Zestaw do wiązania roślin i winorośli

Kod: DS997965115
277,55 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Zestaw zawiera kleszcze do wiązania roślin, zszywki - 10000 szt. i 20 szt. taśmy do wiązania roślin

Wypróbuj doskonałe szczypce do wiązania winorośli i roślin, a Twój ogród lub winnica od razu będą wyglądać lepiej. W łatwy, szybki i prosty sposób zwiąźesz gałęzie i łodygi roślin.

Praktyczne szczypce do wiązania przeznaczone są do prostego i szybkiego wiązania roślin w ogrodzie, takich jak ogórki, pomidory, papryki, ale także kwiatów. Idealnie nadają się do wiązania winorośli. Można również obwiązać winnice o większej powierzchni.

Dzięki unikalnej technologii wiązania, specjalnemu mocowaniu taśmy wokół rośliny i jej podparciu, masz pewność, że rośliny w ogóle nie zostaną uszkodzone.

Obsługa tych rewelacyjnych szczypiec do wiązania roślin i winogron jest naprawdę łatwa. Podczas wiązania można je nawet łatwo kontrolować jedną ręką. Również starsze dziecko sobie z tym poradzi.

Praktyczne, niezawodne i wyjątkowe szczypce do wiązania winorośli i roślin to idealny prezent dla każdego ogrodnika i winiarza.


 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRAKTYCZNY ZSZYWACZ DO WIĄZANIA ROŚLIN I WINOROŚLI

Czy Ty również wolisz doskonale utrzymane winorośla i rośliny w swoim ogrodzie? Unikalne, niezawodne i praktyczne rozwiązania to szczypce do wiązania winorośli i gałęzi. Przymocowujesz łodygi lub gałęzie roślin do solidnej podpory lub do drutu. Osiągniesz bardziej estetyczny wygląd i porządne wsparcie roślin.

Te wyjątkowe szczypce do wiązania roślin pomogą Ci również rewelacyjnie w pielęgnacji kwiatów – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Są odpowiednie dla każdego ogrodnika, ponieważ są łatwe w obsłudze. Przeznaczone są np. do wiązania następujących roślin:

  • Winorośli
  • Pomidorów
  • Papryki
  • Ogórków
  • pnących kwiatów

 

 zszywacz-do-wiązani-roślin

 

DELIKATNY DLA ROŚLIN

Dzięki unikalnej technologii ten doskonały zszywacz do wiązania winorośli i roślin gwarantuje, że w żaden sposób nie zaszkodzi Twoim roślinom. Możesz wybrać, ile luzu zostawisz po związaniu rośliny. Sam zdecyduj, czy przymocujesz taśmę mocniej, czy luźniej do pręta nośnego lub drutu.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Perfekcyjne kleszcze wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Stanowią kompaktową kombinację materiałów metalowych i plastikowych. Metalowa konstrukcja szczypiec do wiązania jest wystarczająco mocna do wybranego zastosowania tego niesamowitego narzędzia. Będą Ci służyć naprawdę długo.

 

PROSTE PRZYGOTOWANIE

Przygotowanie do pracy z tymi praktycznymi szczypcami do wiązania winogron i roślin jest naprawdę bardzo łatwe. Wystarczy umieścić zszywki w pojemniku: ZNAJDIESZ JE TUTAJ i taśmę bindującą: ZNAJDZIESZ JĄ TUTAJ.

 

 profesjonalny-zszywacz-do-wiązania-Roślin

PROSTA OBSŁUGA

Sama obsługa tej bindownicy do wiązania roślin i winorośli jest naprawdę bardzo prosta. Urządzenie jest niezwykle kompaktowe, łatwe w obsłudze nawet jedną ręką. Po przygotowaniu bindownicy do wiązania roślin wystarczy nacisnąć dźwignię i można wiązać.

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zastosowanie tych wyjątkowych szczypiec do wiązania znacznie zaoszczędzi czas, który poświęciłbyś na klasyczne wiązanie i układanie roślin i klombów. Sekret szybkiego operowania szczypcami do bindowania tkwi w ich unikalnym technicznym designie.

 

IDEALNY DO PRACY W WINNICY

Czy Ty również potrzebujesz szybkiego i wysokiej jakości „wiązania winorośli”? Jest to praca w winnicach, która odbywa się w miesiącach wiosennych. Łodygi pozostawione po ścięciu winorośli należy przywiązać do drutu winnicy, aby mogły wyrosnąć kolejne, młode pędy z nowymi owocowami.

Dzięki prostej obsłudze i szybkiej pracy z tym rewelacyjnym zszywaczem do wiązania winorośli możesz ułatwić sobie prace nawet w większej winnicy.

 

 zszywki-do-zszywacza-do-roślin

 

IDEALNY NA PREZENT

Zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem dla ogrodnika lub winiarza? Ciekawym i praktycznym, po prostu fantastycznym prezentem z pewnością będzie ten rewelacyjny zszywacz do wiązania winorośli i roślin.

Podaruj swoim przyjaciołom ten wysokiej jakości prezent. Kup jeden również dla siebie.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Zestaw zawiera:

  • zszywacz do wiązania roślin
  • taśmy do wiązania roślin (20 szt.)
  • zszywki do zszywacza do wiązania roślin (10000 szt.)
  • dodatkowy nóż
  • dodatkowa sprężyna

 

 

 

 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola: