komarami, muchami czy insektami. Podłącz do gniazdka tak, aby nie było zasłonięte przez szafki, zasłony lub inne meble.

 

NA WSZYSTKIE RODZAJE KOMARÓW

Zastosowanie tego elektrycznego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystasz go do zwalczania wszelkiego rodzaju komarów, much, muszek owocówek i innych owadów. Emituje sygnały dźwiękowe, które są szczególnie dokuczliwe dla owadów latających.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego środka odstraszającego komary i owady użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, co zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możecie być pewni, że odstraszacz będzie wytrzymały.


odstraszacz much

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wskaźnik LED
  • Alarm interwałowy
  • Ekologiczny, nieszkodliwy dla ludzi
  • 3 sek. ON / 3 sek. OFF
  • Kolor czarny

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: