Zegarek przeciw chrapaniu

Kod: DS85318458
149,45 zł –13 %
wyjątkowy zegarek przeciw chrapaniu
149,45 zł –13 % 129,87 zł / szt.
Dostępne (>5 szt.)

 

Czy budzisz się zmęczony, wyczerpany i bezsenny? Prawdopodobnie winne jest chrapanie, co również może wpływać na Twojego partnera lub partnerkę. Śpij spokojnie i cicho bez chrapania. Przedstawiamy Ci rewolucyjne rozwiązanie - zegarek zapobiegający chrapaniu.

Zegarek przeciw chrapaniu posiada czułe sensory, które monitorują drgania dźwiękowe wywołane chrapaniem. Po wykryciu chrapania urządzenie aktywuje stymulację nerwów, która eliminuje chrapanie.

Będziesz spać spokojnie i bez chrapania. Twój partner z pewnością to doceni.


 

Wypróbuj też klips przeciw chrapaniu.

Pomóc może również maska przeciw chrapaniu.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

PRZYCZYNY CHRAPANIA

Najczęstszą przyczyną chrapania jest zaburzenie drożności nosa podczas snu. Konsekwencją jest oddychanie przez usta. Oznacza to, że górne drogi oddechowe zwężają się, co powoduje utrudniony przepływ powietrza.

Ponieważ człowiek potrzebuje równomiernej ilości powietrza w płucach, szybkość dostarczania powietrza wzrasta. Powietrze, przedostając się przez górne drogi oddechowe, wprawia ich wiotkie ściany w ruch, powodując wibrację gardzieli i języka. Jeśli przepływ powietrza utrzymuje się na zbyt niskim poziomie, pojawiają się głośne dźwięki chrapania.

Klips do noszenia udrażnia drogi oddechowe i zapobiega chrapaniu. Cały proces jest podświadomy. Nie przeszkadza w trakcie snu, a wręcz przeciwnie, podnosi jego jakość, gdyż chrapanie jest męczące dla organizmu człowieka.

 

JAK DZIAŁA ZEGAREK PRZECIW CHRAPANIU?

1. Monitorowanie wibracji:

Sensory w urządzeniu monitorują dżwiękowe wibracje spowodowane chrapaniem. Jak tylko chrapanie zostanie rozpoznane, urządzenie aktywuje stymulację nerwów.

2. Impuls układu nerwowego:

Snore stopper wysyła kilka lekkich impulsów, które stymulują układ nerwowy chrapiącego.

3. Przerywanie chrapania:

Stymulacja nerwów zwiększy napięcie w układzie oddechowym. To powstrzyma chrapanie w pełnym śnie. Cały proces jest podświadomy. Nie wpływa to na sen, a wręcz przeciwnie, podnosi jego jakość, gdyż chrapanie męczy organizm chłowieka.

 
zegarek przeciw chrapaniu

INSTRUKCJA OBSŁUGI

  • Włóż do urządzenia baterie typu AAA.
  • Wyciągnij z opakowania żel (w zestawie) i nalep na czarne elektrody (na spodniej części urządzenia). Poprawiają przepływ impulsów. (Po ich wykorzystaniu można użyć rzadkiego żelu.)
  • Włącz urządzenie, obracając pokrętło intensywności o kilka stopni. Po przekręceniu włącznika, usłyszysz krótki dżwięk, co oznacza, że ​​urządzenie jest włączone. Ustaw intensywność na poziomie 1. Dioda LED zaświeci się na ZIELONO (zielona oznacza, że ​​urządzenie jest włączone poza prawidłowym obszarem użytkowania).
  • Przymocuj urządzenie do nadgarstka, w wygodnej pozycji, nie napinaj zbyt mocno paska. Upewnij się, że dioda LED zacznie migać na CZERWONO! Jest to znak, że pozycja urządzenia jest prawidłowa i zapewniona jest prawidłowa przewodność impulsów.
  • Naciśnij przycisk TEST trzy razy z rzędu. Urządzenie wykonuje 5-sekundowy impuls testowy. Ustaw intensywność na wybranym poziomie. Kiedy dioda LED miga na CZERWONO, możesz spokojnie iść spać. Jeśli dioda LED miga na CZERWONO w szybkich odstępach czasu, bateria jest słaba i wkrótce będzie wymagała wymiany.
  • OSTRZEŻENIE! Zegarek RelCare Snore Stopper nie jest odpowiedni dla ludzi z rozrusznikiem serca!

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

1 x urządzenie Snore Stopper CE5000

2 x żelowe ogniwo przewodzące


 

 

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:
* Nie gwarantujemy konkretnych wyników podanych przez naszych klientów w opiniach, wyniki mogą się różnić. Informacje podane na tej stronie internetowej nie są obietnicą ani gwarancją.