Profesjonalny odstraszacz na węże, mrówki, krety i nornice

Kod: DS31850169
202,83 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza węże, mrówki, krety, nornice, myszy, szczury oraz pełzające owady. Pomoże nawet w walce z ptakami w celu ochrony waszych upraw.

Za pomocą specjalnej nowoczesnej technologii ultradźwięków i wibracji w zakresie o zmiennej częstotliwości od 400 do 1000 Hz, cicho i nietoksycznie chroni powierzchnię do 1250 m². Sygnały wpływają na układ nerwowy węży, kretów i mrówek. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co prowadzi do opuszczenia terenu.

Unikalna opatentowana konstrukcja sprawia, że odstraszacz jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nieszkodliwy dla dzieci, kotów i psów. To niezwykle skuteczne, szybkie, proste i wygodne rozwiązanie problemu z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz przeznaczony jest do ogrodów, parków, na pola i na inne tereny zewnętrzne.

Odkryj to najskuteczniejsze rozwiązanie, aby chronić swój ogród. Specjalna technologia wibracji i ultradźwięków to jeden z najskuteczniejszych i całkowicie bezpiecznych sposobów na pozbycie się niechcianych węży, kretów, mrówek i gryzoni.


 

NASZA WSKAZÓWKA

Tu oferujemy wygodny dwupak odstraszacza węży i mrówek w atrakcyjnej cenie.

Tutaj znajdziesz wydajne baterie typu D w atrakcyjnej cenie.

Poznaj naszą ofertę odstraszaczy na różne zwierzęta i owady.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJ SKUTECZNY ODSTRASZACZ WĘŻY, MRÓWEK, KRETÓW I GRYZONI

Mieszkasz w okolicy z wężami i chcesz chronić swoje dzieci, dom lub ogród? Ciągle walczysz z mrówkami i nie możesz się ich pozbyć? Szukasz rozwiązania, aby poradzić sobie raz na zawsze z natrętnymi gryzoniami lub ptakami, które niszczą Twoje uprawy? Chcesz pozbyć się natrętnych kretów, które nieustannie niszczą Twój ogród? Dajemy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci w walce z wężami, mrówkami, kretami, wiewiórkami, myszami, szczurami i innymi gryzoniami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

 • Specjalna technologia wibracji i ultradźwięków
 • Zmień swój ogród w pole siłowe odstraszające szkodniki
 • Łatwy w obsłudze, zasilany na baterie
 • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
 • Najmocniejsze urządzenie o zasięgu do 1250 m n
 • Chroni również przed ptactwem
 • Wysokiej jakości produkt wyprodukowany w Niemczech

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ WĘŻY, MRÓWEK, KRETÓW I GRYZONI

Ten wyjątkowy środek odstraszający wykorzystuje najnowocześniejszą technologię sygnału ultradźwiękowego i wibracyjnego, która może cicho i nietoksycznie chronić obszar o powierzchni do 1250 m².

Włożony w ziemię odstraszacz emituje wibracje o zmiennej częstotliwości od 400 do 1000 Hz. Sygnały wpływają na układ nerwowy węży, mrówek, kretów i gryzoni. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Po kilku dniach szkodniki opuszczają teren. Wibracje emitowane są w regularnych odstępach czasu i ze względu na zmienny zakres, zwierzęta nie mogą się do nich przyzwyczaić.

Zakres działania odstraszacza zależy od rodzaju gleby. Sucha, piaszczysta powierzchnia tłumi wibrujące fale, a powierzchnię ochronną może zmniejszyć nawet o połowę (w tym przypadku rozważcie użycie dwóch odstraszaczy). Najlepszy efekt uzyskuje się na glebach wilgotnych lub gliniastych.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób usuwania węży, mrówek kretów i gryzoni z Waszego ogrodu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych oprysków, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu włóż odstraszacz do ziemi na wybranym miejscu i obserwuj jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z Waszego ogrodu. Dzięki nowoczesnej technologii sygnałów o zmiennej częstotliwości, wibracji i światła może cicho i nietoksycznie chronić obszar do 1250 m2.

 

JAK UŻYWAĆ ODSTRASZACZA

Urządzenie jest bezobsługowym urządzeniem bezprzewodowym, odpornym na zmiany warunków atmosferycznych i wody. Wystarczy wbić go w ziemię w wybranym miejscu, włączyć, co automatycznie go aktywuje. Zapewnia to całodobową ochronę Twojego ogrodu. Idealnie sprawdza się w ogrodach, sadach, ale także wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z wężami, kretami, mrówkami i innymi gryzoniami.

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na zewnątrz, na powierzchni którą chcesz chronić. Użyj odpowiedniej liczby odstraszaczy. Zacznij od domu i przejdź do granic działki. Ustaw każde urządzenie tak, aby stworzyć naturalną barierę dla szkodników. Po 5 lub 6 tygodniach zaleca się przesunięcie urządzenia o 5 m dalej w celu zwiększenia chronionego obszaru.

 

NA WSZYSTKIE RODZAJE WĘŻY, MRÓWEK, GRYZONI I KRETÓW

Zastosowanie tego odstraszacza jest niezwykle szerokie. Wykorzystacie go do walki z wężami, mrówkami, kretami, myszami, szczurami i innymi gryzoniami. Idealny do ochrony upraw. Wszystkie te zwierzęta są wrażliwe na szereg wibracji o zmiennej częstotliwości od 400 do 1000 Hz. Badania potwierdziły wydajność urządzenia na powierzchni do 1250 m2.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego pomocnika przeciw wężom i mrówkom użyto najwyższej jakości materiałów oraz opatentowanej konstrukcji, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały. Ochrona przez 24 godziny. Wyprodukowane w Niemczech.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Zasilanie: 4 baterie, rodzaj Mono (D), nie są częścią opakowania
 • Obudowa: odporna na warunki atmosferyczne
 • Zasięg pracy: około 1250 m2, w zależności od rodzaju podłoża
 • Zakres częstotliwości: 400 - 1000 Hz ± 50 Hz, automatyczny
 • Tryb pracy: 2 sekundy, około 50 sekund uśpienia

 

NASZA WSKAZÓWKA 

ODSTRASZACZ WĘŻY, MRÓWEK, KRETÓW I GRYZONI

odstraszacz na węże, mrówki, krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza węże, mrówki, krety, nornice, myszy, szczury oraz pełzające owady.

 

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ NA KRETY I GRYZONIE

odstraszacz na krety i nornice

Poznaj ten mocny odstraszacz, który doskonale odstrasza krety, nornice, myszy, szczury oraz inne gryzonie.

 

 

PROFESJONALNY ZEWNĘTRZNY ODSTRASZACZ NA MYSZY, SZCZURY, GRYZONIE I OWADY

zewnętrzny odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady

Poznajcie silny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie. Urządzenie jest wodoodporne z ochroną IP 54, dzięki czemu nadaje się do odstraszania gryzoni na zewnątrz.

 

 

SKUTECZNY ODSTRASZACZ GRYZONI

 

odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady

 

Poznajcie niezwykle skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie.

 

ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT, KOTÓW, PSÓW, PTAKÓW

odstraszacz dzikich zwierząt, psów, kotów i ptaków

Poznaj skuteczny odstraszacz, który doskonale odstrasza dzikie zwierzęta takie jak jelenie, dziki, lisy, kuny, wiewiórki oraz inną dziką zwierzynę. Jest też przeznaczony do odstraszania kotów, psów i różnego rodzaju ptaków.


 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: