Kompresor samochodowy 300 PSI, 20,7 BAR, 12V

Kod: DS99394271
146,65 zł –21 %
kompresor
146,65 zł –21 % 115,11 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Wysokiej jakości i niezwykle mocny kompresor samochodowy do szybkiego i wydajnego pompowania w krótkim czasie. Opatentowana konstrukcja zapewnia szybkie napompowanie każdej opony. Dzięki niezwykle wydajnej sprężarce wysokociśnieniowej nadaje się również do pojazdów terenowych, przyczep kempingowych, małych ciężarówek, samochodów osobowych, pontonów i innego sprzętu.

Długi przewód zasilający zapewnia użytkowanie we wszystkich typach samochodów - nawet dłuższych. Jest łatwy, wydajny i niezwykle bezpieczny w użyciu. Zawiera inteligentną ochronę, która zapobiega przetężeniom, przepięciom i zwarciom.

Niezwykle wydajna sprężarka do samochodów, motocykli i rowerów. Nadaje się również do sprzętu sportowego, 12 V, maksymalna moc: 300 PSI / 20,7 bar, duży manometr, długi kabel zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki. Igła do pompowania piłek i 2 adaptery do nadmuchiwanych przedmiotów.


 

Wypróbuj okulary do jazdy nocą dla kierowców, które zapobiegają oślepieniu przed nadjeżdżającymi samochodami, polepszają widzenie w nocy, we mgle i aktywnie chronią wzrok.

Myjka szyb samochodowych z mikrofibry zapobiegająca parowaniu szyb samochodowych.

Koniec z przedmiotami latającymi w bagażniku samochodu. Kup praktyczny organizer do bagażnika samochodu, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Zobacz także inne gadżety dla kierowców.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ KOMPRESOR

Prawidłowo napompowane koła są ważne dla Twojego bezpieczeństwa i żywotności opon. Kompresor samochodowy to idealne narzędzie do pompowania kół. Najczęściej stosuje się go przy zmianie opon z zimowych na letnie i odwrotnie, gdy opony trzeba dopompować. Inne zastosowania kompresora to na przykład defekt, pompowanie opon, basenów dla dzieci, piłek i tym podobnych.


sprężarka

 

SZYBKI I EKSTREMALNIE SILNY KOMPRESOR

W przeciwieństwie do konwencjonalnych sprężarek, ta sprężarka samochodowa jest wyposażona w niezwykle mocny silnik, który może wytworzyć maksymalne ciśnienie 18 BAR, aby szybko i wygodnie napompować każdy rower.

 

DO KAŻDEGO SAMOCHODU

Wysokiej jakości konstrukcja umożliwia wygodny dostęp i wygodne użytkowanie w każdym samochodzie. Dzięki długiemu kablowi bez problemu dosięgnie koła nawet dłuższego auta. Dzięki niezwykle wydajnej sprężarce wysokociśnieniowej jest odpowiedni i wystarczająco mocny. Szczególnie nadaje się do SUV-ów, samochodów dostawczych, kamperów, crossoverów, MPV, kemperów, przyczep, minivanów, samochodów, motocykli, wózków golfowych, rowerów i innych.

 

TECHNOLOGIA STABILNOŚCI

Specjalna konstrukcja skutecznie redukuje wibracje i hałas, a gumowe nóżki zapewniają, że pompa powietrza pozostaje na swoim miejscu i nie rusza się podczas pracy.


kompresor samochodowy

 

DOSKONAŁY DESIGN

Lekka waga i przenośny rozmiar pozwalają na wygodne użytkowanie w dowolnym miejscu. Świetny towarzysz na wędrówki, biwakowanie, podróże, wędkowanie lub w biurze. Dodatkowo kompresor jest lekki, przenośny i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Kompresor samochodowy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i funkcjonalność produktu. Wykonany z wyjątkowego materiału, który jest łatwy w utrzymaniu, bardzo wytrzymały i funkcjonalny przez wiele lat.

 

INNOWACYJNY I SILNY

Łatwość obsługi i wysoka wydajność kompresora opiera się na jego innowacyjnej konstrukcji. Dzięki mocnemu silnikowi sprężarka wydmuchuje dużo powietrza pod wysokim ciśnieniem. W ten sposób może niezawodnie napompować każdą oponę szybko i wydajnie.


sprężarka powietrza

 

JAK UŻYWAĆ KOMPRESORA

  1. Włóż wtyczkę kompresora do 12 V DC gniazda zapalniczki lub do sieci.
  2. Następnie mocno przykręć dyszę powietrza do zaworu opony, w przeciwnym razie do opony napłynie za mało powietrza.
  3. Podczas pompowania opon należy zwrócić uwagę na wskazówkę manometru, która podnosi się wraz z ilością powietrza w oponie, czas zależy od rozmiaru i typu opony.
  4. Po osiągnięciu wymaganego ciśnienia należy wyłączyć kompresor, odkręcić dyszę i odłączyć pompę od zasilania, pompowanie jest zakończone.

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.