Kuweta dla psa z trawą Wielokrotnego użytku

Kod: DS28358444
Promocja Polecane
169,28 zł –29 %
kuweta dla psa
169,28 zł –29 % 120,03 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Kuweta dla psa to niezwykle przydatny i nowoczesny gadżet dla psa. Staje się niezastąpionym pomocnikiem, gdy jesteś zmęczony, w deszczową pogodę, mróz lub nad ranem. Jest to też mniej stresujące dla psa jeśli nie musi długo czekać na Twój powrót z pracy do domu. W ten sposób nawet jeśli musisz póżniej wrócić z pracy Twój pies nie będzie miał nieprzyjemnego wypadku.

Toaleta dla psa oferuje innowacyjny sposób nauczania szczeniąt. Konstrukcja wiernie imituje trawę, dzięki czemu pies w razie potrzeby przyzwyczai się do chodzenia za potrzebą na trawę. Jest to też idealne rozwiązanie dla starych i chorych psów.

Zawiera trawę antybakteryjną, która usuwa nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu Twoje mieszkanie lub dom zawsze będą czyste i świeże. Możesz jej używać w dowolnym miejscu w mieszkaniu, na balkonie lub tarasie. Pies odetchnie z ulgą, nawet jeśli nie uda Ci się wyprowadzić go na spacer.

Czyszczenie jest niezwykle proste, łatwe i szybkie.Dzięki specjalnym materiałom i wysokiej jakości produkcji kuwety możecie używać wielokrotnie.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu znajdziesz zestaw dwóch rękawic wyczesujących sierść psów i kotów z DARMOWĄ DOSTAWĄ.

Jeśli masz ukochanego zwierzaka, to niezastąpiona będzie dla Ciebie samoczyszcząca się szczotka na sierść. Oszczędzi Twoje nerwy, czas i pieniądze.

Na szybkie i proste sprzątanie proponujemy mop z dozownikiem, którym szybko posprzątasz bałagan po swoim zwierzaku.

Polecamy również inne upominki dla miłośników zwierząt.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

WYJĄTKOWA KUWETA DLA PSA – TO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

Wiele psów trafia do schronisk, ponieważ członkowie rodziny nie byli przygotowani na codzienne wstawanie i spacery w każdą pogodę. Dzięki tej wyjątkowej domowej toalecie dla psów ryzyko to jest znacznie zmniejszone. Od teraz nie będziesz mieć problemów z oddawaniem przez psa moczu.

Właśnie dla Ciebie mamy tę wyjątkową kuwetę. Dzięki wiernej imitacji trawy nie musisz się bać, że Twój piesek oduczy się chodzić za potrzebą na zewnątrz. W razie potrzeby kuweta zawsze będzie pod ręką, dodatkowo odznacza się tymi wyjątkowymi cechami:

  • Szybko schnąca powierzchnia
  • Zapobiega przykrym zapachom i rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów
  • Uniwersalna wielkość dla większości psów
  • Higieniczne i proste czyszczenie
  • Wielokrotnego użytku
  • Wyjątkowy i praktyczny wygląd

 

kuweta 

WYGODNY I SKUTECZNY TRENING SZCZENIĄT

Korzystanie z kuwety dla psów jest niezastąpione podczas treningu szczenięcia, ale można ją skutecznie łączyć z klasyczną toaletą praktycznie nieprzerwanie przez całe życie psa. Świetna i wierna imitacja trawy pomaga przy treningu. W ten sposób pies szybciej nauczy się załatwiać potrzeby na prawdziwej trawie. Ta kuwata dla psów to wyjątkowe narzędzie w trakcie tego trudnego etapu życia szczeniaka.

 

DLA CHORYCH I STARYCH PSÓW

Twój pies jest stary lub chory? Z jakiegoś powodu poruszanie się sprawia mu problem? Z tym produktem mu pomożesz. Ta kuweta dla psa z trawą jest idealnym rozwiązaniem jeśli nie możesz wyjść z pieskiem na zewnątrz. Idealna dla starych, chorych lub zranionych piesków.

 

toaleta dla psa

 

CHRONI TWOJĄ PODŁOGĘ

Kuweta dla psów pomoże ochronić Twoje gospodarstwo domowe przed nieszczęśliwymi wypadkami. Pomaga też dbać o uczucia pieska. Jest to dla nich bardzo niekomfortowe kiedy muszą się załatwiać w mieszkaniu. Tym sposobem pomoże Tobie i Twojemu pupilowi.

 

SPECJALNY I PRAKTYCZNY DESIGN

Kuweta dla psów składa się z trzech specjalnych części. Zawiera podkładkę z trawą syntetyczną, kratkę i wyjmowaną tacę na odchody. Toaleta jest miękka, higieniczna i wygodna. Jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można jej używać w domu, na balkonie, w przedpokoju czy w ogrodzie. Dzięki specjalnym materiałom ma dużą wytrzymałość i posłuży zwierzakowi przez długi czas.


toaleta dla psów

 

JAK DZIAŁA KUWETA DLA PSA

Kiedy pies idzie do kuwety, mocz przechodzi przez specjalną antybakteryjną trawę i kratkę. Jest zbierany w pojemniku zbiorczym. Kratka oddziela trawę od moczu. Specjalny materiał antybakteryjny doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu Twoje mieszkanie zawsze będzie czyste i świeże. Czyszczenie jest konieczne dopiero po wielokrotnym użyciu.

 

PROSTE I SZYBKIE CZYSZCZENIE

Czyszczenie jest łatwe, szybkie i wygodne. Zalej trawę ciepłą wodą i opróżnij zbiornik. W przypadku większego zanieczyszczenia można zmyć całą kuwetę dla psów pod prysznicem i pozostawić do wyschnięcia. Możesz jej wtedy używać wielokrotnie.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Pochłania brzydkie zapachy
  • Składa się z pojemnika, kratki i antybakteryjnej trawy
  • Łatwa w utrzymaniu czystości
  • Wymiary: 46 x 34,5 x 5,5 cm

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.