Profesjonalny odstraszacz pająków i owadów - ISO

Kod: DS98890944
169,31 zł / szt.
Chwilowo niedostępne
Pozycja została wyprzedana…

 

Poznaj ten silny odstraszacz, który doskonale odstrasza pająki inne owady.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów cicho i nietoksycznie chroni duży obszar. Sygnały wpływają na układ nerwowy pająków i owadów. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia pomieszczenia.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że ​​odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, dorosłych, kotów, psów i innych zwierząt domowych. To niezwykle skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Nadaje się do mieszkań, domów, piwnic, akademików, garaży i wszędzie tam, gdzie znajduje się klasyczny kontakt.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie do ochrony Twojego domu. Specjalna technologia soniczna to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych pająków czy insektów.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak odstraszacza pająków w atrakcyjnej cenie.

Poznaj naszą ofertę odstraszaczy na różne zwierzęta i owady.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ PAJĄKÓW I OWADÓW

Szukasz rozwiązania jak pozbyć się ciekawskich pająków raz na zawsze? Chcesz pozbyć się irytujących pająków z piwnicy czy strychu? Przedstawiamy rozwiązanie. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny i zarazem zupełnie bezpieczny.

  • Ultradźwiękowa technologia soniczna
  • Zmień swoje mieszkanie w pole siłowe odstraszające szkodniki
  • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Na pająki i inne owady

 profesjonalny odstraszacz pająków

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ PAJĄKÓW

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię ultradźwiękowych sonicznych sygnałów, które bezgłośnie i nietoksycznie ochronią duży obszar.

Sygnały wpływają na układ nerwowy owadów. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie.

Sygnały ultradźwiekowe są niesłyszalne dla ludzi, nie ma dowodów, aby miały negatywny wpływ na psy i koty. Nie powoduje żadnych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczających go innych urządzeń elektrycznych.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób na usuwanie komarów i owadów z domu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych oprysków, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu podłącz to urządzenie elektroniczne do standardowego gniazdka elektrycznego i obserwuj, jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z domu! Dzięki nowoczesnej technologii OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulsujący przełącznik interwałowy (technologia oscylacyjnej częstotliwości) zapobiega przyzwyczajaniu się pająków do dźwięku.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie wystarczy wsunąć do gniazka elektrycznego co automatycznie go uruchomi. Trwale i ekologicznie ochroni Twój dom.


odstraszacz na pająki

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu we wnętrzu, które chcesz chronić. Idealnie nadaje się do piwnic, strychów, garaży, kuchni, pokoi, biur, magazynów, internatów i wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z pająkami czy owadami. Podłącz do gniazdka tak, aby nie było zasłonięte przez szafki, zasłony lub inne meble.

 

NA WSZYSTKIE RODZAJE PAJĄKÓW

Zastosowanie tego elektrycznego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystasz go do walki z wszelkiego rodzaju pająkami i innymi owadami. Emituje sygnały dźwiękowe, które są szczególnie irytujące dla pająków.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego środka odstraszającego komary i owady użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, co zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możecie być pewni, że odstraszacz będzie wytrzymały.

 profesjonalny odstraszacz na pająki

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wskaźnik LED
  • Alarm interwałowy
  • Ekologiczny, nieszkodliwy dla ludzi
  • 3 sek. ON / 3 sek. OFF
  • Kolor czarny

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: