Klamka okienna z kluczykiem - CZTEROPAK

Kod: 18146
Promocja Polecane
GRATISGRATIS 208,59 zł –14 %
klamka do okna z zamkiem 4x
208,59 zł –14 % 179,07 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Unikaj niebezpiecznych wypadków i zwiększ bezpieczeństwo w swoim domu. Przynosimy Państwu unikalne i skuteczne rozwiązanie - klamki zabezpieczające do okien z zamkiem.

Ta klamka jest dosłownie niezbędna dla każdego, kto ma małe dzieci lub opiekuje się osobami starszymi. Służy jako najbezpieczniejsza blokada dla dziecka. Można ją również stosować jako zabezpieczenie przed niechcianym otwarciem okien lub drzwi balkonowych w korytarzach na przykład: w szkołach, przedszkolach, przychodniach, domach spokojnej starości.

Od teraz nie musisz się martwić, że pod Twoją nieobecność dziecko otworzy okna lub drzwi balkonowe i dojdzie do nieszczęsnego wypadku. Po zamknięciu okna wystarczy nacisnąć zamek, a okno zostanie bezpiecznie zamknięte. Musisz użyć klucza, aby go ponownie otworzyć.

Klamka okienna z zabezpieczeniem jest uniwersalna i pasuje do większości okien lub drzwi balkonowych. Chroń swoje dzieci przed obrażeniami dzięki tej klamce z blokadą.


 

Polecamy również czujnik dymu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

KLAMKI OKIENNE Z KLUCZYKIEM DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOJEJ RODZINY

Bezpieczeństwo to kwestia numer jeden, jeśli chodzi o Twoją rodzinę. W gospodarstwie domowym z małymi dziećmi wszystko powinno być zabezpieczone, aby nic im się nie stało. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje opłacalne rozwiązanie do zabezpieczania okien. Oferujemy te wyjątkowe klamki do okien z zamkiem w dobrej cenie.


klamka okienna z kluczykiem

 

NAJSKUTECZNIEJSZE ZABEZPIECZENIE PRZED WYPADKIEM

Klamka okienna z blokadą przed dziećmi to najskuteczniejsze rozwiązanie do zabezpieczenia okien. Klasyczne zabezpieczenia sprytniejsze dzieci szybko pokonają. Ta blokada jest tak bezpieczna i praktyczna, jak to tylko możliwe.

 

GDZIE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ KLAMKĘ OKIENNĄ

Klamka okienna ma uniwersalny rozmiar, który pasuje do większości okien plastikowych, okien euro, okien aluminiowych, drzwi balkonowych, okien składanych i klasycznych. Jest instalowana zamiast oryginalnego uchwytu. Wzór jest uniwersalny po lewej i prawej stronie okien.

Można ją również zastosować jako zabezpieczenie przed niezamierzonym otwarciem okien lub drzwi balkonowych w korytarzach, także w szkołach, przedszkolach, przychodniach, domach spokojnej starości i innych.

 
klamka z zamkiem do okna

 

JAK DZIAŁA KLAMKA Z ZABEZPIECZENIEM

Instalacja jest łatwa i szybka. Klamkę z kluczykiem można łatwo wymienić z obecną klamkę okienną. Potem, jeśli to konieczne, naciśnij zamek, aby zablokować okno. Do odblokowania należy użyć dołączonego klucza. Klamka umożliwia sterowanie oknem we wszystkich pozycjach oraz w pozycji do mikrowentylacji.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Do produkcji klamek użyto najwyższej jakości materiałów, które zapewnią maksymalną trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Masz pewność, że klamki posłużą Ci przez wiele lat.

 

WYMIARY:

klamka okienna z zamkiem


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.