DWUPAK - Profesjonalny zewnętrzny odstraszacz na myszy, szczury, gryzonie i owady

Kod: DA10722129
Promocja Polecane
320,91 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Zestaw zawiera dwa odstraszacze na myszy i owady w promocyjnej cenie.

Poznajcie silny odstraszacz, który doskonale odstrasza myszy, szczury i gryzonie. Urządzenie jest wodoodporne z ochroną IP 54, dzięki czemu nadaje się do odstraszania gryzoni na zewnątrz.

Dzięki nowoczesnej technologii ultradźwiękowych sygnałów, cicho i nietoksycznie ochroni duży obszar przed szkodnikami.  Sygnał wpływa na system nerwowy gryzoni i owadów. Wywołuje w nich strach, niepokój i brak orientacji w terenie, co zmusza je  do opuszczenia pomieszczenia.

Wyjątkowy opatentowany design zapewnia bezpieczeństwo, nie jest toksyczny, jest bezpieczny dla dzieci, dorosłych, psów i kotów. To wyjątkowe urządzenie jest skuteczne, szybkie, proste, wygodne i pomoże rozwiązać problem z niechcianymi gośćmi. Odstraszacz nada się do ogrodów, parków, stodół, mieszkań, domów, piwnic, internatów, garaży i innych pomieszczeń wewnątrz lub na zewnątrz budynków.

Jest to najskuteczniejsze rozwiązanie dla ochrony waszego domu. Elektromagnetyczna technologia soniczna jest jedną z najefektywniejszych i zupełnie bezpiecznych możliwości jak pozbyć się niepożądanych gryzoni.


 

DARMOWA DOSTAWA

Tu znajdziecie skuteczną ochronnę przed ptakami: praktyczny dwupak odstraszacza ptaków w korzystnej cenie.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

POZNAJCIE SKUTECZNY ODSTRASZACZ GRYZONI

Szukasz rozwiązania, które raz na zawsze rozprawi się z natrętnymi gryzoniami? Chcesz pozbyć się natrętnych pająków z ogrodu lub

tarasu? Przedstawiamy Ci rozwiązanie, które pomoże Ci w walce z myszami, szczurami, pająkami i innymi gryzoniami lub owadami. Ten wyjątkowy odstraszacz jest niezwykle skuteczny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny.

  • Ultradźwiękowa technologia soniczna
  • Zmień swój dom w pole siłowe odstraszające szkodniki
  • Nocne światło i boczne ładowanie
  • Nietoksyczny, bez chemikaliów, bez trucizny
  • Na myszy, szczury i inne gryzonie


zewnętrzny odstraszacz na myszy

 

JAK DZIAŁA ODSTRASZACZ GRYZONI

Ten wyjątkowy odstraszacz wykorzystuje najnowocześniejszą technologię z modułem automatycznej zmiany częstotliwości, która pozwoli cicho i nietoksycznie ochronić bardzo duży obszar.

Sygnały wpływają na układ nerwowy owadów i gryzoni. Powodują strach, niepokój i brak orientacji w terenie. Po kilku dniach szkodniki opuszczają ten obszar.

Emitowane dźwięki są niesłyszalne dla ludzi, psów i kotów i nie wykazano, aby miały jakikolwiek negatywny wpływ na otoczenie. Nie powoduje żadnych zakłóceń, które byłyby niebezpieczne dla otaczających go innych urządzeń elektrycznych. Odstraszacz nie jest zalecany, jeśli masz chomiki lub inne domowe gryzonie.

 

MAKSYMALNIE EKOLOGICZNY

Poznaj najbardziej ekologiczny sposób usuwania gryzoni i owadów z domu. Od teraz nie potrzebujesz już toksycznych środków, które są szkodliwe dla zdrowia. Po prostu włóż baterie i włącz to urządzenie elektroniczne i obserwuj, jak pomaga odpędzać irytujące szkodniki z Twojego domu! Dzięki nowoczesnej technologii sygnałów o częstotliwości elektromagnetycznej może cicho i nietoksycznie chronić duży obszar.


zewnętrzny odstraszacz na szczury

 

GDZIE UMIEŚCIĆ ODSTRASZACZ?

Umieść odstraszacz w dowolnym miejscu w pomieszczeniu lub na zewnątrz, które chcesz chronić. Idealnie sprawdza się w ogrodach, parkach, grządkach, sadach, piwnicach, strychach, garażach, kuchniach, pokojach, biurach, magazynach, internatach i wszędzie tam, gdzie trzeba uporać się z gryzoniami czy owadami.

 

NA JAKIKOLWIEK RODZAJ GRYZONI

Wykorzystanie tego elektrycznego odstraszacza ma bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystujcie go w walce przeciwko myszom, szczurom i innym gryzoniom. Działa również na pająki, karaluchy i inne pełzające owady. Gryzoni i owadów pozbędziecie się szybko i łatwo dzięki ultradźwiękowym sygnałom.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY I WYJĄTKOWY DESIGN

Do produkcji tego środka odstraszającego owady zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz opatentowana konstrukcja, która zapewni maksymalną funkcjonalność i trwałość produktu. Możesz być pewien, że odstraszacz będzie wytrzymały. Sprzęt jest wodoodporny z ochroną IP54.


profesjonalny odstraszacz zewnętrzny

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  • Urządzenie ładowane jest bateriami 6 x AAA
  • Urządzenie jest wodoodporne z ochroną IP54
  • Wyprodukowane w Niemczech

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: