Praktyczny karmnik dla ptaków na okno i balkon

Kod: DS16363517
61,07 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten wyjątkowy karmnik dla ptaków, który możesz bezpiecznie przymocować do okna. Możesz go używać w mieszkaniu, domu lub na balkonie. Dzięki wyjątkowo mocnej przyssawce karmnik utrzyma się na swoim miejscu. Duży zbiornik sprawia, że ​​jego obsługa jest tak łatwa, jak to tylko możliwe.

Najwyższej jakości materiały, specjalna konstrukcja oraz opatentowana technologia produkcji zapewniają maksymalną trwałość i funkcjonalność produktu. Wszystkie te cechy sprawiają, że ten karmnik jest produktem premium w swojej kategorii cenowej.

Teraz również Ty możesz pomóc ptakom i nie potrzebujesz do tego ogrodu. Wystarczy przymocować karmnik, napełnić go i obserwować szczęśliwe ptaszki.


 
 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz wygodny dwupak karmnika dla ptaków albo wygodny trzypak karmnika dla ptaków

Zainspiruj się naszymi innymi artykułami dla domowych pupili.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POMÓŻ GŁODNYM PTAKOM

W mroźne zimowe miesiące przybywa wiele głodnych ptaków, które są zależne od naszej pomocy. Kupując karmnik, możesz uratować życie kilku ptakom. Karmnik dla sikorek i innych ptaszków jest specjalnie zaprojektowany dla osób mieszkających w blokach jak i w domach. W ten sposób naprawdę każdy może sobie postawić taki karmnik za oknem.

 

karmniki dla ptaków

 

NA OKNIE W BLOKU, DOMU LUB NA BALKONIE

Dzięki wyjątkowo mocnej przyssawce podajnik ten przeznaczony jest do stosowania na szkle w mieszkaniu, domu lub balkonie. Możesz zdjąć przyssawkę i używać karmnika również w ogrodzie.

 

DUŻY PODAJNIK KARMY

Wielką zaletą tego karmnika jest odpowiedni zbiornik, do którego wsypuje się karmę dla ptaków. Grawitacja automatycznie uzupełnia kramnik w razie potrzeby. W ten sposób nie musisz się martwić, że zapomnisz o uzupełnieniu pożywienia, a Twoje ptaki nie będą głodować zimą.

 

SILNA PRZYSSAWKA

Karmnik wyposażony jest w bardzo mocną przyssawkę, która zwiększa stabilność i zapobiega niepożądanemu spadnięciu z okna. Łatwo się przyczepia i świetnie trzyma.

 

karmniki

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji tego karmnika zastosowano najwyższej jakości materiały i opatentowaną technologię produkcji. Dzięki temu karmnik jest maksymalnie bezpieczny, mocny i trwały. Masz pewność, że posłuży Ci przez wiele lat. Ciesz się nieprzerwanym obserwowaniem szczęśliwych ptaków

 

JAK UŻYWAĆ KARMNIKA DLA PTAKÓW

Przed przymocowaniem karmnika należy porządnie odtłuścić szkło. Następnie namocz przyssawkę i przymocuj ją do szkła. To zagwarantuje, że przyssawka bezpiecznie przymocuje karmnik do szyby. Następnie wsyp karmę do pojemnika.

 

JAKI POKARM WYBRAĆ

Najczęściej podawanym pokarmem dla ptaków jest proso, mak, siemię lniane, kruszone orzechy czy ziarna słonecznika. Najbardziej odpowiednim pożywieniem dla sikorek i innych ptaszków są surowe ziarna. Nieodpowiednie są resztki kuchenne, makarony, produkty wędzone i pikantne lub zepsute jedzenie.

 

karmnik dla ptakow

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Wymiary karmnika: około 21,5 x 8,5 x 8cm
  • Materiał: plastik

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: